Začněte kariéru v Pet Center prodejnách! | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Pet Center CZ

Společnost se zaměřuje na prodej chovatelských potřeb a krmiv. Cílem práce Pet Center je portfolio spokojených zákazníků, kteří využijí skvělých cen a poradenství. Jakmile si klient neví rady, do jakého typu krmiva investovat nebo které vitamíny pomohou při obtížích, nastupuje vyškolený personál, s nímž vybere každý zákazník nejlepší poměr ceny a kvality produktů. Vedle služeb na svých prodejnách provozuje zverimex i psí salón, hotel nebo veterinární kliniku.

Hodnocení Pet Center CZ

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Asistent prodeje - Praha
Pracuji ve společnosti Pet Center CZ na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jelikoý mám moc ráda zvířata, tak se mi líbí myšlenka rozvoje a podpory chovatelství v Čechách.

Negativa firmy:

Mrzí mě, že firma jde jen po penězích a zisku za každou cenu, nabízí ne příliš kvalitní granule za přemrštěnou cenu. Nejhorší však je, že si absolutně neváží zaměstnanců.

Doporučení pro management firmy:

Vice se starat o kvalitní zaměstnance. A hlavně se víc starat o blaho zvířátek a nabízet kvalitnější krmení za příznivější ceny.

před 5 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

moznost karierniho rustu, slevy na zbozi, skoleni, tymovost a dobre pracovni prostredi, spolecny zajem

Negativa firmy:

financni ohodnoceni

Doporučení pro management firmy:

zamerit se na zamestnance na prodejnach, investovat do lidi /proskoleni novacku, mzda /

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Vse

Doporučení pro management firmy:

Strasne chovani,nizky plat NEDOPORUCUJI!

před 10 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zástupce vedoucího
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

práce se zvířaty (třebaže ne na každé prodejně)

Negativa firmy:

Zvířata žijí v nedostačujících podmínkách, jak to tak ve zverimexech bývá. Nízký plat (i jako zástupce vedoucího si vyděláte méně než normální prodejce v jiných obchodech) Osobní ohodnocení je jako sázka do loterie - vedoucí vás ohodnotí průměrně a odůvodní to tím, že "nemá co hodnotit" -> nikdy nedostanete z osobka ani zdaleka tolik, co slibují ve smlouvě Někteří vedoucí jsou fajn a féroví, ale většina vás během směny nenechá si ani sednout a neustále si hledají důvody, co děláte špatně. Byla jsem v podstatě donucena odejít, protože prodejně klesaly prodeje (chodilo méně lidí, protože neměla zvířata a když už tam zákazníci vlezli, buď jsme to, co chtěli, neměli, nebo se zhrozili nad cenou a odešli) a bylo mi řečeno, že neumím prodávat, třebaže jsem byla na průměru prodejny. Zkrátka když si někdo přijde ohrnovat nos nad zbožím za 100, nevnutíte mu i pytel granulí za 2 tisíce. Vysoké ceny věcí, co jinde seženete za polovinu (sama bych tam nenakupovala) a ani sortiment není nic moc Nutíte ty nejdražší produkty, aby to lezlo do prodejů a musíte tím pádem i lhát, abyste z výplaty vůbec něco měli kolektiv drží spolu a na nováčky kašle - vedoucí a kolegyně si prohazují směny jak je libo, ideálně tak, aby na vás vždycky zbyl příjem zboží a ještě dostanete zjeb za to, že jako jediná osoba na celé prodejně během dne nestihnete vybalit 3 palety denně jsem ráno v době volna chytala úzkosti, jestli mi náhodou pět minut před otevíráním nezavolá vedoucí s tím, že si zapomněla klíče nebo dneska nemůže, takže musim nastoupit na směnu někdy si pokecáte s fajn lidmi, kolegy i zákazníky, když zrovna natrefíte na dobrý den, ale většinou dostanete jen seřváno za to, že něco nemáte (došlo krmení pro ptáky na zimu a zboží mělo přijít až další den, pán na mě začal řvát, že tam mám bordel a že zítra mu to je "na hovno" a chce to mít dneska a mám zařídit, aby to přišlo dneska... nebo další případ, kdy sotva vybaluji zboží a přijde si chlápek s tím, že hledá ty a ty granule a abych prohrabala všechny palety, jestli je tam máme, když jsem mu slušně vysvětlila, že teď na to nemám čas a navíc by čekal dost dlouho, odešel s tím, že jsem neochotná, raději si to objedná online a nebude jezdit na prodejnu 20 minut odsud, kde to mají, protože na tu moji to má blíž... případně když si volám s vedoucí ohledně technických problémů a lidi nejsou schopní čekat a nasraně odejdou)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (44)

Historie společnosti

První kamenná prodejna byla otevřena v roce 2000 v Praze a setkala se s velkým úspěchem. Kariéru v Pet Center lze dnes již budovat po celé České republice i na Slovensku a to na více než 150 prodejnách, které najdete například v Praze nebo Brně a to díky rozrůstající se síti obchodů. Volná místa Pet Center nabízí nejen do kamenných prodejen, ale také uchazečům se zájmem o online prodej v e-shopu. Tento zverimex se dnes právem řadí mezi největší prodejní sítě s chovatelskými potřebami. Kariéra je zde směřována ke zdravému a spokojenému životu němých tváří, proto od konce června 2016 podniká Pet Center práce okolo omezení množíren a informuje veřejnost o této problematice.

Kariéra v Pet Center

Kariéru v Pet Center úspěšně buduje aktuálně přes 350 zaměstnanců. Kromě motivačního zázemí a jistot silné firmy zaměstnavatel připravuje řadu benefitů. Mezi atraktivní výhody patří bezplatné vzdělávací programy, profesní růst i přátelské pracovní prostředí doplněné řadou neformálních aktivit. Vypsaná volná místa Pet Center neustále aktualizuje. Práci pro Pet Center najdete v kamenných prodejnách, na centrále nebo skladu. Důraz je kladen rovněž na následnou adaptaci nových zaměstnanců a odborné zaškolení. Pouze díky této kombinaci je možno reagovat na individuální požadavky zákazníků a zachovat špičkový standart služeb.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Velikost firmy:

350 - 500 zaměstnanců

IČ:

44797273

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1991

Právní forma:

s.r.o.