Edookit - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

Edookit

Společnost Edookit vytváří a nabízí nový, moderní systém a aplikaci pro lepší a jednodušší digitalizaci školství. Prostřednictvím Edookit.cz můžou školy i rodiče využívat online třídní knihy, žákovské knížky i rozvrh školy. Díky Edookit.cz uživatelé mohou dokonce zanášet do tohoto online systému i administrace celé školy a matriky. V Edookit.cz mohou ředitelé, učitelé i rodiče sledovat pohodlně všechny změny ve vyučování, hodnocení žáků a komunikovat mezi sebou. Práci v Edookit.cz má několik desítek zaměstnanců, kteří se starají o neustálé zkvalitnění nabízených služeb.

Hodnocení Edookit

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Tomuto českému startupu z Brna začala kariéra v roce 2011, kdy ho spustil pan Jakub Štěpaník. Ten měl se svým týmem ambiciózní vizi vytvořit moderní integrovanou IT platformu pro školy. Věřili, že dokáží spojit komplexní administrativní funkce a výukové nástroje do jednotného systému a tím podpoří nejen moderní trendy ve školství, ale také přinesou školám nevídané možnosti. Součástí práce Edookit.cz je nabízet školám zároveň se systémem i profesionální a špičkovou zákaznickou podporu.

Český portál Edookit.cz zaznamenal v českých školách úspěch a brzy se přesunul i do Bulharska. V České republice využívá online IT platformu necelých 700 škol a v Bulharsku 500 škol. Společnost plánuje expanzi i do dalších zemí v Evropě a začít by měla u Ukrajiny. Do budoucna také společnost Edookit plánuje spuštění vlastní profesní sociální sítě, která má sloužit v oblasti vzdělávání. Společnost spustila v roce 2018 kampaň na Fundliftu.

Kariéra v Edookit

Hledáte práci v mladé a perspektivní společnosti? Chtěli byste se seberealizovat a uplatnit se? Podívejte se na volná místa v Edookit. Tato mladá, úspěšná společnost nabízí svým zaměstnancům možnost rozvinout jejich kreativitu a budovat úspěšně kariéru v Edookit. Zaměstnanci mohou jako odměnu za svou dobře odvedenou práci čerpat z mnoha zaměstnaneckých benefitů, společnost jim nabízí také příjemné pracovní prostředí a práci v přátelském kolektivu mladých lidí. Začnete svou kariéru v Edookit a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vídeňská 995/63, 639 00 Brno

Velikost firmy:

11-50 zaměstnanců

IČ:

28341821

Založení / Zapsání do OR*:

13. 5. 2009

Právní forma:

s.r.o.