Erotic City - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Erotic City

Zavedená česká společnost City Realex provozuje rozsáhlou síť prodejen pod obchodním jménem Erotic City. V těchto prodejnách najdou zákazníci kompletní sortiment erotického zboží. Práce Erotic City je zaměřena na prodej více než 35 tisíc položek, mezi nimiž nechybí i kosmetické přípravky a DVD. Díky obsáhlé nabídce erotického vybavení najde každý zákazník skvělé řešení, jak okořenit postelovou erotiku nebo vypudit z ložnice šeď a nudu.

Hodnocení Erotic City

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodavačka
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímavé školení

Negativa firmy:

- Otřesný jednání zaměstnavatele, arogantní přístup manažerky a vedoucí. - Neustale musíte vnucovat zákazníkům nejdražší produkty a pokud nevnucujete dostáváte zdrbáno - Sliby u pohovoru a přikrášlení reality - Člověk si nemůže dovolit ani onemocnět - Chabý plat za 12h směny krátký/dlouhý týden - Pomluvy, žádné pochopení a lži - XY zbytečných úkonu navíc - Někdy jdete do práce i přes volno klidně ze dne na den (záskok apod) tvrdí že za to jsou bonusy ale nejsou - Když chcete volno vy nedostanete ho, a musíte se všem přizpůsobovat Otřesná zkušenost jsem strašně ráda že jsem pryč!!! Nikomu nedoručuji!!!

Doporučení pro management firmy:

Zlepšit přistup k zaměstnancům a brát na ně ohled

před 6 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2013.
Pozitiva firmy:

Hodně času na čtení

Negativa firmy:

Ostravská manažerka v době 2013, byla neuvěřitelná. Na každé prodejně si vymýšlela drby, aby jsme si mysleli že ta druhá prodejna nás pomlouvá. Jen co přišla na prodejnu, už jsem se bála co z ní vyleze.

před 1 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Erotic City na plný úvazek.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, zaškolení náročné, ale pak už moc školení nebývá. Práce je to hlavně o prodeji. Čisté prostředí a tím, že nechodí tolik zákazníků, je čas i třeba na čtení. Nemusíte 12h stát na nohou. Všechno děláte v klidu.

Negativa firmy:

Málo peněz. Žádné extra benefity. Např. Žádné stravenky, dovolená navíc, nic.

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Erotic City na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ze začátku jednání vedení, než se ukázalo, že jsou to jen samé lži a sliby.

Negativa firmy:

Jednání s lidmi, lhaní, pomluvy - čehož se aktivně účastní i vyšší vedení.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (23)

Hlavní oblast působení

Společnost City Realex, která se stará o síť prodejen Erotic City, veškerou svou práci řídí z kanceláří, jež najdete v Praze v Hostivaři. Volné místo v Erotic City můžete získat i v jejich centrálním skladě v Říčanech u Prahy, kam také hledají nové kolegy a kolegyně do týmu. Pobočky Erotic City se nacházejí po celé České republice a dokonce i v sousedním Slovensku. V Praze funguje hned 21 prodejen a v Brně jich otevřeli 5 a to v různých obchodních centrech či na dobře dostupných místech.

Hodnocení Erotic City

Práci v Erotic City hodnotili současní a bývalí zaměstnanci jako poslání, díky němuž se zákazníci zbavují ostychu a dokáží si užít přirozenou slast pomocí chytrých pomůcek. Pracovníci si také schválí skvělý přístup nadřízených, příjemné a přátelské prostředí s lákavými firemní benefity. Budovat kariéru v Erotic City můžete nejen na hlavní pracovní poměr, ale také nabízejí práci na zkrácený úvazek či jako dohodu o provedení práce.

E-shop a poradna Erotic City

Erotické pomůcky mají možnost zákazníci zakoupit jak v kamenných prodejnách, tak i na e-shopu a můžete si být jistí 100% diskrétností a ochranou osobních údajů. Erotic City nabízí také odborné poradenství od odborně proškolených pracovníků a to i na jejich webových stránkách, kde vytvořili slovník pro vyhledávání neznámých slov v erotické oblasti nebo stránku recenzí na daný výrobek.

Historie Erotic City

Na trhu nabízí Erotic City volná místa již od roku 1991, kdy začínala jako velkoobchodní společnost s diskrétní zásilkovou službou erotického vybavení, prádla a VHS kazet. Firma expandovala a od roku 1999 začala zřizovat kamenné prodejny po celé České republice, od roku 2008 působí rovněž na Slovensku s aktuálně deseti obchody. V Erotic City kariéru buduje 250 zaměstnanců a to nejen v prodejnách, ale též ve velkokapacitní skladové hale a na administrativních pozicích.

Kariéra v Erotic City

Volná místa v Erotic City jsou průběžně aktualizována a zahrnují pozice na prodejnách i na základně o rozloze 1.000 m2. Kariéru v Erotic City budují prodavačky, vedoucí prodejny, operátoři, pracovníci zásilkové služby, skladníci, techničtí pracovníci i odborníci přes reklamace. Práce v Erotic City začíná osobním pohovorem. Kromě zajímavého platového ohodnocení slibuje práce v Erotic City také kariérní rozvoj a rozšíření svých dovedností. Ve firmě uplatníte také cizí jazyky nebo se stanete profesionálem orientujícím se v erotickém sortimentu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tenisová 954/16, 102 00 Praha - Hostivař

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

61247961

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1994

Právní forma:

a.s.