Gymnázium Opatov - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Gymnázium Opatov

Gymnázium Opatov je vzdělávací instituce, jejímž zřizovatelem je hlavní město Praha. Toto všeobecné gymnázium nabízí studentům osmileté, ale i čtyřleté studium. Gymnázium Opatov disponuje i částečným bezbariérovým přístupem a umožňuje studium i handicapovaným. V budově gymnázia fungují také internetové, interaktivní a multimediální učebny, žákovská knihovna, venkovní hřiště, tělocvična nebo moderní školní jídelna. Nejen díky kvalitnímu studiu a přátelské atmosféře Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhodnotilo Gymnázium Opatov jako jednu z nejlepších středních škol v Praze. V současné době volné místo v Gymnáziu Opatov obsadilo kolem 70ti pedagogických, ale i nepedagogických pracovníků.

Hodnocení Gymnázium Opatov

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Gymnázium Opatov bylo založeno v roce 1992 jako pobočka Gymnázia Na Vítězné pláni, ale od roku 1993 funguje jako samostatná vzdělávací organizace. Gymnázium Opatov se nachází v klidném prostředí hlavního města, mezi stanicemi metra Háje a Opatov. V rámci Gymnázia Opatov studentům nabízejí i možnosti různých vzdělávacích a seznamovacích zájezdů nebo přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky. Každoročně se kvalitní práce Gymnázia Opatov ukazuje v řadě soutěží a projektů, díky nimž pak nejenom škola, ale i samotní studenti sbírají úspěchy a ocenění.

Kariéra v Gymnáziu Opatov

Gymnázium Opatov hledá nové pracovníky jak z řad pedagogů, tak i kuchaře, školníka, uklízečku a mnoho dalších. Hodnocení Gymnázia Opatov je velmi pozitivní, nejen co se týče kvalitou výuky, ale také jako zaměstnavatele. Budovat kariéru Gymnázium Opatov poskytuje dokonce i studentům vysoké školy zaměřené na pedagogiku, kde mohou získat odbornou praxi a po studiu nastoupit jako učitelé. Těšit se můžete na moderně zařízené učebny, přátelský kolektiv nebo na zajímavé školní i mimoškolní akce. Zalíbilo se vám Gymnázium Opatov? Podívejte se na jejich volná místa, pošlete jim svůj životopis s informacemi o dosaženém vzdělání a profesních zkušenostech a těšte se na práci v jedné z nejlepších škol v České republice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Konstantinova 1500/50, 149 00 Praha 4 - Chodov

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

49366629

Založení / Zapsání do OR*:

23. 4. 1993

Právní forma:

příspěvková organizace