Modrý koník bazar | Kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Modrý koník bazar a fórum

Web Modrý koník přišel se zajímavou myšlenkou, kterou přenesl do praxe a umožnil tak maminkám pohodlnější mateřství. Díky rozsáhlým službám umožňuje Modrý koník užívat si práci okolo miminka na maximum a čerpat z rad a nápadů zkušenějších maminek. Stejně tak je Modrý koník místem, kde se dá řada věcí nakoupit a prodat, což mnoha rodičům ušetří značné finance a je to pro ně i způsob, jak zhodnotit peníze. Práce pro web Modrý koník zahrnuje především péči o web, kterou je možné do jisté míry realizovat i z domova a na zkrácený úvazek. Díky charakteru práce pro Modrý koník lze upravit i fond pracovní doby a přizpůsobit práci podle možností pracovníka.

Hodnocení Modrý koník bazar a fórum

Přidat hodnocení

Modrý koník bazar

Jakou jednu z nabízených služeb představuje na svém webu Modrý koník bazar. Modrý koník bazar spustil pro všechny své uživatele, kteří mají možnost koupit použité produkty levněji. V rámci bazaru si mohou návštěvníci webu vybrat z mnoha produktů různých kategorií. Bazar na Modrém koníku tak nabízí uživatelům příležitost, jak zhodnotit peníze a ušetřit při nákupu potřebných věcí. Na webu Modrý koník bazar obsahuje oblečení včetně obuvi, školní pomůcky, vybavení dětských pokojů, módní doplňky, potřeby pro domácnost, ale i nejrůznější věci z kategorií auto-moto nebo Dům a zahrada. Některé věci jsou dokonce zcela nové nebo vlastní výroby.

Modrý koník fórum a diskuze

Kromě bazaru obsahuje Modrý koník fórum, kde mohou uživatelé zakládat diskuze a debatovat s ostatními o rozmanitých námětech. Diskuze jsou zaměřené na různá témata týkající se mateřství, běžného života, módy i mnoha jiných oblastí. Na webu Modrý koník fórum funguje poměrně dlouho, proto je možné pomocí diskuzí najít odpovědi na mnoho otázek. Často stačí projít již existující diskuze, pokud ještě fórum neobsahuje diskuze na dané téma, může uživatel založit novou.

Kariéra u Modrého koníka

Jméno si web Modrý koník buduje již přes deset let. Za tuto dobu se firma naučila, jak zhodnotit peníze sobě, svým zaměstnancům i svým uživatelům. Společnost tvoří malý tým lidí, který funguje v přátelském duchu a vzájemně si vypomáhá. Kreativní nápady garantují neustálé rozšiřování tohoto nevšedního bazárku pro budoucí i současné maminky. Budovat kariéru u Modrého koníka může každý, kdo má nejlépe zkušenost s mateřstvím a dokáže se vcítit do potřeb maminek. Cílem práce u Modrého koníka je maximálně zpříjemnit uživatelkám průběh mateřství, umožnit jim sledovat aktuální témata týkající se porodu a v příjemné atmosféře vzájemně diskutovat. V dnešní uspěchané době se snaží tento bazar působit svěží a neokoukanou atmosférou.

Modrý koník volná místa

Modrý koník však budování kariéry nelimituje pouze na ženy. Firma nabízí zajímavá volná místa nejen v České republice, ale i na Slovensku, odkud je celý projekt řízen. Spoluzakladatel a také majitel firmy, Peter Vidovič, zaměstnancům nabízí řadu benefitů a služeb, které jinde nenajdou. Svou pracovní dobu si například pracovníci určují sami, mohou si atmosféru v kanceláři oživit díky domácím mazlíčkům nebo ochutnat vynikající pokrmy od firemního kuchaře.

Práce u Modrého koníka se stává zábavou, a jakmile jsou za pracovníkem vidět výsledky, může očekávat odměnu ze strany společnosti. To mu umožňuje zjistit nejen, jak zhodnotit své peníze, ale i své znalosti. Volná místa Modrý koník nabízí na technických pozicích, díky nimž perfektně funguje webový portál, v online poradenství nebo v sekci bazar. Na některých pozicích lze také zažádat o práci na zkrácený úvazek. Vzhledem k tomu, že se v případě Modrého koníku jedná především o práce online, neměl by být zkrácený úvazek ani home office problém. Fond pracovní doby se sjednává individuálně před nástupem do práce. Jedná se o hodinový rozsah práce, který zaměstnanec odvede za určitou dobu, obvykle týdně či měsíčně. Právě u prací vykonávaných online je možné fond pracovní doby často upravit velmi individuálně.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bělehradská 568/92, 120 00 Praha

Velikost firmy:

12 - 50 zaměstnanců

IČ:

03684326

Založení / Zapsání do OR*:

12. 1. 2015

Právní forma:

s.r.o.