Rohlik.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Rohlik.cz

Rohlik.cz patří v současné době mezi největší prodejce potravin na internetu. E-shop nabízí zákazníkům produkty od čerstvých, mražených či trvanlivých potravin až po potřeby do domácnosti, kosmetiku, pro domácí mazlíčky a dokonce spolupracují s lékárnou BENU. Dnes už služby internetového supermarketu mohou využívat obyvatelé z větších českých měst – Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Liberec a Olomouc, ale stále se snaží firma expandovat i do dalších. Nabízené zboží si můžete vybrat jak na webové stránce, tak i v mobilní aplikaci a poté jen čekat na dovážku nebo si objednávku vyzvednout na odběrovém místě. Pokud vás zaujala možnost práce v tomto online supermarketu, určitě se podívejte Rohlik.cz recenze od bývalých a stálých pracovníků.

Hodnocení Rohlik.cz

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Rohlik.cz na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Relativní možnost si volit směny, bohužel je omezená kapacita na zapsání se. Možnost omluvit se že směny téměř kdykoliv.

Negativa firmy:

Fyzicky náročná práce (Pocking a balení objednávek. Pokuta za zničení čtečky (zebry), tuto skutečnost nám ale sdělili až u podpisu smlouvy- musela jsem si platit pojištění na blbost , náhoda je blbec,že? Ono taky když nosíte ty těžké bedýnky, tak se lehce může stát,že čtečku pustíte. Boty, které dostanete do skladu si musíte odpracovat ( minimálně tři měsíce), když odpracujete napřiklad jen dva měsíce, tak vám odečtou xxx Kč.

před 2,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Rohlik.cz jako nezávislý pracovník, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Samotná náplň práce mě neskutečně bavila. Řízení a kontakt s lidmi.

Negativa firmy:

Pokud nejste ochotní dělat nejméně čtyři šestnáctky týdně, tak nebudete u vedení oblíbení. Pokud nejste ochotní riskovat vlastní život v totálně rozhašených autech, potom to nebude práce pro vás. Pokud nejste ochotní shánět si někde drobné, abyste mohli přebírat hotovost od zákazníků a mít za ni odpovědnost, potom to asi nebude pro vás. Pokud jste ze seriózních zaměstnání zvyklí, že se vám směny mění minimálně 24 hodin předem, potom tohle nebude pro vás. Dalo by se pokračovat, ale proč?

před 3,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Rohlik.cz na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žádné, jako zaměstnanec v kanceláři pohodička oproti kurýrovi

Negativa firmy:

Absolutní chaos při nakládce, špatná organizace, nikoho z vedení firmy to nezajímá. Vše hledáte, nejdřív vozík, potom chybějící nákup na vozíku. Mezitím vám běží čas a přijde za vámi Slovák s tabletem, že máte 7 min zpoždění, na odpověď reaguje - ať se to víckrát nestane. Čekáte na kolečko více jak hodinu a půl, při třech kolečkách za den i 4h.Neustále jste při nakládce, jízdě, roznosu v časovém presu, hrozí vám pokutami.

Doporučení pro management firmy:

Méně lidí v kancelářích, změnit celou organizací nakládky

před 3,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Rohlik.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělý lidi tam pracujou

Negativa firmy:

Nemám nic co se mi nelíbilo

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (12)

Historie

Kariéra Rohlik.cz začala v roce 2014 a jeho majitelem je Tomáš Čupr, který vlastní také portál Slevomat nebo DámeJídlo. Firma se neustále rozvíjí a snaží se zákazníkům nabízet kvalitní zboží s kvalitními službami. Svou práci Rohlik.cz rozšířil také o síť vlastních výdejních automatů, tzv. Rohlík Pointů, jež využívají zatím jen pražská office centra, ale do budoucna je plánují umístit i na jiná místa. Při platbě navíc umožňuje platit Rohlik.cz stravenkami, kartou online či kartou u kurýra nebo za pomoci Twista.

Volné místo v Rohlik.cz je možné obsadit ve městech, kde nabízejí své služby, ale hlavní sídlo najdete v pražském Karlíně, blízko stanice metra Křižíkova. Těšit se můžete na designové kanceláře s přátelským týmem kolegů.

Nabídka Rohlik.cz

Za dobu svého působení na českém území Rohlik.cz výrazně rozšířil svou nabídku. V současnosti si můžete vybírat v těchto kategoriích: pekárna a cukrárna, ovoce a zelenina, maso a ryby, uzeniny a lahůdky, mléčné a chlazené výrobky, mražené potraviny, trvanlivé potraviny, nápoje, speciální výživa, výrobky pro dítě, drogerie a kosmetika, domácnost a kancelář, zvíře a lékárna.

Rohlik.cz působí na našem online trhu od roku 2014, nedávno oslavil pětileté výročí a za tu dobu si získal velkou klientelu, patří mezi nejlepší online prodejce potravin v České republice. V současnosti Rohlik.cz rozváží ve velkých městech jako je Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Liberec, Plzeň a Olomouc. Postupně se snaží své služby a možnosti pravidelně rozšiřovat.

V roce 2020 Rohlik.cz výrazně podpořil své klienty během karantény způsobené koronavirem.

Dětský klub Rohlíček

Pokud jste rodiče a máte malé dítě, můžete vstoupit do Dětského klubu Rohlíček, díky kterému můžete za Váš nákup výrazně ušetřit.

 • Věrnostní program, za který si budete moct vybírat se zajímavých výhod a odměn
 • Doprava zdarma při objednání do hodinového okna ji od neděle do čtvrtka mezi 10–16 hod máte vždy zcela zdarma
 • Klubové slevy
 • Vrácení peněz za nákupy ve formě kreditů, až 2 % z celé útraty, pokud platíte přes Twisto, tak dokonce 5 %
 • Ty nejlepší dětské produkty každý týden za nejnižší cenu

Rohlik.cz Premium

V případě, že využíváte Rohlik.cz doopravdy často, se Vám vyplatí přihlásit se do Rohlik.cz Premium. Členství v něm Vám přinese spoustu výhod, které ještě více zjednoduší a vylepší Vaše nakupování potravin a dalšího zboží. Rohlik.cz Premium Vás bude stát 1 999 CZK ročně.

 • Extra závozová okna a ještě rychlejší doručení
 • Garantovaná sleva na všechny produkty privátní značky Rohlik.cz
 • Doprava zdarma a sleva na expresní doručení, aj.

Kancelář a korespondenční adresa Rohlik.cz

Provozovatelem Rohlik.cz je společnost Velká pecka s.r.o.

 • Velká Pecka s.r.o.
 • Sokolovská 100/94
 • 186 00 Praha 8 – Karlín
 • kancelar@rohlik.cz

Provozovatel Velká Pecka s.r.o. spravuje také prodejce Freshbedynky.cz, který se specializuje na prodej čerstvého masa a ryb, mléčných výrobků, ovoce a zeleniny. Freshbedynky.cz podporují bio výrobky a lokální prodejce.

Kariéra v Rohlik.cz

Firma stále hledá nové zaměstnance, kteří jí pomohou v dalším rozvoji. Český e-shop nabízí budovat kariéru jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako part-time nebo brigádu, což mohou využít například studenti. Do svých týmů hledají pracovníky z řad programátorů, vývojářů, do zákaznického servisu, logistiky, marketingu, nákupu, dopravy a mnoho dalších. Stačí se jen podívat na aktuální volná pracovní místa.

A co svým zaměstnancům společnost nabídne?

 • kariérní postup
 • letní grilování s kolegy
 • MultiSport kartu
 • otevřenou firemní kulturu

Zalíbil se vám koncept internetového supermarketu? Tak neváhejte a ozvěte se jim, ať získáte práci vašich snů.

Hlavní ingredience práce v Rohlik.cz

V Rohlik.cz si všichni zaměstnanci velmi dobře uvědomují, že úspěch celé společnosti stojí na fungování každého jednotlivého článku, každého jednotlivého zaměstnance.

 • Logistika: armáda kurýrů pomáhá, aby všechny objednávky byly u zákazníků včas
 • Sklad: zboží musí být u zákazníků včas, ale také zcela v pořádku, sklad je tedy maximálně flexibilní a velice výkonný
 • Centrála: z centrály je celý proces Rohlik.cz organizován, zaměstnanci se zde starají o vše od vývoje systémů a webu, přes finance, případně vymýšlení marketingových aktivit až po komunikaci se zákazníky

Nezapomeňte si také prohlédnout naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 100/94, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

03024130

Založení / Zapsání do OR*:

21. 5. 2014

Právní forma:

s.r.o.