Google Czech Republic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Google Czech Republic

Google je americká společnost, která je známá především jako internetový vyhledavač. Vedle celosvětově známého vyhledavače nabízí Google celou řadu služeb, jako je Gmail, Google Dokumenty, Google Analytics, Maps, Youtube a mnoho dalšího.

Hodnocení Google Czech Republic

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Práce Google Czech Republic se zaměřuje hlavně na umožnění uživatelům snazší a pohodlnější přístup k informacím na internetu. Od vzniku české verze Google vyhledavače se společnost rozrostla i o další služby v českém jazyce. Pražská pobočka Google Czech Republic plní hlavně roli obchodní, koordinační a překladatelskou.

Hlavní oblast působení

Google Czech Republic má své hlavní sídlo v Praze na Andělu, odkud řídí veškerou svou práci pro Českou republiku. Kanceláře Google Czech Republic patří k těm nejhezčím a snaží se reflektovat jejich kulturu. V sídle Google Czech Republic mohou zaměstnanci využívat vlastní kavárnu, relaxační prostory a dokonce vlastní místnost s hudebními nástroji či Xbox, kde se mohou při práci odreagovat.

Píše se o Google Czech Republic

Pokud chcete získat volné místo v Google Czech Republic, podívejte se také na hodnocení firmy od současných a bývalých pracovníků. Zaměstnanci si chválí výborný přístup k lidem, skvělý kolektiv a moderní pracovní prostředí s možností relaxace během pracovní doby. Pro získání práce snů je potřeba projít pracovním pohovorem a budovat kariéru nabízejí dokonce i studentům a absolventům. Za klíčové předpoklady svých pracovníků považují: schopnost učit se, umět řešit problémy a být zvídavý.

Nejpoužívanější služby Google

Google není jen vyhledavač, neboť jeho práce se zaměřuje na širokou škálu služeb a uživatelé Googlu znají jen malou část z nich. Jednou z nejpoužívanějších aplikací je Google překladač, který každý den pomůže bezplatně přeložit text z více než stovky jazyků. Další oblíbenou službou jsou Google obrázky, jež patří mezi nejpropracovanější vyhledávače obrázků na webu. Důležitými se staly také Mapy Google, které uživatelům ukazují nejen trasy a různé mapy, ale také umožňují vyhledat si firmy, restaurace, hotely a mnoho dalšího.

Historie

Společnost Google byla založena roku 1995 v Kalifornii a zpočátku internetový vyhledávač sloužil pro interní účely na Stanfordově univerzitě, ale nakonec se stal natolik populární, že možnost využívat Google získala i veřejnost. Google byl deníkem Financial Times označen za nejcennější značkou světa.

Od roku 2006 má Google zastoupení i v České republice a své hlavní sídlo má v Praze na Smíchově. V současné době v Google Czech Republic volné místo našlo více než 150 a počet se stále zvyšuje.

Kariéra v Google Czech Republic

Google je známá jako „cool společnost“ a v hodnocení patří mezi neoblíbenější zaměstnavatele. Google Czech Republic volná místa nabízí zájemcům, kteří umí komfortně fungovat v on-line světě a svou práci budou milovat. Kariéru Google Czech Republic dává šanci budovat dokonce i studentům a absolventům, kteří chtějí získat praxi po boku profesionálů a začít rozvíjet svůj talent. Společnost Google nezapomíná ani na motivační ocenění svých zaměstnanců skrz různé lákavé a zajímavé firemní benefity, možnost kariérního růstu nebo podporu v dalším vzdělávání. Zalíbila se vám práce u Google Czech Republic? Podívejte se na volná místa a získejte zaměstnání v mezinárodní firmě, která dbá na spokojenost svých pracovníků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Stroupežnického 3191/17, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

27604977

Založení / Zapsání do OR*:

27. 9. 2006

Právní forma:

s.r.o.