Fabory - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Fabory

Společnost Fabory je předním světovým dodavatelem spojovacího materiálu, nářadí, průmyslových produktů a ochranných materiálů. Firma zároveň nabízí svým zákazníkům široké portfolio služeb v oblasti řízení zásob, e-Commerce, elektronické fakturace a technické podpory. Klienti jsou pro společnost Fabory důležití, proto jim firma poskytuje i profesionální zákaznickou podporu. Práci ve Fabory nalezlo již mezinárodně přes 20 000 spokojených zaměstnanců. Volná místa Fabory nabízí pro různé obory. Podívejte se na ně níže.

Hodnocení Fabory

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru jako Borstlaps & Sons v Nizozemí roku 1947. Založil ji pan J.M. Borstlap a jeho dva synové. Brzy však jako velkoobchodníci se spojovacím materiálem začali prodávat své produkty pod značkou Fabory. Ta zaznamenala úspěch a začala otevírat pobočky po celém Haagu. Dlouhodobý růst a obchodní akvizice zajistily založení skupiny The Borstlap Masters in Fasteners Group, která byla známá díky svým vysoce kvalitním produktům a nabízeným službám.

V roce 2006 dochází k přejmenování společnosti na Fabory za účelem sjednocení identity skupiny. V roce 2011 se firma stává součástí Grainer International, společnosti, která je hlavním severoamerickým dodavatelem široké nabídky produktů pro údržbu, opravy a provoz. Aktivity společnosti se rozšířily nejen po Evropě, ale i Asii a Latinské Americe. Díky tvrdé práci Fabory získává stále silnější postavení ve světě, v České republice působí již přes 20 let.

Kariéra ve společnosti

Chtěli byste začít kariéru, ve které se můžete rozvíjet, vzdělávat a seberealizovat? Hledáte práci ve stabilní společnosti, která se o své zaměstnance stará? Zkuste se podívat na volná místa ve Fabory. Nejčastěji vypisuje pozice pro manažery, datové analytiky, obchodní zástupce a konzultanty.

Společnost své zaměstnance odměňuje za dobře odvedenou práci i věrnost. Nabízí jim širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů a výhod. Stravenky, sick days, společné grilování, teambuildingové akce, bonusy, příspěvky na doplňkové důchodové spoření a další výhody. Začněte svou kariéru ve Fabory a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

K Letišti 1825/1a, 627 00 Šlapanice

IČ:

25357425

Založení / Zapsání do OR*:

4. 10. 1996

Právní forma:

s.r.o.