Univerzita Palackého - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Univerzita Palackého

Centrum vzdělávání a výzkumu, Univerzita Palackého, se nachází v Olomouci a řadí se mezi prestižní české vysoké školy s tradicí. Na osmi fakultách nabízí 332 studijních oborů v bakalářském, magisterském a doktorském programu. Kromě evropské úrovně vzdělávání se řadí tato univerzita mezi přední zaměstnavatele v Olomouckém kraji. Zájem o studium přichází nejen z řad absolventů středních škol, ale též seniorů a zvyšuje se též zájem uchazečů hledajících volná místa na Univerzitě Palackého. Ti chtějí zpravidla též prohloubit své dovednosti a rozšířit okruh znalostí například dálkovým studiem. Současný rektor Miller bude pokračovat v práci na stejné pozici i další období.

Hodnocení Univerzita Palackého

Přidat hodnocení

Historie Univerzity Palackého

Základy univerzity byly postavy v 16. století. Na žebříčku mezi českými vysokými školami se drží jako druhá nejstarší univerzita a během svého působení prošla útlumem, zrušením i obnovou. Na fungování univerzity měla výrazný vliv třicetiletá válka nebo zrušení řádu jezuitů. Významným datem je 21. únor 1946, kdy bylo fungování Univerzity Palackého obnoveno a oficiálně určeny čtyři fakulty. V roce 2009 se stala součástí olomoucké univerzity moderní budova, do níž byla investována miliarda korun. Finanční podpory z Evropské unie pomohly vybudovat od roku 2011 dalších pět areálů zabývajících se vědeckou a výzkumnou činností s reálnými výsledky.

Univerzita Palackého kariéra

Dnes nabízí Univerzita Palackého kariéru na osmi fakultách, což jí dodává na atraktivitě a širokém spektru pracovních nabídek nejen pro odborné pracovníky. Zájemci o volná místa na Univerzitě Palackého by měli zaujmout nejen svými dovednostmi, ale rovněž vhodným oblečením, kterým se budou při první návštěvě vysoké školy prezentovat. Práce na Univerzitě Palackého čeká na odhodlané a ambiciózní kandidáty. Kariéra na Univerzitě Palackého každoročně narůstá díky rozmachu vysoké školy a potřeby zejména kvalifikovaných zaměstnanců. Výhodou je, že část práce Univerzita Palackého smí specialisté vykonávat z domova. Podle typu činnosti lze předpokládat i požadavky na obsazované pracovní místo. Kromě specializovaných a vyškolených uchazečů ocení vedení univerzity v Olomouci i pracovníky z řad technických služeb a správy. Další vzdělávání je u tohoto zaměstnavatele naprostou samozřejmostí, stejně jako řada benefitů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Křížkovského 511/8, 779 00 Olomouc

Velikost firmy:

4 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

61989592

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1995

Právní forma:

Vysoká škola