Google Czech Republic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Google Czech Republic

Údaje

Sídlo firmy:

Stroupežnického 3191/17, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

27604977

Založení / Zapsání do OR*:

27. 9. 2006

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Google je americká společnost, která je známá především jako internetový vyhledavač. Vedle celosvětově známého vyhledavače nabízí Google celou řadu služeb, jako je Gmail, Google Dokumenty, Google Analytics, Maps, Youtube a mnoho dalšího.

Práce Google Czech Republic se zaměřuje hlavně na umožnění uživatelům snazší a pohodlnější přístup k informacím na internetu. Od vzniku české verze Google vyhledavače se společnost rozrostla i o další služby v českém jazyce. Pražská pobočka Google Czech Republic plní hlavně roli obchodní, koordinační a překladatelskou.

Hlavní oblast působení

Google Czech Republic má své hlavní sídlo v Praze na Andělu, odkud řídí veškerou svou práci pro Českou republiku. Kanceláře Google Czech Republic patří k těm nejhezčím a snaží se reflektovat jejich kulturu. V sídle Google Czech Republic mohou zaměstnanci využívat vlastní kavárnu, relaxační prostory a dokonce vlastní místnost s hudebními nástroji či Xbox, kde se mohou při práci odreagovat.

Píše se o Google Czech Republic

Pokud chcete získat volné místo v Google Czech Republic, podívejte se také na hodnocení firmy od současných a bývalých pracovníků. Zaměstnanci si chválí výborný přístup k lidem, skvělý kolektiv a moderní pracovní prostředí s možností relaxace během pracovní doby. Pro získání práce snů je potřeba projít pracovním pohovorem a budovat kariéru nabízejí dokonce i studentům a absolventům. Za klíčové předpoklady svých pracovníků považují: schopnost učit se, umět řešit problémy a být zvídavý.

Nejpoužívanější služby Google

Google není jen vyhledavač, neboť jeho práce se zaměřuje na širokou škálu služeb a uživatelé Googlu znají jen malou část z nich. Jednou z nejpoužívanějších aplikací je Google překladač, který každý den pomůže bezplatně přeložit text z více než stovky jazyků. Další oblíbenou službou jsou Google obrázky, jež patří mezi nejpropracovanější vyhledávače obrázků na webu. Důležitými se staly také Mapy Google, které uživatelům ukazují nejen trasy a různé mapy, ale také umožňují vyhledat si firmy, restaurace, hotely a mnoho dalšího.

Historie

Společnost Google byla založena roku 1995 v Kalifornii a zpočátku internetový vyhledávač sloužil pro interní účely na Stanfordově univerzitě, ale nakonec se stal natolik populární, že možnost využívat Google získala i veřejnost. Google byl deníkem Financial Times označen za nejcennější značkou světa.

Od roku 2006 má Google zastoupení i v České republice a své hlavní sídlo má v Praze na Smíchově. V současné době v Google Czech Republic volné místo našlo více než 150 a počet se stále zvyšuje.

Kariéra v Google Czech Republic

Google je známá jako „cool společnost“ a v hodnocení patří mezi neoblíbenější zaměstnavatele. Google Czech Republic volná místa nabízí zájemcům, kteří umí komfortně fungovat v on-line světě a svou práci budou milovat. Kariéru Google Czech Republic dává šanci budovat dokonce i studentům a absolventům, kteří chtějí získat praxi po boku profesionálů a začít rozvíjet svůj talent. Společnost Google nezapomíná ani na motivační ocenění svých zaměstnanců skrz různé lákavé a zajímavé firemní benefity, možnost kariérního růstu nebo podporu v dalším vzdělávání. Zalíbila se vám práce u Google Czech Republic? Podívejte se na volná místa a získejte zaměstnání v mezinárodní firmě, která dbá na spokojenost svých pracovníků.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Mobilní aplikace Komunikace Internetový vyhledávač