Tykadla - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Tykadla

Tykadla je spolehlivá česká internetová seznamka, která nabízí možnost najít si partnera přesně podle vlastních preferencí. Díky propracovanému systému může každý uživatel zadat do detailu přesně to, co hledá a později to také nalézt. Tykadla jsou určena pro každý typ osobnosti, umožňují seznámení lidí zcela originální a zábavnou cestou. Jako startupový projekt nabízí volná místa.

Hodnocení Tykadla

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnosti Tykadla začala kariéra díky panu Robertovi Řeřichovi, který věřil, že seznamovat se může být mnohem zábavnější a lze to provést unikátním způsobem. Proto dal práci týmu stejně nadšených lidí jako je on sám a v roce 2013 vytvořili internetovou seznamku Tykadla. Seznamka Tykadla se od začátku vyznačuje tím, že na ní lze najít lidi s podobným šarmem a typem osobnosti.

Seznamka Tykadla funguje na principu obsazování se navzájem do “filmových rolí” díky vizuálním stereotypům. Jedná se o zábavnou castingovou hru, při které jsou analyzována data a za pomocí algoritmů vznikají relevantní žebříčky, díky kterým je možné najít osoby s podobným charismatem. Uživatelé mají k dispozici na výběr přes 100 filmových rolí a 16 typů osobností. Tykadla jsou úspěšnou seznamkou, každý den přibývá až 50 nových registrací.

Kariéra v Tykadla

Chtěli byste pracovat v české úspěšné společnosti? Jste spolehlivý člověk a nebojíte se komunikovat s lidmi? Podívejte se na volná místa v Tykadla. Společnost Tykadla hledá další nadšence, kteří se nebudou bát projekt rozvíjet a šířit dál. Nejčastěji najdete inzeráty pro vývojáře, projektové manažery nebo asistentky.

Práci svých zaměstnanců odměňuje štědrými benefity a odměnami. Dalším bonusem je příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Získejte práci v Tykadla a budujte kariéru, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Zlatnici 14/26, 147 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

24733601

Založení / Zapsání do OR*:

2. 10. 2010

Právní forma:

s.r.o.