RESTU - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

RESTU

Mobilní aplikace Restu.cz umožňuje svým uživatelům najít pohodlně a rychle restaurace a podniky nejen v České republice, shlédnout jejich polední nabídky a zarezervovat si místo u stolu. Díky aplikaci Restu.cz si mohou všichni uživatelé pohodlně najít své oblíbené podniky v oblasti gastronomie a pohostinství, ohodnotit je a doporučit dalším uživatelům. Díky moderním IT technologiím a práci několika desítek zaměstnanců je Restu úspěšným gastro průvodcem.

Hodnocení RESTU

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost byla založena jako start up projekt v roce 2013 panem Pavlem Suchánkem, ten vytvořil Restu.cz z původního projektu Alakarte.cz. Hned od začátku spuštění mobilní aplikace Restu.cz bylo k dispozici až 800 podniků, ze kterých mohli uživatelé vybírat. Za prvních šest měsíců působení si prostřednictvím aplikace zarezervovalo místo v restauraci přes 72 000 lidí. O pár měsíců později to bylo již neuvěřitelných 100 000 hostů.

O rok později začíná Restu.cz spolupracovat se slevovým portálem Slevomat.cz a zákazníkům nabízí slevy a vouchery do podniků v časy, kdy je zrovna poloprázdno, pomáhá tak restauratérům obsadit stoly v kteroukoliv hodinu. Díky velkému zájmu uživatelů a spojení s ASW Systems začíná Restu.cz v roce 2016 expandovat. Nejprve se rozšiřuje na Slovensko, později i do Maďarska a nakonec i do Polska a nabízí nová volná místa. V roce 2018 překračuje hranici 8 milionů usazených hostů.

Kariéra v Restu

Chtěli byste mít práci v mladé společnosti, která je perspektivní a nabízí možnost seberealizovat se? Chtěli byste využít svou kreativitu a potenciál? Zkuste se podívat na volná místa v Restu. Najdete pozice například pro vývojáře. Společnost hledá do svého týmu lidi, kteří jsou ve svém oboru srdcaři, svou práci milují a budou ji vykonávat jak nejlépe umí.

V této mladé firmě můžete rozvíjet svou kreativitu a skvěle se uplatnit. Odměněni budete nejen férovým platem a spoustou zaměstnaneckých benefitů a odměn, ale i příjemným pracovním prostředím a přátelským kolektivem. Tak neváhejte začít svou vysněnou kariéru v Restu. Nezapomeňte přiložit perfektně sepsaný životopis, který zaujme každého zaměstnavatele.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

V bokách III 257/5, 152 00 Praha

Velikost firmy:

11-50 zaměstnanců

IČ:

28993063

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 2010

Právní forma:

s.r.o.