Hruška - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hruška

Společnost Hruška představuje prodejny se smíšeným zbožím a nabízí kromě jiného zboží také svůj vlastní sortiment, které je opatřeno privátní značkou, jako jsou mléčné výrobky, minerální vody či konzervované zboží. Volná místa v Hrušce jsou obsazována zkušenými pracovníky i absolventy. Řetězec zaměstnává řadu pracovníků, od ředitele společnosti přes podřízené zabývající se ekonomikou, nákupem i prodejem sortimentu nebo personalistikou. Jednotlivé prodejny jsou strategicky rozmístěny po celé České republice, aby bylo zboží dostupné všem občanům. Práce v Hrušce je rozmanitá a zahrnuje řadu dílčích činností.

Hodnocení Hruška

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hruška na zkrácený úvazek, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Neplatí přesčasy, určují celou dovolenou, práce 12 dní v kuse, hloupé kolegyně,co si nechají vše líbit, žádné přestávky, lákají na zkrácený úvazek a jste tam i 10 hodin, žádné propustky.. Inspektorka jen štěká, že není na výplaty, komunikuje pouze s vedoucí, prodavačky jsou pod její úroveň..

Doporučení pro management firmy:

Aby začali platit prodavačkám odpracované hodiny a příplatky, když už nemají žádné volno a chodí i 12 dní v kuse do práce!!!!

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hruška na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

6h úvazek, ale bohužel každý den se dělala 7, každý pátek 10 a každý druhý víkend celý pracovní. Vedoucí na nic, kolektiv prodavačem bohužel strašně hloupých, které si nechávají vše libit. Když mi neposlali mzdu, ani se neomluvili, jen mi sdělili, že to ASI zapomněli zadat do systému.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hruška na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Finanční ohodnocení, krátká dovolená, půl hodina pauzy - dělali jste 7 hodin, z toho máte zaplaceno 6,5h a 0,5h na pauzu jste stejně pracovali, dělali jste kolikrát víc než 12 dnů po sobě!!!, hmotná a kolektivní zodpovědnost, neslušné a hloupé chování kolegyň, zázemí, které vlastně ani nebylo nějaké zazemi, šílené . Bohužel, fakt tam jde jen člověk z nouze. Firma Hruška by se měla nad sebou zamyslet, protože až odejdou ty starší paní prodavačky, my mladí tam už nepůjdeme.

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hruška na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné, bohužel.

Negativa firmy:

Pracuji jako zástupce vedoucí, ale dělám i práci prodavačky, doplňovačky, vybalovačky a to za směšný plat. Vedení si absolutně neváží svých zaměstnanců. V této době covidové, by mohli, jako jiné řetězce, poděkovat svým zaměstnancům finanční odměnou, poněvač nasazují v první línii své zdraví. Je to hanba.

Doporučení pro management firmy:

Začít si vážit svých zaměstnanců, dělají opravdu tvrdou dřinu. Občas osobně kontrolovat i práci inspektorek.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (35)

Hlavní oblast působení

Maloobchodní síť Hruška má své hlavní sídlo v Olomouci, odkud řídí veškerou svou práci. V České republice provozuje přibližně 455 maloobchodních prodejen a silné postavení má především ve východních Čechách a na Moravě. Společnost Hruška také představuje tři velkoobchodní prodejny a to v Ostravě, Uherském Brodě a v Prostějově. Pod křídla společnosti spadá taktéž pekárna Hruška, která také funguje v Ostravě-Martinově a ta zásobuje pečivem více než 500 prodejen.

Píše se o společnosti Hruška

Práci v podniku Hruška zaměstnanci hodnotí kladně a to především příjemné pracovní prostředí s dobrým kolektivem. Hruška si pro své pracovníky připravila také spoustu zajímavých firemních benefitů v podobě stravenek, příspěvků na praní pracovních oděvů nebo různé odměny při pracovních a životních výročích. Noví zaměstnanci se nemusí ničeho bát, neboť zaškolení probíhá přímo na prodejně po boku už zkušených pracovníků.

Akční letáky, časopis a soutěže Hruška

Maloobchodní prodejny Hruška má pro své zákazníky různé slevové akce, které je možné sledovat přímo na jejich webových stránkách, kam přidávají aktuální akční letáky. Svým stálým klientům rozdává zdarma reklamní předměty, jako jsou nálepky, kalendáře, propisky či tašky s logem Hruška nebo pokud zákazník nakoupí nad určitou hodnotu, získá možnost zapojit se do soutěží o hodnotné ceny.

Historie společnosti Hruška

Firma Hruška vznikla v červnu roku 1991 a svou činnost zahájila o dva roky později poté, co převzala skladový areál státního podniku Zelenina-závod v Ostravě, nedlouho poté bylo působiště firmy změněno. Kariéra v Hrušce zpočátku znamenala prodávat pouze ovoce a stejně tak zeleninu, postupně došlo k rozšíření sortimentu o potraviny. Roku 1997 se sídlo firmy opět mění a na prodejní pulty se dostává i drogistické zboží. Výstavba chladírny v roce 2002 umožnila navýšení zásob o mléčné výrobky a práce v Hrušce v dalším odvětví. Z původního počtu 140 zaměstnanců se Hruška rozrostla na podnik s více než tisícem zaměstnanců.

Kariéra v Hrušce

Volná místa Hruška nabízí zájemcům z různých oborů. Jako v každém zaměstnání, i zde je samozřejmostí zkušební doba, v níž si můžete osvojit činnosti spojenou s prodejem smíšeného zboží. Kariéra v Hrušce smí odstartovat také na zkrácený úvazek nebo jako dohoda o provedení práce a předchozí zkušenosti v podobném zařízení, chuť a zájem o práci bude určitě plusem k dobru. Na zaměstnance čeká zajímavá pracovní náplň a vysoká kvalita zboží. Pokud jste se doposud v podobném odvětví nezapracovali, informujte se též o možnostech rekvalifikace. Zaujala vás některá z nabídek volných míst v Hruška? Pošlete jim svůj životopis a začněte budovat svou kariéru v Hrušce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Táboritů č. 1, 772 00 Olomouc

Velikost firmy:

2 500 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25852264

Založení / Zapsání do OR*:

10. 2. 2000

Právní forma:

s.r.o.