Vysoké učení technické v Brně - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně, neboli VUT, se řadí mezi nejlepší a nejžádanější vysoké školy v České republice a zároveň také na světě. Studentům nabízí na osmi fakultách bakalářské, magisterské i doktorské studijní obory. Zaměřuje se na technické, ekonomické či umělecké vědy a spolupracuje také se zahraničními univerzitami. VUT neustále modernizuje prostory a vybavení budov, čímž studentům poskytují výuku s nejmodernějšími přístroji. Kariéru na Vysokém učení technickém v Brně buduje dohromady přes 1,5 tisíce akademických a vědeckých pracovníků, kteří se snaží o předání kvalitních a odborných znalostí 24 tisícům studentům.

Hodnocení Vysoké učení technické v Brně

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Vznik vysoké školy je spojen s přesouváním Stavovské akademie, vzdělávací instituce pro vyšší společenské vrstvy, z Olomouce do Brna v polovině 19. století. V roce 1873 získala statut vysoké školy a během let instituce změnila své jméno na Vysokou školu technickou Dra Edvarda Beneše. Název Vysoké učení technické v Brně, který je používán dodnes, získala až v 50. letech minulého století. Po Sametové revoluci došlo k rozšíření nabídky studijních oborů, z nichž se dvě fakulty ve Zlíně oddělily a vznikla tak Univerzita Tomáše Bati. Díky skvělé a odborné práci Vysokého učení technického v Brně se zařadili na seznam QS TopUniversities, nejlepších světových univerzit na světě.

Kariéra na Vysokém učení technickém v Brně

Volné místo na Vysokém učení technickém v Brně může získat uchazeč z akademického i neakademického oboru. Zaměstnancům nabízí práci v mezinárodním kolektivu perspektivního výzkumného centra a zajímavé firemní benefity, jako je příspěvek na penzijní a životní pojištění, závodní stravování, úvazek na hlavní pracovní poměr nebo na i zkrácený úvazek. V zaslaném životopisu je vhodné zmínit schopnost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost, aktivní znalost anglického jazyka a další jazyk je výhodou. Zaujalo vás nějaké volné místo na VUT? Vysoké učení technické v Brně navíc nezapomíná ani na kariérní růst svých zaměstnanců, kterým poskytuje možnost zahraničních stáží, jazykových kurzů či další odborné vzdělání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Antonínská 548/1, 602 00 Brno - Veveří

Velikost firmy:

3 000 - 4 000 zaměstnanců

IČ:

00216305

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1972

Právní forma:

Vysoká škola