Seznam.cz

Ostrava je jiná

Sídlíme v historické budově v industriální zóně Vítkovic - v Ostravských Hradčanech, takže se k nám bez problémů dostanete autem, MHD či na kole - a to díky cyklostezce. Máme možnost parkování nebo uschování kol přímo v areálu firmy. Pracujeme v útulných, moderních open spacech, které se nachází v podkroví vily a do kterých nám celý den svítí sluníčko.

Zabydlete se u nás

Každý z nás má své pracovní místo, ale užíváme si i sedací vaky či míče. V blízkosti je několik restaurací nebo využíváme naši plně vybavenou kuchyňku. Za pěkného počasí si tak můžeme oběd vychutnat na venkovním posezení, kde se mnohdy setkáváme s kolegy z vývojových týmů. Pracují s námi i naši čtyřnozí kamarádi, což ještě více navozuje pohodovou atmosféru.

Poznejte nás blíž

Dbáme na otevřené, přátelské vztahy, všichni si tykáme a trávíme společně i volný čas. Kolektiv tmelíme při večeru deskových her, bowlingu, grilování nebo na jiných teambuildingových akcích. Do týmu hledáme především energické a přátelské lidi, kteří se nebojí učit novým věcem. Máme propracované školení, které probíhá 2 týdny v Praze. Během něj se naše trenérské oddělení stará o to, aby noví kolegové nebyli tzv. hozeni do vody a mohli postupně vstřebávat veškeré informace. Všichni si nejvíce pochvalujeme flexibilní pracovní dobu, cafeteriipříjemnou atmosféru v týmu. Je nás tady už přes 100 a stále rosteme. Přidejte se k nám i vy, aktuálně hledáme nové kolegy!

Fotogalerie

Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu
Práce v Seznamu

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 dny
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Seznam.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kvalitní interní systémy, poměrně dobrý kolektiv, zatím ještě dobrý brand

Negativa firmy:

Nesmyslná pravidla, poměr požadavky - odměna neúměrný. Nesmyslné strhavani peněz, na domluvenou mzdu se člověk dostane málokdy. Častá reorganizace, odchází kvalitní zaměstnanci, nově přijímají spíše “cvičené opice”, pokud nastoupí někdo kvalitní, po měsíci skončí.

Doporučení pro management firmy:

Více lidskosti, vážit si kvalitní práce

před 5 dny
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Seznam.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrá káva, pet friendly, pro někoho je možná pozitivem tykání V CELÉ firmě, je se kam zašít :) Někteří kolegové jsou velmi milí...

Negativa firmy:

Systém docházky je vážně extrémní, každý ve firmě vidí, kde se nacházíte, kdy jste přišli a kam jste šli... přechod z bodu A do bodu B v rámci budov je nutné značit, jinak je hodnoceno jako odchod z firmy... ne všichni jsou zrovna příjemní a je vidět, že ne každý je ve firmě happy... velmi zvláštní a netransparentní systém odměn, firma působí nedůvěryhodně

před 5 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Seznam.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vlastně reaguji na ta negativní hodnocení (ex)kolegů. Přijde mi, jako kdyby pracovali v jiné firmě. Většina toho hejtu, jestli jsem dobře četl je z obchodního oddělení. Já jsem v Seznamu s jednou pauzou (jiná firma) cca 8 le. Ta jednoletá pauza v jinak taky super firmě mi ukázala, že v Seznamu je to prostě super. Fajn lidi, neformální atmosféra. Lze se dohodnout prakticky na čemkoliv. Napříč Seznamem přemýšlí lidi nad tím, proč věci dělají a když jsou k ničemu, tak je prostě nedělají.

Negativa firmy:

před 8 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Seznam.cz na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Budu zcela konkrétní - divize Zprávy a Televize je super kreativní místo. Člověk má moře volnosti, dělá práci, protože ho baví a protože to dává smysl. Lze prosadit vše co dává smysl z jakékoliv pozice.

Negativa firmy:

Časté reorganizace, občas se neví proč a kam se jde.

Doporučení pro management firmy:

Ujasnit si, kde jsou priority.

Zobrazit všechna hodnocení (98)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce Produktivita Mobilní aplikace Vzdělávání a školství Administrativa Média Komunikace Služby