Erotic City - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Erotic City

Údaje

Sídlo firmy:

Tenisová 954/16, 102 00 Praha - Hostivař

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

61247961

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1994

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Zavedená česká společnost City Realex provozuje rozsáhlou síť prodejen pod obchodním jménem Erotic City. V těchto prodejnách najdou zákazníci kompletní sortiment erotického zboží. Práce Erotic City je zaměřena na prodej více než 35 tisíc položek, mezi nimiž nechybí i kosmetické přípravky a DVD. Díky obsáhlé nabídce erotického vybavení najde každý zákazník skvělé řešení, jak okořenit postelovou erotiku nebo vypudit z ložnice šeď a nudu.

Hlavní oblast působení

Společnost City Realex, která se stará o síť prodejen Erotic City, veškerou svou práci řídí z kanceláří, jež najdete v Praze v Hostivaři. Volné místo v Erotic City můžete získat i v jejich centrálním skladě v Říčanech u Prahy, kam také hledají nové kolegy a kolegyně do týmu. Pobočky Erotic City se nacházejí po celé České republice a dokonce i v sousedním Slovensku. V Praze funguje hned 21 prodejen a v Brně jich otevřeli 5 a to v různých obchodních centrech či na dobře dostupných místech.

Hodnocení Erotic City

Práci v Erotic City hodnotili současní a bývalí zaměstnanci jako poslání, díky němuž se zákazníci zbavují ostychu a dokáží si užít přirozenou slast pomocí chytrých pomůcek. Pracovníci si také schválí skvělý přístup nadřízených, příjemné a přátelské prostředí s lákavými firemní benefity. Budovat kariéru v Erotic City můžete nejen na hlavní pracovní poměr, ale také nabízejí práci na zkrácený úvazek či jako dohodu o provedení práce.

E-shop a poradna Erotic City

Erotické pomůcky mají možnost zákazníci zakoupit jak v kamenných prodejnách, tak i na e-shopu a můžete si být jistí 100% diskrétností a ochranou osobních údajů. Erotic City nabízí také odborné poradenství od odborně proškolených pracovníků a to i na jejich webových stránkách, kde vytvořili slovník pro vyhledávání neznámých slov v erotické oblasti nebo stránku recenzí na daný výrobek.

Historie Erotic City

Na trhu nabízí Erotic City volná místa již od roku 1991, kdy začínala jako velkoobchodní společnost s diskrétní zásilkovou službou erotického vybavení, prádla a VHS kazet. Firma expandovala a od roku 1999 začala zřizovat kamenné prodejny po celé České republice, od roku 2008 působí rovněž na Slovensku s aktuálně deseti obchody. V Erotic City kariéru buduje 250 zaměstnanců a to nejen v prodejnách, ale též ve velkokapacitní skladové hale a na administrativních pozicích.

Kariéra v Erotic City

Volná místa v Erotic City jsou průběžně aktualizována a zahrnují pozice na prodejnách i na základně o rozloze 1.000 m2. Kariéru v Erotic City budují prodavačky, vedoucí prodejny, operátoři, pracovníci zásilkové služby, skladníci, techničtí pracovníci i odborníci přes reklamace. Práce v Erotic City začíná osobním pohovorem. Kromě zajímavého platového ohodnocení slibuje práce v Erotic City také kariérní rozvoj a rozšíření svých dovedností. Ve firmě uplatníte také cizí jazyky nebo se stanete profesionálem orientujícím se v erotickém sortimentu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 11 dny
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejní asistentka - Česká Republika
Pracuji ve společnosti Erotic City na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata vždy včas na účtu Slušně jednají s lidma (alespoň se snaží) Nenáročná práce Za tu práci dobré peníze Příjemný kolektiv Důkladné zaškolení a nadřízení vždy na telefonu

Negativa firmy:

Žádné zaměstnanecké výhody (ani blbý stravenky) Některá vnitřní nastavení jsou k smíchu

před 5 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavačka
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Důkladné týdenní školení, kolegyně (některé) vyjdou vstříc když potřebujete záskok.

Negativa firmy:

Platové ohodnocení není takové, jaké by jste chtěli za 12 hodin v práci dostat. Vždy se mluvilo o nějakých bonusech ale nikdo už mi neřekl za co a kolik. Stravenky, multisport karta,.. nic takového se v této firmě nevede a zaměstnanecká sleva na produkty je tak nízká, že se ani nevyplatí ji využít (ani není na všechny produkty). Bez kariérního postupu.

Doporučení pro management firmy:

Nabídnout benefity a vyšší platy zaměstnancům, protože oni si je za tu práci opravdu zaslouží. Trochu lidskosti by také neuškodilo :)

před 5 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na pracovní smlouvu, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přečetla jsem tolik knih jako před tím nikdy, jelikož chodil 1 zákazník denně

Negativa firmy:

Naprostá neúcta k člověku Žádné benefity Lhaní Manažerka holka z protekce, chytrá jak rádio. Nevyhovující pracovní podmínky.

Doporučení pro management firmy:

Majitel by si měl přestat hrát na machra a přestat schovávat peníze do matrace.A kromě vytváření své "VIP" značky by se měl naučit jednat s lidmi. Potkala jsem spoustu zaměstnankyň, které byly z prace v sexshopu nadšené a vedení z nich udělaly unavené, rezignované a nastvane trosky...Zbytek už bylo napsáno výše. Ubohé.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Erotic City na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Za těch pár let co jsem tu jsem si nevšiml-a

Negativa firmy:

Nízký plat, žádné stravenky, obchazení zákonů ve smlouvě, nátlak na prodej požadovaných výrobků a mohl-a bych psat dál a dál.....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (16)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Prodej zboží