Ostravská univerzita v Ostravě - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Ostravská univerzita v Ostravě

Založení Ostravské univerzity v roce 1991 bylo významným historickým milníkem pro Ostravu i celý kraj. Univerzita, která doplnila možnost vysokoškolského vzdělání o humanitní obory, byla novou příležitostí pro celý kraj.

Hodnocení Ostravská univerzita v Ostravě

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Ostravská univerzita je mladá a dynamická univerzita s individuální přístupem. Tvoří ji 6 fakult (fakulta soc. studií, fakulta umění, filozofická fakulta, lékařská fakulta, pedagogická fakulta, přírodovědecká) a 2 instituty (Evropský výzkumný institut sociální práce a Ústav pro výzkum a aplikace fuzzy modelování) a nabízí studium mnoha zajímavých oborů.

Dnes je Ostrava místo černé industriální metropole mladým a barevným městem plným příležitostí. V Ostravě tvoří významnou vzdělávací i vědecko-výzkumnou instituci a klade důraz také na tzv. třetí roli univerzity: roli společenskou.

Ostravská univerzita je výrazným aktérem na poli společenského a kulturního dění v Ostravě i celém kraji, podílí se přímo organizací akcí pro veřejnost, ale také nepřímo prostřednictvím aktivit studentů, absolventů i akademiků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dvořákova 138/7, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

61988987

Založení / Zapsání do OR*:

28. 9. 1991

Právní forma:

Vysoká škola

Web:

www.osu.cz