Vysoká škola báňská - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Vysoká škola báňská

Údaje

Sídlo firmy:

17. listopadu 2172/15, 708 00 Ostrava - Poruba

Velikost firmy:

2 500 - 3 000 zaměstnanců

IČ:

61989100

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1995

Právní forma:

Vysoká škola

Web:

www.vsb.cz

O společnosti

Vysoká škola báňská, neboli VŠB, je přední ostravskou univerzitou, jež se zaměřuje na vzdělávání v oblasti ekonomie a techniky. Studenti jsou vedeni zkušeným týmem lektorů, jejichž kariéra na VŠB je zásadní pro osobní rozvoj. Prostřednictvím lektorů získávají ucelené informace z oboru a osvojují si dovednosti, které jim pomáhají k profesnímu růstu a též profilaci budoucího zaměstnání. Škola spolupracuje s řadou organizací nebo i se zahraničními univerzitami a institucemi zabývajícími se vědou a výzkumem. Hlavním posláním Vysoké školy báňské je rozšíření vysokoškolského vzdělání a propojení teoretických základů s praktickými dovednostmi. Práce na Vysoké škole báňské je proto ideálním odrazovým můstkem pro absolventy se zájmem o moderní vědy.

Historie

Kariéra na Vysoké školy báňské je aplikována více než 165 let. Prvním významným datem je rok 1716, kdy v Jáchymově vznikla první Hornická akademie. O necelé století později bylo v Příbrami založeno Montánní učiliště, které bylo nedlouho nato jmenováno Báňskou akademii. Roku 1945 se škola přestěhovala z Příbrami do Ostravy, postupně se rozrůstá počet fakult a v roce 2015 spustili provoz Národního superpočítačového centra. Dnes se může tato technicky zaměřená univerzita pochlubit celkem sedmi perspektivními fakultami se 122 studijními obory, z nichž 77 je organizováno v cizím jazyce.

Kariéra na Vysoké škole báňské

Pro uchazeče o práci na Vysoké škole báňské se každoročně otevírá několik nových pozic. Volná místa na Vysoké škole báňské jsou navyšována podle potřeb univerzity. Prostřednictvím kariérního centra se o práci mohou ucházet i absolventi školy a nepřímo tak pokračovat ve vzdělání i po škole. Získají tak neopakovatelnou příležitost rozvíjet nabyté znalosti, zvýšit si sebevědomí a třeba i získat širší povědomí o tom, co v životě dále chtějí dělat. Mnohé firmy se zájmem o technicky vzdělané zaměstnance rovněž oslovují komunitu kariérního centra a navazují úzkou spolupráci s bývalými studenty VŠB. Podívejte se na volná místa na Vysoké škole báňské a získejte práci, ve které se budete neustále vzdělávat.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Vzdělávání a školství Služby Věda a výzkum