Primát.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Primát.cz

Společnost Primát provozuje web zvaný Primat.cz, který všeobecně usnadňuje studentům jejich studium a napomáhá českému školství zlepšovat se. Primát věří, že jedině s kvalitními znalostmi a dovednostmi každého jedince lze změny dosáhnout. Primat.cz je studijní nástroj, který studentům pomáhá těchto znalostí nabýt. Svou prací Primat.cz dělá studium každého studenta lepší. Volná místa najdou u Primáta především programátoři.

Hodnocení Primát.cz

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost založil pan Maxim Gorjainov, který chtěl celý projekt původně pojmenovat “Kumbál”, jméno pro doménu bylo však zabrané. Rozhodl se web nazvat Primat.cz a vytvořil tak místo, kde mohli studenti vytvářet svou vlastní komunitu, sdílet mezi sebou zkušenosti, názory, studijní materiály a hodnotit nebo komentovat. Zároveň kredity nazval vtipně banány a každý absolvent se po dokončení studia na webu stává homo sapiens.

Za chytrým webem stojí několik programátorů a IT specialistů, jejichž prací v Primat.cz je stále zlepšovat a udržovat tento studentský portál. Primat.cz umožňuje každému registrovanému uživateli nahlédnout na hodnocení škol, fakult, předmětů nebo vyučujících. A naopak každý uživatel může recenzovat sám a sdílet své zkušenosti.

Kariéra v Primát

Chtěli byste mít práci v mladé firmě, kde se budete moci seberealizovat? Jste nadšenec do IT technologií? Podívejte se na volná místa v Primát a připojte se k týmu mladých lidí, kteří usnadňují životy mnoha lidem. V Primát najdete nejen přátelský kolektiv, ale i příjemné pracovní prostředí a spoustu zaměstnaneckých benefitů, mezi které patří například home office. Odstartujte svou kariéru v Primát a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Anglická 140/20, 120 00 Praha

IČ:

28939832

Založení / Zapsání do OR*:

3. 8. 2009

Právní forma:

s.r.o.