Uloz.to - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Uloz.to

Firma Uloz.to se řadí mezi české lídry v oblasti cloudových úložišť. Denně se práce Uloz.to odráží v nově registrovaných uživatelích, přidaných videí i souborech, přičemž je vždy zajištěna maximální ochrana soukromí. Drtivá většina návštěvníků webu sází na jistotu a stahuje z tohoto portálu aktuální videa, filmy, fotky, dokumenty, knihy a další dostupné soubory. Stahování je možné vždy zdarma nebo za finanční obnos, jenž se promění v kredit a umožní uživateli rychlejší přenos.

Hodnocení Uloz.to

Přidat hodnocení

Historie Uloz.to

Poměrně mladá historie datuje počátky kariéry Uloz.to a to od května roku 2007, kdy došlo ke spuštění projektu. Teprve v roce 2008 se mohli návštěvníci zaregistrovat a využívat sdílení či stahování souborů a složek. Během následujících let byl laděn především design stránek pro maximální uživatelský komfort. Kromě vzhledu webového portálu se začalo využívat platební brány pro snadnější nákup kreditu. V roce 2015 přichází firma s mobilní aplikací pro Android. Od března 2017 mohou pravidelně stahující uživatelé čerpat výhody věrnostního programu. Nově se práce Uloz.to bude soustředit na legální prodej hudby.

Kariéra v Uloz.to

Pokud tedy máte pocit, že vás již současná práce nenaplňuje, hledejte volná místa v Uloz.to a pište aktuální dějiny spolu s týmem odborníků. Práce zde osloví každého, kdo chce za splněnými úkoly vidět reálné výsledky.

Kariéru může v této firmě odstartovat na juniorské pozici, protože zaměstnavatel slibuje zaškolení, firemní výuku jazyků i relaxační místnost na pobočce v Praze, kde si budete moct zahrát stolní fotbálek, šipky nebo s virtuální realitou Oculus Rift. Portál dále nabízí dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr i jako OSVČ, svačinky, sick days a 5 týdnů dovolené, home office a další benefity. Volná místa v Uloz.to osloví specialisty z oblasti informačních procesů i administrativní pracovníky. Nejčastěji portál na svých stránkách inzeruje pracovní nabídku pro programátory - PHP, Python, JavaScript, ale i Linux administrátory či acount manažery. Cílem celého projektu je poskytnout stabilní Uloz.to kariéru a rozvíjet služby nejnavštěvovanější české datové úschovny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mezibranská 1579/4, 110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ:

04172159

Založení / Zapsání do OR*:

17. 6. 2015

Právní forma:

a.s.

Web:

ulozto.cz