UlovDomov.cz - práce, kariéra, pracovní místa | VímVíc.cz

UlovDomov.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno

IČ:

29300631

Založení / Zapsání do OR*:

17. 12. 2011

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost UlovDomov zprostředkovává stejnojmennou aplikaci UlovDomov.cz, která všem jejím uživatelům umožňuje pohodlně si odkudkoliv vybrat bydlení. UlovDomov.cz nabízí jednoduchý a přehledný způsob, jak si vybrat to pravé bydlení mezi tisíci nabídkami. UlovDomov.cz se specializuje především na byty a místa, která jsou k pronájmu. Práci u UlovDomov.cz hledá stále více lidí, kteří chtějí pracovat v mladé a rozvíjející se společnosti. UlovDomov.cz nabízí různorodá volná místa. Pokud chcete pracovat u internetového portálu, čtěte dále.

Historie společnosti

Společnost UlovDomov.cz odstartovala svou kariéru v roce 2014 v Brně. S pomocí VímVíc.cz - IT technologií, zkušeností a odhodlání pár mladých hlav vytvořilo webovou aplikaci, která by všem usnadnila život při hledání pronájmu nebo spolubydlení. Díky spojení s mnoha realitními makléři a pronajímateli vznikla nejucelenější, nejpřehlednější a především největší databáze bytů a prostor, které jsou k pronájmu.

Nejkvalitnější nabídky pronájmu se vždy ukazují uživateli jako první, pokaždé je k dispozici nejen fotografie, ale i přehledný popisek. Díky tomuto konceptu se společnost UlovDomov.cz začala stále více rozvíjet a růst. Měsíčně navštíví tento realitní portál více jak 300 000 uživatelů. Již po roce existence se UlovDomov.cz zařadil mezi nejúspěšnější české realitní portály.

Kariéra v UlovDomov

Hledáte práci v mladé, stále se rozvíjející společnosti, která směřuje správným směrem? Prohlédněte si volná místa v UlovDomov.cz a najděte si práci, která Vás bude bavit. Portál inzeruje různorodé pozice od vývojáře, přes účetní, manažera a specialisty péče o pronajímané byty až po paní na úklid.

Společnost nabízí práci v mladém a přátelském kolektivu i mnoho zaměstnaneckých benefitů. Zaměstnanci si mohou užívat volné pracovní doby, kávových dýchánků každý den, společných obědů a dalších výhod. Zkuste nastartovat svou kariéru v Ulovdomov.cz a mějte práci, ze které už nebudete chtít odejít.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Sociální služby