GUMEX - práce, kariéra volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

GUMEX

Rodinná firma GUMEX oslovuje své zákazníky širokou a zajímavou nabídkou pryžových a plastových výrobků. A protože chce poskytovat kompletní služby, nabízí i ty doprovodné - vlastní rozvoz zboží, úpravy zboží dle přání zákazníka či poradenství. Své pole působnosti má GUMEX nejen v České republice, ale také na Slovensku. Mottem společnosti s ručením omezeným je vstřícná, přátelská a dobře zásobená firma s individuálním přístupem k zákazníkovi. Práci v šesti provozovnách našlo na 145 zaměstnanců, kteří realizují funkční a spolehlivá high-tech řešení.

Hodnocení GUMEX

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Marketing - Praha
Pracuji ve společnosti GUMEX na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma mi dává možnost seberealizace. Cením si skvělého týmu kolegů a vedení. Mám možnost zkoušet nové věci, jsem ráda za velký prostor k vlastnímu rozhodování v rámci stanovených pravidel. Firma neustále inovuje a zvyšuje svou konkurenceschopnost, což mi dává jistotu stabilního příjmu. Nikdy se nestalo, že bych nedostala včas výplatu. Vedení respektuje dovolené, víkendy, zkrátka mám čas i pro soukromý život. Ve velkém korporátu bych možná dostala vyšší plat, ale práce by byla od nevidím do nevidím a často na projektech jejichž smysl mi uniká a možná ho chápe někdo o pět manažerských úrovní výše.

Negativa firmy:

Z principu rodinné firmy s cca 100 zaměstnanci a stabilním manažerským týmem není možnost kariérního růstu nijak vysoká. Na druhou stranu je firma otevřená přesunům v rámci různých pozic. Takže když zjistíte, že vám náplň práce nesedí nebo se chcete více realizovat můžete se přesunout třeba ze skladu do obchodu.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Servisní technik dopravníkových pásů,montér výroby - Praha-Horní Počernice
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMEX na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

bohužel žádná

Negativa firmy:

plat který si sami nějak neovlivníte ani nevypočítáte ohodnocovací směrnice jim nic neřikají ,přesčasy jsou sice zanesené ve výplatnici ale o to vám poníží prémie,vyjádření ředitele když se finanční situace řešila bylo "když sem chodíte pro peníze tak tu nemáte co dělat",je to hodnbě velká dřina za málo peněz i prodavačka v lidlu si vydělá o dost víc, už při nástupu vám dojde že něco není v pořádku když se vám na plat nejsou schopni vyjádřit

před 3 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMEX na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

-férového jednání se nedočkáte ze strany vedení -plat není za danou práci férový -výplatu si nejste schopni sami spočítat -přesčasy jsou sice uvedené ve výplatě ale o to vám poníží prémie takže ve finále jste na tom jako kdyby jste normálně odpracovali to co máte odpracovat -neváží si šikovných lidí

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie GUMEX

GUMEX vznikl krátce po Sametové revoluci v roce 1994, kdy otevřel první provozovnu a sklad ve Strážnici a podařilo se mu úspěšně v silné konkurenci přežít až do současnosti. V roce 2001 přibyla pobočka v Brně, v roce 2003 v Praze. Na Slovensku společnost založila svoji dceřinou firmu GUMEX SK v Bratislavě. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Žilině a v roce 2015 v Košicích. Jeho hlavní devizou je pružnost a kvalita výrobků i služeb, díky čemuž si GUMEX našel na 12000 spokojených zákazníků, o které se v rámci své práce stará několik desítek zaměstnanců.

GUMEX kariéra

Co je zárukou kvalitních služeb pro zákazníky? Ve firmě GUMEX si myslí, že je to dobře sladěný pracovní tým, a proto si své zaměstnance pečlivě vybírají. Chcete-li nastartovat svoji kariéru u společnosti, potřebujete si ujasnit, co máte za cíl dosáhnout a jakou práci chcete získat, a pak si vybrat některé z volných míst v GUMEX. Tím posledním krokem je zaslání strukturovaného životopisu s fotografií. Když budete mít štěstí, pozve si vás personalista z GUMEX na osobní schůzku k pohovoru, kde budete mít prostor představit se a popsat svoje dosavadní profesní nebo studijní zkušenosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Za Drahou 1856, 696 62 Strážnice

Velikost firmy:

51-200 zaměstnanců

IČ:

49975366

Založení / Zapsání do OR*:

2. 2. 1994