Bambule - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Království hraček Bambule

Údaje

Sídlo firmy:

Na rybníčku 1364/12, 120 00 Praha

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

46982671

Založení / Zapsání do OR*:

16. 11. 1992

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Máte duši dítěte? Pak nastartujte svou kariéru ve společnosti ALLTOYS, která se specializuje na prodej dětských hraček pro děvčata i chlapce. A je v tom opravdu dobrá, o čemž svědčí velká síť jejích prodejen, které pod názvem Bambule najdete v každém větším městě. Bambule nabízí kvalitní hračky od světových i domácích výrobců - LEGO, Barbie, Fisher Price, DINO a další. Svým zákazníkům vychází vstříc akčními cenami, nabídkou rychlé dopravy nebo osobním odběrem přímo na prodejnách.

Historie

Síť prodejen Bambule provozuje společnost ALLTOYS, která vznikla už v roce 1992 s ryze českým a slovenským kapitálem. Ve své činnosti se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji potřeb pro děti a kojence s hlavním zaměřením na dětské hračky. Jako první byla otevřena pod názvem Bambule prodejna v pražském obchodním centru Černý most v roce 2011. V současné době funguje už 49 prodejen Bambule, v nichž práci našlo několik desítek zaměstnanců, kteří svoji kariéru budují v prostředí stabilní společnosti. Vize společnosti se soustřeďuje na zachování povahy česko-slovenské firmy, a to jak z pohledu image a know-how, tak i z pohledu kapitálu.

Kariéra v Bambuli

Posláním sítí prodejen Bambule je vytvářet hodnoty ekonomické i duchovní povahy pro uspokojování potřeb zaměstnanců i firmy samotné. Cílem společnosti je pak další její progresivní rozvoj, který bez kvalitního zaškoleného personálu není možný. Bambule volná místa nabízí plný úvazek. Zaměstnanec získá pracovní smlouvu na dobu neurčitou a firemních benefity v podobě příspěvku na stravování ve formě stravenek. Od svých zaměstnanců společnost požaduje alespoň odborné vyučení bez maturity, kladný vztah k lidem, dobrou úroveň komunikace se zákazníky. Přihlaste se na volné místo prostřednictvím webových stránek Bambule a zašlete svůj životopis.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Království hraček Bambule na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Kde začít.. Asi pracovní dobou.. Jdete třeba 3 dny na 12h. Pak 1 den volno a pak další 3 dny.. Jen kvůli tomu že je podstav, nedivím se za ta peníze Měsíčně, žádné benefity, firemní dostanete maximálně tričko to je celé.. Zminite se o výpovědi, tu Vám nakonec zapřou. Nemocenskou si musíte nadělat jinak Vám budou chybět hodiny, protože na měsíc máte určitý fond hodin.. Když vedoucí potřebuje na schůzi, tak Vám manažerka napíše že musíte otevřít, žádný prosím ani děkuji nic.. Firma Vám nastávý takový plán aby jste ho nesplnili.. Kvůli podstavu jsem kolikrát na prodejně sama, když někdo přijde stejně nepracuje protože on je přeci jen na výpomoci a dostává za to víc peněz nežli vy co tam jste, makate, přestavujete regály a také utirate trubky od prachu.. Školení žádné jsem tam přes půl roku a nic, pořádné zauceni na kase, prostě nic, Sparkysu se vyhněte, odešlo spousta lidí co tam pracovalo pro firmu 11let, nedočkali se ani poděkování ba naopak. Člověk je prostě věčně na základu. Že Vám ale na začátku neslibuji hory doly.. Lež jako věž.. Prostě ne, Sparkys největší můj životní prešlap. Do království hraček spadá i Sparkys

před 7 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Království hraček Bambule na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Prodavacka ve firme pracuje za dva lidi, protoze je nedostatek zamestnancu. Proc? Protoze to co holky berou je v dnesni dobe vysmech. Pokud chce novy pan majitel kvalitni personal, musi ho take kvalitne zaplatit. Firma se rychle rozrusta a je velice uspesna, tak nechapu, proc nemohou byt zamestnanci lepe ohodnoceni.A jeste jedna perla,holka, co tam pracuje pet,sest let,ma stejne vernostni premie, jako holka,co tam pracuje pul roku.To jsem jeste v zadne firme nezazila. Zadny dik letitym zamestnancum.A o zbozim ani nemluvim. Neustale stiznosti od zakazniku,ze prodavame predrazene nefunkcni kramy atd Lide jsou vulgarni az nebezpecni a vyjit s kazdym proste nejde,to bychom museli byt na praskach..Z tohoto a jinych duvodu jsem ve firme dala vypoved.

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Království hraček Bambule na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Plat prodavacek je hodne smutny! Ty holky si zaslouzi dvakrat tolik. Nejen proto, ze pracuji za dva lidi, ale vyjit v dnesni dobe se zakazniky, to chce opravdu pevny nervy. A to nemluvim o detickach, ktere si tam delaji co chteji a podle toho vypada celkova uroven kramu a zbozi, ktere je neustale niceno!

před 1 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Království hraček Bambule na plný úvazek, do roku 2013.
Pozitiva firmy:

Vždy vyšli vstříc

Negativa firmy:

Nic není

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží