Unilever - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 670/17, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

18627781

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1930

O společnosti

Společnost Unilever patří k jednomu z největších výrobců kosmetiky, prostředků do domácnosti či potravin nejen na světě, ale také v České republice. Po celém světě vyrábí a prodává přes 400 značek výrobků, které denně kupuje více než 2 miliardy zákazníků. U nás se se společností Unilever můžete setkat u značek, jako je Domestos, Dove, Knorr, Lipton, Algida, Rexona, Rama, Perla, zmrzlina Míša a mnoho dalších. Práce Unilever není jen o mýdle či máslu, ale také jedním z jejich cílů je tzv. plán udržitelného rozvoje, kdy se snaží zlepšit životní a hygienické podmínky lidí a snížit dopad produktů na životní prostředí. V současné době provozuje více než sto poboček po celé světě, kde ve společnosti Unilever volné místo našlo už přes 174 tisíc zaměstnanců.

Historie

Společnost Unilever kariéru započala v roce 1929, kdy se spojil podnik Margarine Unie s Lever Brother a společně započaly výrobu margarínu a mýdel. V následujících letech společnost Unilever odkupovala firmy, jež vyráběly nejrůznější výrobky a postupně docházelo k obrovské expanzi. V 50. letech započal Unilever práci, která se zaměřuje také na výzkum v oblasti výživy a vytvořil Institut společnosti Unilever pro výzkum potravin a zdraví.

Od roku 1992 společnost Unilever působí také v České republice, pod kterou spadá kategorie potravin, kosmetických přípravků a domácích prostředků. V roce 2012 Unilever založil svou vlastní nadaci, The Unilever Foundation, jež má za cíl zlepšit kvalitu života lidí a v České republice dokonce získal ocenění v soutěži Podnik podporující zdraví.

Kariéra v Unilever

Firma Unilever patří k nejvíce atraktivním zaměstnavatelům na světě a nabízí zájemcům práci s předními značkami a produkty. Volná místa v Unilever najdete například v logistice, marketingu, financích, obchodu nebo HR a možnost budovat kariéru v Unilever dostanou i studenti či absolventi, kterým nabízí získat praxi skrze tzv. Trainee program. Pro své zaměstnance má firma připravené zajímavé benefity v podobě slev na firemní výrobky nebo služby, stravenek, vzdělávacích kurzů, příspěvků na sport či kulturu a mnoho dalšího. Pro získání práce v Unilever je důležité zmínit v životopisu schopnost pokročilé komunikace v anglickém jazyce, být týmovým hráčem, ale zároveň být i samostatný.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Potravinářství Kosmetika Prodej zboží Věda a výzkum