SmartSelling - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

SmartSelling

SmartSelling je česká firma, která se zabývá vývojem aplikací a softwaru . Ty následně prodává menším i větším podnikatelům, kterým výrazně ulehčuje práci, jelikož se mohou soustředit výhradně na své poslání.

Hodnocení SmartSelling

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Firma vznikla v roce 2010 díky jedinému zakladateli, Davidu Kiršovi. Ten zpočátku působil ve firmě jako obchodník a programátor zároveň.

Díky usilovné práci začala firma rychle prosperovat a úspěšně vybudovala kariéru v oblasti vývoje aplikací. Tím poskytla volná místa dalším zaměstnancům a nyní její roční obrat tvoří téměř 50 milionů korun.

SmartSelling dbá na to, aby se zaměstnanci vzdělávali, a to nejen ve škole, ale i později v práci. Společnost pořádá vzdělávací akce, semináře a vzdělávací internetové programy.

Zakládá si také na tom, že celý tým kombinuje perfektní technické znalosti s lidským přístupem k zákazníkům, což považuje za základ úspěchu.

SmartSelling kariéra

Práce ve SmartSelling poskytuje svobodu, jelikož pracovat můžete doma nebo i na cestách. Společnost se pyšní přátelským kolektivem, který Vás zaučí a vše vysvětlí.

Zajímá Vás, jak je práce ve SmartSelling finančně ohodnocena? To pochopitelně záleží na vybrané pozici, ale většinou dostanete odměnu složenou z fixní částky a provizí, takže vydělat si po nějaké době můžete například až 50 tisíc měsíčně.

Volná místa ve SmartSelling sežene programátor, obchodník, copywriter, grafik, webdesigner, specialista marketingu a další. Kariéru můžete rozjet na HPP, nebo ŽL. Nevíte, jak si založit živnostenský list ?

K úspěšné vybudování kariéry ve SmartSelling budete potřebovat tah na branku, zodpovědnost, kreativitu a také schopnost dodržovat termíny. Pokud seženete volné místo ve SmartSelling, pak počítejte s minimálně jednou pracovní schůzkou měsíčně v kancelářích v centru Brna.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Netroufalky 797/5, 625 00 Brno

IČ:

29210372

Založení / Zapsání do OR*:

6. 4. 2010

Právní forma:

a.s.