SharyGo - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SharyGo

SharyGo je první internetová půjčovna věcí mezi lidmi v České republice a její služby vyhledává stále více klientů. V současné době je na SharyGo zaregistrovaných už tisíce uživatelů, jež inzerují půjčení svých věcí a naopak i těch, kteří potřebují konkrétní věc, ale nechtějí utrácet mnoho peněz za její koupi. Společnost není jen zprostředkovatel, přes který uživatelé sdílejí předměty s ostatními, ale práce SharyGo je také o poskytování špičkového servisu, jako je kontakt s každým zákazníkem nebo zajištění kontroly a bezpečnosti služby.

Hodnocení SharyGo

Přidat hodnocení

Historie

Česká firma SharyGo vznikla v roce 2017 jako internetová platforma na sdílení věcí mezi lidmi. Aktuálně má SharyGo devět kategorií, ve kterých lze pohodlně vyhledávat daný předmět – auto-moto, elektronika, sport, cestování, stavba a nářadí, dům a zahrada, společenské akce, oblečení a doplňky či dětský svět. Navíc svou kariéru SharyGo zaměřuje i na různé poradenské služby, díky nimž pak uživatelé získají rady a tipy nejen z oblasti sdílení. SharyGo dnes funguje v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a v Hodoníně, ale do budoucna plánuje expandovat i do dalších měst v České republice.

Kariéra v SharyGo

Jako úspěšný startup SharyGo stále hledá do svého týmu nové pracovníky, kteří budou do své práce v SharyGo zapálení. Volné místo v SharyGo mají možnost získat zájemci z různých oborů. Těšit se můžete na příjemné a moderní pracovní prostředí se skvělým týmem kolegů, kde získáte prostor pro osobní, ale i kariérní rozvoj. Budovat kariéru SharyGo umožňuje také absolventům, kteří chtějí získat nové zkušenosti a mají zájem podílet se na zajímavých projektech. Zaujala vás nějaká nabídka volných míst u SharyGo? Tak neváhejte a pošlete jim svůj životopis a získejte zaměstnání v rychle rostoucí české společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Milánská 416, 109 00 Praha - Horní Měcholupy

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

03837556

Založení / Zapsání do OR*:

26. 2. 2015

Právní forma:

s.r.o.