Hlídačky.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Hlídačky.cz

Český startupový projekt Hlidacky.cz nabízí všem rodičům velice lákavou nabídku - oddechnout si a užít si chvíli volný čas bez dětí. Hlidacky.cz je český webový portál, který zprostředkovává hlídání dětí po celé České republice. Práci v Hlidacky.cz mají ověřené a spolehlivé chůvy, které mají kladný vztah k dětem. Rodiče si tak mohou snadno z pohodlí domova sjednat hlídání zcela bez starostí a obav.

Hodnocení Hlídačky.cz

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru, když ji založili tři studenti informatiky jako startup projekt v roce 2013. Jejími zakladateli jsou Petr Šigut, David Hrachový a Václav Kuna. Ti vyvinuli webový portál, na kterém by mohli vytížení rodiče najít spolehlivé “hlídačky”. Jedná se o zcela bezpečné hlídání, všechny slečny a dámy, které se na Hlidacky.cz registrují, jsou nejen důkladně prověřeny, ale také za sebou mají zkušenosti a praxi s dětmi.

Zakladatelé věřili, že se projekt bude rychle dál šířit, už jen v počátku se registrovalo přes 100 “hlídaček”, které byly hojně využívány rodiči. Proto projekt nezůstal pouze u hlídání dětí, nově lze na Hlidacky.cz využít i služeb jako je výpomoc do domácnosti, úklid, opatrovnictví domácích mazlíčků nebo seniorů. Portál tak nabídl nová volná místa. Zakladatelé se nebrání ani expanzi společnosti do zahraničí, kde by se mohla rovněž stát úspěšnou a rozšířit tak pracovní nabídky i mimo ČR.

Kariéra v Hlidacky.cz

Chtěli byste se stát také “hlídačkou”? Máte kladný vztah dětem, mazlíčkům, úklidu nebo seniorům? Jste spolehlivý a příjemný člověk? Stačí se zaregistrovat na Hlidacky.cz a začít s hlídáním můžete ještě dnes. Nebo jste spíše nadšenec do IT a webových technologií? Podívejte se na volná místa v Hlidacky.cz, kde stále hledají nové členy týmu. Šanci mají nejen absolventi, ale i zaběhlí profesionálové v IT oboru. Celý projekt je postaven na Ruby on Rails, Twitter Bootstrap a JavaScriptu. Vývojáři začátečníci se mohou hodně naučit od zkušenějších kolegů, kteří budou jejich mentory a povedou je, ale i ostřílení profesionálové si přijdou na své.

Hlidacky.cz nabízejí práci v příjemném prostředí se spoustou zaměstnaneckých benefitů. Začněte svou vysněnou kariéru ještě dnes a získejte práci v Hlidacky.cz!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Americká 362/11, 120 00 Praha

Velikost firmy:

11-50 zaměstnanců

IČ:

01756117

Založení / Zapsání do OR*:

5. 6. 2013

Právní forma:

s.r.o.