Rajče.net - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Rajče.net

Tato největší česká sociální síť se zaměřuje na sdílení fotografií a videí. Díky neomezenému prostoru uživatelům slibuje Rajče.net práci spojenou s rychlou a pohodlnou výrobou fotoknihy či dalších žádaných fotoproduktů. Projekt Rajče.net provozuje gigant Mafra. Aktuálně vám umožňuje Rajče.net úpravu fotografií, z nichž jednoduše připravíte laminované a nastříhané pexeso či kalendář. Uživatelé mohou využívat neomezený prostor pro sdílení fotografií a videí zcela zdarma!

Hodnocení Rajče.net

Přidat hodnocení

Historie

Kariéra Rajče.net byla nastartována v květnu 2005 a mělo za úkol poskytnout úložiště pro uživatele. Na prvotní myšlenku ale navázaly další projekty a práce Rajče.net se rozrostla o zajímavé možnosti sdílení fotografií či videí. Již v roce 2009 pokořilo Rajče.net hranici 100 milionů fotografií a o rok později se jedná o dvojnásobek! V roce 2010 si uživatelé mohou upravovat fotky přímo podle potřeby přímo ve vytvořených albech nebo propojit svůj profil se sociálními sítěmi.

Kariéra v Rajče.net

I přesto, že Rajče.net patří pod Mafru, pracuje samostatně a poskytuje přátelské prostředí všem zaměstnancům. Kromě volné pracovní doby slibuje Rajče.net samostatnou a perspektivní práci, jež za sebou nechává reálné výsledky. Volná místa v Rajče.net doplňují i pozice vhodné pro studenty na zkrácený úvazek s možností pracovat z domova. Kromě zkušených pracovníků mají dveře otevřené též absolventi, jimž stačí základní znalosti programování nebo práce pro úpravy webových stránek. Aktuálně má Rajče.net více než jeden milion registrovaných uživatelů a možnost získat volné místo v Rajče.net se neustále zvyšuje.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha

IČ:

45313351

Založení / Zapsání do OR*:

31. 1. 1992

Právní forma:

a.s.