Unilever - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Unilever

Společnost Unilever patří k jednomu z největších výrobců kosmetiky, prostředků do domácnosti či potravin nejen na světě, ale také v České republice. Po celém světě vyrábí a prodává přes 400 značek výrobků, které denně kupuje více než 2 miliardy zákazníků. U nás se se společností Unilever můžete setkat u značek, jako je Domestos, Dove, Knorr, Lipton, Algida, Rexona, Rama, Perla, zmrzlina Míša a mnoho dalších. Práce Unilever není jen o mýdle či máslu, ale také jedním z jejich cílů je tzv. plán udržitelného rozvoje, kdy se snaží zlepšit životní a hygienické podmínky lidí a snížit dopad produktů na životní prostředí. V současné době provozuje více než sto poboček po celé světě, kde ve společnosti Unilever volné místo našlo už přes 174 tisíc zaměstnanců.

Hodnocení Unilever

Přidat hodnocení

Historie

Společnost Unilever kariéru započala v roce 1929, kdy se spojil podnik Margarine Unie s Lever Brother a společně započaly výrobu margarínu a mýdel. V následujících letech společnost Unilever odkupovala firmy, jež vyráběly nejrůznější výrobky a postupně docházelo k obrovské expanzi. V 50. letech započal Unilever práci, která se zaměřuje také na výzkum v oblasti výživy a vytvořil Institut společnosti Unilever pro výzkum potravin a zdraví.

Od roku 1992 společnost Unilever působí také v České republice, pod kterou spadá kategorie potravin, kosmetických přípravků a domácích prostředků. V roce 2012 Unilever založil svou vlastní nadaci, The Unilever Foundation, jež má za cíl zlepšit kvalitu života lidí a v České republice dokonce získal ocenění v soutěži Podnik podporující zdraví.

Kariéra v Unilever

Firma Unilever patří k nejvíce atraktivním zaměstnavatelům na světě a nabízí zájemcům práci s předními značkami a produkty. Volná místa v Unilever najdete například v logistice, marketingu, financích, obchodu nebo HR a možnost budovat kariéru v Unilever dostanou i studenti či absolventi, kterým nabízí získat praxi skrze tzv. Trainee program. Pro své zaměstnance má firma připravené zajímavé benefity v podobě slev na firemní výrobky nebo služby, stravenek, vzdělávacích kurzů, příspěvků na sport či kulturu a mnoho dalšího. Pro získání práce v Unilever je důležité zmínit v životopisu schopnost pokročilé komunikace v anglickém jazyce, být týmovým hráčem, ale zároveň být i samostatný.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 670/17, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

18627781

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1930