Tykadla - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Na Zlatnici 14/26, 147 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

24733601

Založení / Zapsání do OR*:

2. 10. 2010

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Tykadla je spolehlivá česká internetová seznamka, která nabízí možnost najít si partnera přesně podle vlastních preferencí. Díky propracovanému systému může každý uživatel zadat do detailu přesně to, co hledá a později to také nalézt. Tykadla jsou určena pro každý typ osobnosti, umožňují seznámení lidí zcela originální a zábavnou cestou. Jako startupový projekt nabízí volná místa.

Historie společnosti

Společnosti Tykadla začala kariéra díky panu Robertovi Řeřichovi, který věřil, že seznamovat se může být mnohem zábavnější a lze to provést unikátním způsobem. Proto dal práci týmu stejně nadšených lidí jako je on sám a v roce 2013 vytvořili internetovou seznamku Tykadla. Seznamka Tykadla se od začátku vyznačuje tím, že na ní lze najít lidi s podobným šarmem a typem osobnosti.

Seznamka Tykadla funguje na principu obsazování se navzájem do “filmových rolí” díky vizuálním stereotypům. Jedná se o zábavnou castingovou hru, při které jsou analyzována data a za pomocí algoritmů vznikají relevantní žebříčky, díky kterým je možné najít osoby s podobným charismatem. Uživatelé mají k dispozici na výběr přes 100 filmových rolí a 16 typů osobností. Tykadla jsou úspěšnou seznamkou, každý den přibývá až 50 nových registrací.

Kariéra v Tykadla

Chtěli byste pracovat v české úspěšné společnosti? Jste spolehlivý člověk a nebojíte se komunikovat s lidmi? Podívejte se na volná místa v Tykadla. Společnost Tykadla hledá další nadšence, kteří se nebudou bát projekt rozvíjet a šířit dál. Nejčastěji najdete inzeráty pro vývojáře, projektové manažery nebo asistentky.

Práci svých zaměstnanců odměňuje štědrými benefity a odměnami. Dalším bonusem je příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Získejte práci v Tykadla a budujte kariéru, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Zábavní průmysl Sociální služby