Erotic City - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Erotic City

Zavedená česká společnost City Realex provozuje rozsáhlou síť prodejen pod obchodním jménem Erotic City. V těchto prodejnách najdou zákazníci kompletní sortiment erotického zboží. Práce Erotic City je zaměřena na prodej více než 35 tisíc položek, mezi nimiž nechybí i kosmetické přípravky a DVD. Díky obsáhlé nabídce erotického vybavení najde každý zákazník skvělé řešení, jak okořenit postelovou erotiku nebo vypudit z ložnice šeď a nudu.

Hodnocení Erotic City

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ze začátku jednání vedení, než se ukázalo, že jsou to jen samé lži a sliby.

Negativa firmy:

Jednání s lidmi, lhaní, pomluvy - čehož se aktivně účastní i vyšší vedení.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Skoro žádná práce, takže čas na čtení. Kolegyně skvělé. Čisté prostředí. Zákazníci většinou pohodoví.

Negativa firmy:

Nízký plat na 12h směny Vedení arogantní!!! Domluva ohledně letních dovolených pomalá a neférová. Žádné bonusy! Nutí vás do vysokých prodejů a nic z toho, jen občas pochvala. Žádné stravenky. Zaměstnanecká sleva je směšná, zboží je extrémně předražené.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2013.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nemohu si na nic vzpomenout, to je smutné, snad nikdo vás nenutí přesčasy ono tam celkově oproti velkým firmám nic nespěchá je to tempo hlemýždě

Negativa firmy:

Bez prestiže, žádné charisma, lidi jsou otrávený, kdo něco umí hned odchází, žádná možnost seberealizace. Někomu může vyhovovat, že se tam nepředře a nikdo po vás ani nechce žádné výkony, ono moc není v čem, asi nemá konkurenci, nepříjmá a ani ho nezajímají názory ostatních.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Relativní klid na čtení. Zaškolování a následně proplacení cesty, ale musíte mít paragon i od lístků na trolejbus, jinak smůla.

Negativa firmy:

1) všechny státní svátky je otevřeno a ani se pracovní doba nezkracuje. 2) relativně málo peněz 3) zamestnanecka sleva, která na první pohled zní skvěle, ale má tolik ALE, že je úplně na nic. 4) miluji tabulky 5) naprosto neefektivní fungování firmy, prodavačka musí dělat spoustu různých a zbytečných úkonů, asi aby se nenudila. 6) na víc k platu nedostanete nic, ani stravenky 7) nutnost pořídit si pojištění hmotné odpovědnosti. Co nechtěně rozbijete, taky zaplatíte. 8) celkově myslím, že je firma velmi arogantní. V podstatě by pro vás měla být čest, že vás zaměstnali. Stejně, tak pro zákazníky by měla být čest, že tam mohli nakoupit. 9) neustále se rozčilováním s pubertaky, kteří se tam snaží opakovaně dostat, když se je snažíte slušně vyprovodit, akorát vám sprostě vynadají. 10) možnost postupu je, ale nedoporučuji. Přijdete o osobní život, 24 H na telefonu, platové ohodnocení trapné. Musí vás to opravdu bavit. 11) Pokud, tam stále chcete zkusit štěstí, tak velký pozor u pohovoru a ptejte se na vše co vás napadne...

Doporučení pro management firmy:

Veškerý sortiment co máte by měl být v internetovém obchodě k vidění+ na kterých pobočkách se nachází. Více si vážit zaměstnanců, přece sami musíte vidět, jak se to protáčí. Doporučuji začít stravenkami, nějaké flexipasy na Vánoce a super by bylo zavést sick day. Možná by taky bylo super, nemít na prodejnách minimální počet zaměstnanců.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (20)

Hlavní oblast působení

Společnost City Realex, která se stará o síť prodejen Erotic City, veškerou svou práci řídí z kanceláří, jež najdete v Praze v Hostivaři. Volné místo v Erotic City můžete získat i v jejich centrálním skladě v Říčanech u Prahy, kam také hledají nové kolegy a kolegyně do týmu. Pobočky Erotic City se nacházejí po celé České republice a dokonce i v sousedním Slovensku. V Praze funguje hned 21 prodejen a v Brně jich otevřeli 5 a to v různých obchodních centrech či na dobře dostupných místech.

Hodnocení Erotic City

Práci v Erotic City hodnotili současní a bývalí zaměstnanci jako poslání, díky němuž se zákazníci zbavují ostychu a dokáží si užít přirozenou slast pomocí chytrých pomůcek. Pracovníci si také schválí skvělý přístup nadřízených, příjemné a přátelské prostředí s lákavými firemní benefity. Budovat kariéru v Erotic City můžete nejen na hlavní pracovní poměr, ale také nabízejí práci na zkrácený úvazek či jako dohodu o provedení práce.

E-shop a poradna Erotic City

Erotické pomůcky mají možnost zákazníci zakoupit jak v kamenných prodejnách, tak i na e-shopu a můžete si být jistí 100% diskrétností a ochranou osobních údajů. Erotic City nabízí také odborné poradenství od odborně proškolených pracovníků a to i na jejich webových stránkách, kde vytvořili slovník pro vyhledávání neznámých slov v erotické oblasti nebo stránku recenzí na daný výrobek.

Historie Erotic City

Na trhu nabízí Erotic City volná místa již od roku 1991, kdy začínala jako velkoobchodní společnost s diskrétní zásilkovou službou erotického vybavení, prádla a VHS kazet. Firma expandovala a od roku 1999 začala zřizovat kamenné prodejny po celé České republice, od roku 2008 působí rovněž na Slovensku s aktuálně deseti obchody. V Erotic City kariéru buduje 250 zaměstnanců a to nejen v prodejnách, ale též ve velkokapacitní skladové hale a na administrativních pozicích.

Kariéra v Erotic City

Volná místa v Erotic City jsou průběžně aktualizována a zahrnují pozice na prodejnách i na základně o rozloze 1.000 m2. Kariéru v Erotic City budují prodavačky, vedoucí prodejny, operátoři, pracovníci zásilkové služby, skladníci, techničtí pracovníci i odborníci přes reklamace. Práce v Erotic City začíná osobním pohovorem. Kromě zajímavého platového ohodnocení slibuje práce v Erotic City také kariérní rozvoj a rozšíření svých dovedností. Ve firmě uplatníte také cizí jazyky nebo se stanete profesionálem orientujícím se v erotickém sortimentu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tenisová 954/16, 102 00 Praha - Hostivař

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

61247961

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1994

Právní forma:

a.s.