Primát.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Anglická 140/20, 120 00 Praha

IČ:

28939832

Založení / Zapsání do OR*:

3. 8. 2009

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Primát provozuje web zvaný Primat.cz, který všeobecně usnadňuje studentům jejich studium a napomáhá českému školství zlepšovat se. Primát věří, že jedině s kvalitními znalostmi a dovednostmi každého jedince lze změny dosáhnout. Primat.cz je studijní nástroj, který studentům pomáhá těchto znalostí nabýt. Svou prací Primat.cz dělá studium každého studenta lepší. Volná místa najdou u Primáta především programátoři.

Historie společnosti

Společnost založil pan Maxim Gorjainov, který chtěl celý projekt původně pojmenovat “Kumbál”, jméno pro doménu bylo však zabrané. Rozhodl se web nazvat Primat.cz a vytvořil tak místo, kde mohli studenti vytvářet svou vlastní komunitu, sdílet mezi sebou zkušenosti, názory, studijní materiály a hodnotit nebo komentovat. Zároveň kredity nazval vtipně banány a každý absolvent se po dokončení studia na webu stává homo sapiens.

Za chytrým webem stojí několik programátorů a IT specialistů, jejichž prací v Primat.cz je stále zlepšovat a udržovat tento studentský portál. Primat.cz umožňuje každému registrovanému uživateli nahlédnout na hodnocení škol, fakult, předmětů nebo vyučujících. A naopak každý uživatel může recenzovat sám a sdílet své zkušenosti.

Kariéra v Primát

Chtěli byste mít práci v mladé firmě, kde se budete moci seberealizovat? Jste nadšenec do IT technologií? Podívejte se na volná místa v Primát a připojte se k týmu mladých lidí, kteří usnadňují životy mnoha lidem. V Primát najdete nejen přátelský kolektiv, ale i příjemné pracovní prostředí a spoustu zaměstnaneckých benefitů, mezi které patří například home office. Odstartujte svou kariéru v Primát a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Vzdělávání a školství Sociální služby