Modrý koník bazar | Kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Modrý koník

Internetový vyhledávač Modrý koník přišel se zajímavou myšlenkou, kterou přenesl do praxe a umožnil tak maminkám pohodlnější mateřství. Díky rozsáhlým službám umožňuje Modrý koník užívat si práci okolo miminka na maximum a čerpat z rad a nápadů zkušenějších maminek. Stejně tak je Modrý koník místem, kde se dá řada věcí nakoupit a rovněž také prodat z druhé ruky, což mnoha rodičům ušetří značné finance. Najdou na něm obsáhlý sortiment, který je určený především pro nastávající maminky, dětem všech věkových kategorií, ale pro dospělé. Některé věci jsou však zcela nové nebo vlastní výroby.

Hodnocení Modrý koník

Přidat hodnocení

Modrý koník bazar

Svou kariéru buduje bazar Modrý koník již přes deset let. Za celou společností stojí malý tým lidí, který funguje v přátelském duchu a vzájemně si vypomáhá. Kreativní nápady garantují neustálé rozšiřování tohoto nevšedního bazárku pro budoucí i současné maminky. Budovat kariéru u Modrého koníka může každý, kdo má nejlépe zkušenost s mateřstvím a dokáže se vcítit do potřeb maminek. Cílem práce Modrého koníka je maximálně zpříjemnit průběh mateřství, umožnit jim sledovat aktuální témata týkající se porodu a v příjemné atmosféře vzájemně diskutovat. V dnešní uspěchané době se snaží tento bazar působit svěží a neokoukanou atmosférou.

Kariéra u Modrého koníka

Modrý koník kariéru nelimituje pouze na ženy, ale nabízí zajímavá volná místa nejen v České republice i na Slovensku, odkud je celý projekt řízen. Spoluzakladatel a také majitel firmy, Peter Vidovič, zaměstnancům nabízí řadu benefitů a služeb, které jinde nenajdou. Svou pracovní dobu si například pracovníci určují sami, mohou si atmosféru v kanceláři oživit díky domácím mazlíčkům nebo ochutnat vynikající pokrmy od firemního kuchaře. Práce u Modrého koníka se stane zároveň vaší zábavou, a jakmile za sebou uvidíte reálné výsledky, budete si jisti, že u Modrého koníka se kariéru vyplatí budovat. Volná místa Modrý koník nabízí na technických pozicích, díky nimž perfektně funguje webový portál, v online poradenství nebo v sekci bazar.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bělehradská 568/92, 120 00 Praha

Velikost firmy:

12 - 50 zaměstnanců

IČ:

03684326

Založení / Zapsání do OR*:

12. 1. 2015

Právní forma:

s.r.o.