eDarling - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

eDarling

Jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, eDarling, která je původem z Německa, zprostředkovává svým klientům vhodného potenciálního partnera a celý proces funguje na základě cca 260 testových otázek, jež obsahují jak osobnostní, tak i povahové otázky. Práce eDarling není jen o hledání vhodného protějšku, ale také poskytují různé rady a tipy o tom, kam zajít na schůzku dle regionu, jak se seznámit, jak zvládnout první rande a mnoho dalších. Seznamka eDarling také přišla s mobilní aplikací, která se stala u uživatelů velkým trendem, neboť se mohou seznamovat kdykoliv a kdekoliv.

Hodnocení eDarling

Přidat hodnocení

Historie

Kariéru eDarling rozjela v roce 2008 Lukas Brosseder a David Khalil v rámci společnosti Affinitas a už o rok později byla služba eDarling spuštěna v Německu. Internetová seznamka eDarling se stala natolik populární, že v současné době poskytuje vyhledávání partnerů ve 26 zemí světa včetně České republiky a počet registrovaných členů je už více než 13 milionů. Od roku 2011 společnost eDarling spolupracuje s vědeckými odborníky, kteří vyhodnocují data z jejich databáze a podporují další výzkum k vylepšení služeb.

Kariéra v eDarling

Společnost eDarling volná místa neustále aktualizuje a stále hledá nové kolegy do rychle rostoucího se týmu mladých lidí. Práci v eDarling získalo už přes 300 zaměstnanců, kteří obsadili pozice nejen na hlavní pracovní poměr, ale také nabízejí možnosti stáží. Pro získání volného místa v eDarling je důležité v životopisu zmínit schopnost komunikace v anglickém jazyce, popřípadě znalost jiného evropského jazyka, dobré komunikační dovednosti, být přátelský a zvládat práci na PC. Práce v eDarling přináší zaměstnancům pozitivní pracovní atmosféru a dokonce i zajímavé zahraniční stáže.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kohlfurter Strasse 41/43, 109 99 Berlin

Právní forma:

s.r.o.