GUMEX - práce, kariéra volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

GUMEX

Rodinná firma GUMEX oslovuje své zákazníky širokou a zajímavou nabídkou pryžových a plastových výrobků. A protože chce poskytovat kompletní služby, nabízí i ty doprovodné - vlastní rozvoz zboží, úpravy zboží dle přání zákazníka či poradenství. Své pole působnosti má GUMEX nejen v České republice, ale také na Slovensku. Mottem společnosti s ručením omezeným je vstřícná, přátelská a dobře zásobená firma s individuálním přístupem k zákazníkovi. Práci v šesti provozovnách našlo na 145 zaměstnanců, kteří realizují funkční a spolehlivá high-tech řešení.

Hodnocení GUMEX

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Marketing – Praha
Pracuji ve společnosti GUMEX na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma mi dává možnost seberealizace. Cením si skvělého týmu kolegů a vedení. Mám možnost zkoušet nové věci, jsem ráda za velký prostor k vlastnímu rozhodování v rámci stanovených pravidel. Firma neustále inovuje a zvyšuje svou konkurenceschopnost, což mi dává jistotu stabilního příjmu. Nikdy se nestalo, že bych nedostala včas výplatu. Vedení respektuje dovolené, víkendy, zkrátka mám čas i pro soukromý život. Ve velkém korporátu bych možná dostala vyšší plat, ale práce by byla od nevidím do nevidím a často na projektech jejichž smysl mi uniká a možná ho chápe někdo o pět manažerských úrovní výše.

Negativa firmy:

Z principu rodinné firmy s cca 100 zaměstnanci a stabilním manažerským týmem není možnost kariérního růstu nijak vysoká. Na druhou stranu je firma otevřená přesunům v rámci různých pozic. Takže když zjistíte, že vám náplň práce nesedí nebo se chcete více realizovat můžete se přesunout třeba ze skladu do obchodu.

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Servisní technik dopravníkových pásů,montér výroby – Praha-Horní Počernice
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMEX na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

bohužel žádná

Negativa firmy:

plat který si sami nějak neovlivníte ani nevypočítáte ohodnocovací směrnice jim nic neřikají ,přesčasy jsou sice zanesené ve výplatnici ale o to vám poníží prémie,vyjádření ředitele když se finanční situace řešila bylo "když sem chodíte pro peníze tak tu nemáte co dělat",je to hodnbě velká dřina za málo peněz i prodavačka v lidlu si vydělá o dost víc, už při nástupu vám dojde že něco není v pořádku když se vám na plat nejsou schopni vyjádřit

před 6 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMEX na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

-férového jednání se nedočkáte ze strany vedení -plat není za danou práci férový -výplatu si nejste schopni sami spočítat -přesčasy jsou sice uvedené ve výplatě ale o to vám poníží prémie takže ve finále jste na tom jako kdyby jste normálně odpracovali to co máte odpracovat -neváží si šikovných lidí

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie GUMEX

GUMEX vznikl krátce po Sametové revoluci v roce 1994, kdy otevřel první provozovnu a sklad ve Strážnici a podařilo se mu úspěšně v silné konkurenci přežít až do současnosti. V roce 2001 přibyla pobočka v Brně, v roce 2003 v Praze. Na Slovensku společnost založila svoji dceřinou firmu GUMEX SK v Bratislavě. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Žilině a v roce 2015 v Košicích. Jeho hlavní devizou je pružnost a kvalita výrobků i služeb, díky čemuž si GUMEX našel na 12000 spokojených zákazníků, o které se v rámci své práce stará několik desítek zaměstnanců.

GUMEX kariéra

Co je zárukou kvalitních služeb pro zákazníky? Ve firmě GUMEX si myslí, že je to dobře sladěný pracovní tým, a proto si své zaměstnance pečlivě vybírají. Chcete-li nastartovat svoji kariéru u společnosti, potřebujete si ujasnit, co máte za cíl dosáhnout a jakou práci chcete získat, a pak si vybrat některé z volných míst v GUMEX. Tím posledním krokem je zaslání strukturovaného životopisu s fotografií. Když budete mít štěstí, pozve si vás personalista z GUMEX na osobní schůzku k pohovoru, kde budete mít prostor představit se a popsat svoje dosavadní profesní nebo studijní zkušenosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Za Drahou 1856, 696 62 Strážnice

Velikost firmy:

51-200 zaměstnanců

IČ:

49975366

Založení / Zapsání do OR*:

2. 2. 1994