Vnitroblock - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Vnitroblock

Je unikátním a moderním místem, kavárnou, prodejnou a prostorem pro umění i akce. Vnitroblock spadá pod firmu Dudes & Barbies s.r.o., která provozuje moderní prostory a podniky v Praze. Kromě Vnitroblocku vlastní i Radlickou kulturní sportovnu nebo Kavárnu, co hledá jméno. Vnitroblock je jedinečným prostorem, který se stává stále komplexnějším a populárnějším. Výsledkem tvrdé práce ve Vnitroblocku je originální, stylové místo pro setkání a zábavu v Praze. Pokud Vás zajímají volná místa Vnitroblocku, čtěte dále.

Hodnocení Vnitroblock

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Na počátku kariéry Vnitroblocku stojí dva kreativní mladí lidé Lukáš Žďárský a Jakub Zajíc. Tito dva pánové chodí po Praze a hledají stará, opuštěná místa, která dokáží proměnit v úchvatné projekty. Vnitroblock vzniká v Praze v Holešovicích roku 2016, jedná se o velký prostor mezi ulicemi Dělnická a Tusarova. Cílem je vytvořit originální, inovativní prostor s mnoha účely.

Vnitroblock plní funkci kavárny, bistra, místa odpočinku. Nalezneme zde Signature store, kde se prodávají výrobky všeho druhu, Pidikino, malé kino, ale i galerii, taneční studio, multimediální studio, velký prostor pro divadla nebo firemní akce a květinářství. Dokonce tu má svoji kamennou prodejnu úspěšná česká firma Footshop. Kariéru ve Vnitroblocku budují kreativní a zapálení lidé do celého konceptu. Pořádá se tu celá řada akcí, večírků nebo výstav. Vnitroblock se také otevírá investorům.

Kariéra ve Vnitroblocku

Chtěli byste pracovat v mladém kolektivu na zcela originálním a příjemném místě? Kariéra ve Vnitroblocku Vám může nabídnout mnoho možností pro seberealizaci, práci v unikátním prostředí a být součástí moderních projektů a akcí. Od svých zaměstnanců očekávají ve Vnitroblocku odhodlání pracovat s radostí, dokáží je za to odměnit štědrými zaměstnaneckými benefity. Podívejte se na volná místa ve Vnitroblocku a začněte perspektivní kariéru!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tusarova 791/31, 170 00 Praha

IČ:

04625242

Právní forma:

s.r.o.