Univerzita Pardubice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Univerzita Pardubice

Univerzita Pardubice se nachází ve městě Pardubice a nabízí akademické vzdělání na sedmi fakultách s různým zaměřením. Studentům i zaměstnancům Univerzita Pardubice poskytuje moderní a technologicky vybavené zázemí, jež zahrnuje i jazykové centrum či univerzitní knihovnu. Univerzita Pardubice se zařadila také na seznam 800 nejlepších vysokých škol na světě a úspěšná byla hlavně v kategorii vědecký výkon, kvalita vzdělání a četnost citací ve světovém odborném tisku. V současné době volné místo na Univerzitě Pardubice obsadilo přes 1.100 zaměstnanců, kteří se starají o kvalitní a odborné vzdělání studentů.

Hodnocení Univerzita Pardubice

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Pardubice jsou známou oblastí potravinářského, chemického a strojního průmyslu, proto byla založena v roce 1945 Vysoká škola chemická. Vysoká škola se začala o další fakulty rozšiřovat až v 90. letech 20. století, což mělo za následek změnu názvu školy na Univerzitu Pardubice. V současné době má Univerzita Pardubice sedm fakult, na kterých studuje přes 7.800 studentů. V roce 2012 svou práci Univerzita Pardubice zaměřila také na vybudování Centra transferu technologií a znalostí Univerzity Pardubice, ve kterém se snaží spolupracovat s průmyslem a poskytovat podporu v aplikované vědě a výzkumu.

Kariéra na Univerzitě Pardubice

Volná místa Univerzita Pardubice neustále aktualizuje a nabízí práci nejen akademickým pracovníkům, ale také neakademickým, jako jsou kuchaři, správci, referenti aj. Pro budování kariéry na Univerzitě Pardubice je potřeba, aby uchazeč zaslal svůj životopis s krátkým motivačním dopisem a vítanými schopnostmi jsou uživatelská práce na PC, znalost anglického jazyka, pečlivost a samostatnost. Uchazeči o volné místo akademických pozic by měli doložit kopie dokladů o dosaženém vzdělání a přehled dosavadní pedagogické, vědecké a publikační činnosti nebo též doklady o členství ve vědeckých či odborných společnostech. Zaměstnanci Univerzity Pardubice se mohou těšit na zajímavou práci v příjemném prostředí, příspěvek na stravování, přátelský kolektiv a podporu dalšího kariérního vzdělání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Studentská 95, 530 09 Pardubice - Polabiny

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

00216275

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1972

Právní forma:

Vysoká škola