Footshop - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Footshop

Firma Footshop je velice úspěšným prodejcem tenisek a bot, oblečení i doplňků. Prodává nejznámější světové značky, designerské kousky a limitované edice. Footshop je jedinou firmu v Čechách a na Slovensku prodávající exkluzivní kolekce známých značek, zároveň spolupracuje s řadou začínajících umělců i médii. Práci ve Footshopu nalezlo již necelých sto spokojených zaměstnanců, kteří se každý den zasluhují o posun firmy vpřed. Společnost však nabízí i dále volná místa. Podívejte se na ně níže.

Hodnocení Footshop

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost Footshop začala svou kariéru v roce 2011 iniciativou milovníka tenisek Petera Hajdučeka. Zaměřovala se na prodej skateboardovcýh tenisek a produktů odrážející městský lifestyle. Postupem času se firma začala specializovat na prodej tenisek všeho druhu a rozrostla se o značky jako je Adidas, Nike, Asics, Puma nebo Vans. Od roku 2015 prodává Footshop i zcela limitované a nesnadno dostupné edice těchto značek i světových návrhářů.

Footshop se od té doby rozrůstá raketovou rychlostí, získává si stále více zákazníků, příznivců a značek, jejichž zboží může hrdě prodávat. V roce 2016 otevírá Footshop první obchod v Bratislavě a nabízí tak možnost budovat kariéru u této úspěšné společnosti dalším lidem. Dnes se již běžně účástní prodeje na zahraničních akcích, získává si zákazníky z celé Evropy a rozšiřuje tak svoji působnost. Plánuje otevření nové kamenné prodejny v Budapešti.

Kariéra v Foosthopu

Rádi byste získali práci v mladé, rychle rostoucí a perspektivní firmě? Zkuste nastartovat svou kariéru ve Footshopu! Firma klade důraz na neustálé vzdělávání zaměstnanců, jejich práci ve Footshopu odměňuje štědrými benefity v podobě karty Multisport, firemními snídaněmi nebo slevami na tenisky.

Podívejte se na volná místa ve Footshopu a začněte svou vysněnou kariéru, která má styl. Nejčastěji inzeruje pozice do skladu, vývojářské, administrativní nebo pro budování značky. Pokud patříte mezi uchazeče, kteří říkají svůj názor a dokážete firmu posouvat, investovat její prostředky efektivně, přemýšlíte tzv. "out off the box" tedy jste kreativní a nebojíte se dělat věci jinak než konkurence a k tomu jste neformální a zábavní, pak jste pro Footshop ti praví! Podívejte na volná místa, která aktuálně nabízejí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pobřežní 667/78, Karlín, 186 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

24288128

Založení / Zapsání do OR*:

2. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.