Hruška - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Hruška

Společnost Hruška představuje prodejny se smíšeným zbožím a nabízí kromě jiného zboží také svůj vlastní sortiment, které je opatřeno privátní značkou, jako jsou mléčné výrobky, minerální vody či konzervované zboží. Volná místa v Hrušce jsou obsazována zkušenými pracovníky i absolventy. Řetězec zaměstnává řadu pracovníků, od ředitele společnosti přes podřízené zabývající se ekonomikou, nákupem i prodejem sortimentu nebo personalistikou. Jednotlivé prodejny jsou strategicky rozmístěny po celé České republice, aby bylo zboží dostupné všem občanům. Práce v Hrušce je rozmanitá a zahrnuje řadu dílčích činností.

Hodnocení Hruška

Přidat hodnocení
před 3 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hruška na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Ten přístup zaměstnavatele k zaměstnanců. Je pravda,ze svačinu ani pauzu nemáte. Jíte za pochodu a děláte všechny věci. To co se tady píše je všechno pravda!!!

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hruška na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitiva?Že už jsem pryč

Negativa firmy:

Špatné finanční ohodnocení,neplacené přesčasy.

před 7 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hruška na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

U nas kolektiv dobry..

Negativa firmy:

Inspektorka..

před 11 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hruška na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Bohuzel zadna pozitiva snad jen prijemna a chapava inspektorka..

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (29)

Hlavní oblast působení

Maloobchodní síť Hruška má své hlavní sídlo v Olomouci, odkud řídí veškerou svou práci. V České republice provozuje přibližně 455 maloobchodních prodejen a silné postavení má především ve východních Čechách a na Moravě. Společnost Hruška také představuje tři velkoobchodní prodejny a to v Ostravě, Uherském Brodě a v Prostějově. Pod křídla společnosti spadá taktéž pekárna Hruška, která také funguje v Ostravě-Martinově a ta zásobuje pečivem více než 500 prodejen.

Píše se o společnosti Hruška

Práci v podniku Hruška zaměstnanci hodnotí kladně a to především příjemné pracovní prostředí s dobrým kolektivem. Hruška si pro své pracovníky připravila také spoustu zajímavých firemních benefitů v podobě stravenek, příspěvků na praní pracovních oděvů nebo různé odměny při pracovních a životních výročích. Noví zaměstnanci se nemusí ničeho bát, neboť zaškolení probíhá přímo na prodejně po boku už zkušených pracovníků.

Akční letáky, časopis a soutěže Hruška

Maloobchodní prodejny Hruška má pro své zákazníky různé slevové akce, které je možné sledovat přímo na jejich webových stránkách, kam přidávají aktuální akční letáky. Svým stálým klientům rozdává zdarma reklamní předměty, jako jsou nálepky, kalendáře, propisky či tašky s logem Hruška nebo pokud zákazník nakoupí nad určitou hodnotu, získá možnost zapojit se do soutěží o hodnotné ceny.

Historie společnosti Hruška

Firma Hruška vznikla v červnu roku 1991 a svou činnost zahájila o dva roky později poté, co převzala skladový areál státního podniku Zelenina-závod v Ostravě, nedlouho poté bylo působiště firmy změněno. Kariéra v Hrušce zpočátku znamenala prodávat pouze ovoce a stejně tak zeleninu, postupně došlo k rozšíření sortimentu o potraviny. Roku 1997 se sídlo firmy opět mění a na prodejní pulty se dostává i drogistické zboží. Výstavba chladírny v roce 2002 umožnila navýšení zásob o mléčné výrobky a práce v Hrušce v dalším odvětví. Z původního počtu 140 zaměstnanců se Hruška rozrostla na podnik s více než tisícem zaměstnanců.

Kariéra v Hrušce

Volná místa Hruška nabízí zájemcům z různých oborů. Jako v každém zaměstnání, i zde je samozřejmostí zkušební doba, v níž si můžete osvojit činnosti spojenou s prodejem smíšeného zboží. Kariéra v Hrušce smí odstartovat také na zkrácený úvazek nebo jako dohoda o provedení práce a předchozí zkušenosti v podobném zařízení, chuť a zájem o práci bude určitě plusem k dobru. Na zaměstnance čeká zajímavá pracovní náplň a vysoká kvalita zboží. Pokud jste se doposud v podobném odvětví nezapracovali, informujte se též o možnostech rekvalifikace. Zaujala vás některá z nabídek volných míst v Hruška? Pošlete jim svůj životopis a začněte budovat svou kariéru v Hrušce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Táboritů č. 1, 772 00 Olomouc

Velikost firmy:

2 500 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25852264

Založení / Zapsání do OR*:

10. 2. 2000

Právní forma:

s.r.o.