Techambition - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Techambition

Techambition je český startupový projekt, který se zabývá tvorbou učební pomůcky pro žáky a učitele a napomáhá tím rozvoji vzdělávání. Poskytuje uživatelům Techambition analýzu dat pomocí individuálního programu, který rozpozná osobní potřeby žáka a učitel jim tak může přizpůsobit výuku. Techambition je vytvořen pro 1. - 4. ročníky veškerých středních škol, lekce dokonce reflektují státní maturitu. Práci v Techambition má několik desítek zaměstnanců, kteří se starají o plynulý rozvoj aplikace a spokojenost uživatelů. Kariéru však zde mohou budovat i další zájemci, protože tento startup nabízí další volná místa.

Hodnocení Techambition

Přidat hodnocení

Historie firmy

Za společností Techambition stojí spoluzakladatelé a zároveň i bratři Jakub a Jan Stránský, kteří Techambition začali vytvářet jako startupový projekt v roce 2012. Tehdy chtěli studentům umožnit nahlédnout na matematiku a fyziku nový a zajímavým způsobem, naučit je o těchto předmětech přemýšlet jinak a umožnit jim to skrze internet. Aby byl projekt úspěšný a stále se zlepšoval, začali zakladatelé spolupracovat nejen s učiteli, ale i se studenty. Vznikl tak projekt, který umožňoval vyučovat středoškolskou matematiku snadněji.

Společnost Techambition začala dokonce spolupracovat i se Standfordskou univerzitou a v roce 2013 poprvé spustila svůj program. Techambition však nezůstal pouze u středních škol, ale i u další verze, která cílila především na vysoké školy a dokonce nabízela i výukový program v angličtině. Dnes již Techambition využívá více jak 260 škol s více jak 780 učiteli a 23 000 studenty. Techambition usnadňuje práci nejen učitelům, ale i studentům jejich učivo.

Kariéra v Techambition

Toužíte se stát součástí českého úspěšného projektu? Baví Vás IT technologie, angličtina nebo matematika? Pak může být práce Techambition to pravé pro Vás. Nejčastěji inzerují volné pozice pro programátory, po kterých chtějí, aby projekt dále posouvali a jejich pracovní náplň je naplňovala.

Zaměstnanci v Techambition mají možnost pracovat přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí, za svou práci jsou odměňováni mnoha zaměstnaneckými benefity. Podívejte se na volná místa v Techambition a začněte budovat kariéru, která má smysl.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pražského 609/23, 152 00 Praha

IČ:

29138981

Založení / Zapsání do OR*:

6. 12. 2012

Právní forma:

LTD