Onlinejazyky.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Onlinejazyky.cz

Onlinejazyky.cz jsou internetovou platformou pro všechny, kteří se potřebují naučit jazyk rychle a bez nutnosti návštěvy jazykové školy. Výuka probíhá online a je velmi interaktivní. Díky tomu je učení jazyka zábavné a vhodné pro studenty všech věkových kategorií. Výukové kurzy mají různé úrovně, takže je mohou absolvovat jak začátečníci, tak pokročilí.

Hodnocení Onlinejazyky.cz

Přidat hodnocení

Historie Onlinejazyky.cz

Webová stránka Onlinejazyky.cz funguje pod záštitou společnosti Online learning s.r.o., která zajišťuje výuku jazyků od roku 1998. Své služby pak od roku 2013 poskytuje prostřednictvím webu www.onlinejazyky.cz. Portfolio společnosti se postupem času dále rozšiřovalo. Výuka jazyků je nyní obohacena o skupinové konverzační kluby, individuální lekce probíhající po Skypu, zdroj gramatických výkladů a portál pro zrychlené učení jazyků.

O webu Onlinejazyky.cz

Webový portál Onlinejazyky.cz nabízí výuku šesti jazyků, a to angličtiny, němčiny, italštiny, ruštiny, španělštiny a francouzštiny. Kurzy jsou rozděleny podle úrovní, ale i zaměření. V nabídce je například obchodní angličtina několika úrovní, výuka jazyků pro maturanty i kurzy pro vykonavatele nejrůznějších druhů povolání. Kurzy na Onlinejazyky.cz využívají stovky studentů.

Velkou výhodu pro studenty představuje možnost zkušebního kurzu zdarma, kdy si mohou vyzkoušet, zda jim bude výuka vyhovovat. Každý zájemce o jazykový kurz si také může nejprve bezplatně udělat jazykový test, aby správně určil úroveň svých jazykových znalostí. V nabídce portálu jsou kurzy pro jednotlivce, školy i firmy.

Kariéra v Onlinejazyky.cz

Práce v Onlinejazyky.cz, úspěšně rozjetém portálu pro výuku jazyků, je lákavá především pro učitele a lektory angličtiny, němčiny, italštiny i dalších jazyků v nabídce webu. V Onlinejazyky.cz volná místa představují i pozice související se správou webu. Jelikož se jedná v podstatě o e-shop s jazykovými kurzy, je nutné zajistit jeho správný chod po programátorské i administrativní stránce. Stejně tak je důležitá zákaznická podpora, která je v případě potřeby k dispozici studentům a zájemcům o kurz. V neposlední řadě se mohou ve firmě uplatnit office manažeři, účetní, copywriteři a další pracovníci zajišťující hladké fungování celého webu a e-shopu.

Onlinejazyky.cz recenze

Nejsnazší cestou, jak se přesvědčit o kvalitě jazykových kurzů na Onlinejazyky.cz, jsou recenze současných i minulých absolventů kurzů. Recenze jsou k dispozici přímo na webových stránkách Onlinejazyky.cz. Nachází se zde více než 500 komentářů od spokojených studentů, které svědčí o tom, že jsou kurzy velmi přehledně a srozumitelně zpracované. Recenze jsou také běžně dostupné na internetu, stačí do vyhledávače zadat spojení “onlinejazyky.cz recenze” a ihned se objeví hned několik výsledků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nerudova 198/36,, 500 02 Hradec Králové

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

27477169

Založení / Zapsání do OR*:

13. 6. 2005

Právní forma:

s.r.o.