SmartSelling - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

SmartSelling

Údaje

Sídlo firmy:

Netroufalky 797/5, 625 00 Brno

IČ:

29210372

Založení / Zapsání do OR*:

6. 4. 2010

Právní forma:

a.s.

O společnosti

SmartSelling je česká firma, která se zabývá vývojem aplikací a softwaru . Ty následně prodává menším i větším podnikatelům, kterým výrazně ulehčuje práci, jelikož se mohou soustředit výhradně na své poslání.

Historie společnosti

Firma vznikla v roce 2010 díky jedinému zakladateli, Davidu Kiršovi. Ten zpočátku působil ve firmě jako obchodník a programátor zároveň.

Díky usilovné práci začala firma rychle prosperovat a úspěšně vybudovala kariéru v oblasti vývoje aplikací. Tím poskytla volná místa dalším zaměstnancům a nyní její roční obrat tvoří téměř 50 milionů korun.

SmartSelling dbá na to, aby se zaměstnanci vzdělávali, a to nejen ve škole, ale i později v práci. Společnost pořádá vzdělávací akce, semináře a vzdělávací internetové programy.

Zakládá si také na tom, že celý tým kombinuje perfektní technické znalosti s lidským přístupem k zákazníkům, což považuje za základ úspěchu.

SmartSelling kariéra

Práce ve SmartSelling poskytuje svobodu, jelikož pracovat můžete doma nebo i na cestách. Společnost se pyšní přátelským kolektivem, který Vás zaučí a vše vysvětlí.

Zajímá Vás, jak je práce ve SmartSelling finančně ohodnocena? To pochopitelně záleží na vybrané pozici, ale většinou dostanete odměnu složenou z fixní částky a provizí, takže vydělat si po nějaké době můžete například až 50 tisíc měsíčně.

Volná místa ve SmartSelling sežene programátor, obchodník, copywriter, grafik, webdesigner, specialista marketingu a další. Kariéru můžete rozjet na HPP, nebo ŽL. Nevíte, jak si založit živnostenský list ?

K úspěšné vybudování kariéry ve SmartSelling budete potřebovat tah na branku, zodpovědnost, kreativitu a také schopnost dodržovat termíny. Pokud seženete volné místo ve SmartSelling, pak počítejte s minimálně jednou pracovní schůzkou měsíčně v kancelářích v centru Brna.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Programování IT technologie Marketing Backend Software PHP Vývoj softwaru