UlovDomov.cz - práce, kariéra, pracovní místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

UlovDomov.cz

Společnost UlovDomov zprostředkovává stejnojmenný web UlovDomov.cz, který uživatelům umožňuje sipohodlně odkudkoliv vybrat bydlení. UlovDomov.cz nabízí jednoduchý a přehledný způsob, jak si vybrat to pravé bydlení mezi tisíci nabídek.

Hodnocení UlovDomov.cz

Přidat hodnocení

UlovDomov.cz se specializuje především na byty a místa, která jsou k pronájmu. UlovDomov o sobě tvrdí, že je to první web v Česku, který pomocí IT technologií, osobních zkušeností s pronájmy a zapálení pomáhá lidem najít vhodný pronájem a spolubydlení. Možná, že je to první takový projekt, ale rozhodně to není jediná varianta. Konkurenci mu dělají například portály Sreality.cz od Seznamu, eSpolubydleni.cz a studentreality.cz.

Historie společnosti UlovDomov

Společnost UlovDomov.cz odstartovala projekt v roce 2014 v Brně. Několik málo mladých lidí tehdy vytvořilo webovou aplikaci, která by mohla lidemusnadnit život při hledání pronájmu nebo spolubydlení. Díky spojení sil s mnoha realitními makléři a pronajímateli vytvořili něco, co oni sami nazývají nejucelenější, nejpřehlednější a především největší databází bytů a prostor, které jsou k pronájmu.

Jak funguje UlovDomov.cz

Uživateli se vždy ukazují první nabídky, které systém vyhodnotí jako nejkvalitnější. Funguje to na principu UlovDomov Skóre (systém sofistikovaných algoritmů), které údajně nekompromisně řadí inzeráty podle kvality. Pokaždé je k dispozici nejen fotografie, ale i přehledný popisek.

Snad i díky tomu měsíčně navštíví tento realitní portál více jak 300 000 uživatelů. Již po roce existence se UlovDomov.cz zařadil mezi nejúspěšnější české realitní portály a v současné době je to celorepubliková dvojka. Více inzerátů než oni mají na stránkách už jen Sreality.

UlovDomov – pronájem a ceny

Zní to skvěle, že? Algoritmus ovšem není tak nekompromisní, jak autoři stránek tvrdí, protože někteří pronajímatelé za inzerci platí. UlovDomov pro inzerenty nabízí tři tarify.

  1. Start – zdarma
  2. Standard – 99 Kč
  3. VIP – 299 Kč

Na webu se doslova uvádí, že pokud zaplatíte VIP tarif, váš inzerát bude zvýhodněn při výpisu jednotlivých nabídek oproti konkurenčním a že to zvýší počet shlédnutí. To je samozřejmě běžná praxe téměř na všech portálech, které něco zprostředkovávají, jen je škoda, že to UlovDomov k daným zvýhodněným nabídkám nepíše, bylo by to směrem ke klientům férovější.

Tarify se dále liší například v délce uveřejnění nabídky, doporučení inzerátu u podobných nabídek nebo možnosti být ihned kontaktován zájemci.

Ulovdomov.cz mapa

Velmi praktickým nástrojem je Ulovdomov mapa, na které můžete najít volné nemovitosti v požadované lokalitě rychle, stejně jako například na Sreality.cz. Když kliknete na bod na mapě, rovnou se vám rozbalí okno s fotkou, velikostí a cenou.

UlovDomov kariéra

Chtěli byste pracovat v progresivní a rozvíjející se společnosti? UlovDomov.cz nabízí různorodá pracovní místa.

Práce v mladém a přátelském kolektivu má i mnoho zaměstnaneckých benefitů. Pracovníci si mohou užívat volné pracovní doby, kávových dýchánků každý den, společných obědů, Multisport karty a dalších výhod. Zkuste nastartovat svou kariéru v Ulovdomov.cz a třeba získáte práci, ze které už nebudete chtít odejít.

Volná místa v Ulovdomov

Portál v minulosti inzeroval různorodé pozice od vývojáře, přes účetní, manažera a specialisty péče o pronajímané byty až po paní na úklid. V současné době visí na webu poptávka po právníkovi, právním praktikantovi a senior JavaScript developerovi. Ten si může přijít až na 120 000 Kč měsíčně. Zní to dobře? V Ulovdomov už čekají na váš životopis!

Chceme prostě někoho, kdo se nebojí pořádné pracovní jízdy a má chuť se s námi do projektu pustit naplno. Nehledáme totiž jen osobu do počtu, ale parťáka, který bude pro projekt dýchat a nebude se stydět přiznat, že se mu o práci i zdá.
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno

IČ:

29300631

Založení / Zapsání do OR*:

17. 12. 2011

Právní forma:

s.r.o.