Začněte kariéru v Pet Center prodejnách! | VímVíc.cz
Superpotraviny přímo od výrobce koupíte zde

Pet Center CZ

Společnost se zaměřuje na prodej chovatelských potřeb a krmiv. Cílem práce Pet Center je portfolio spokojených zákazníků, kteří využijí skvělých cen a poradenství. Jakmile si klient neví rady, do jakého typu krmiva investovat nebo které vitamíny pomohou při obtížích, nastupuje vyškolený personál, s nímž vybere každý zákazník nejlepší poměr ceny a kvality produktů. Vedle služeb na svých prodejnách provozuje zverimex i psí salón, hotel nebo veterinární kliniku.

Hodnocení Pet Center CZ

Přidat hodnocení
před 2 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Být obklopen zvířaty

Negativa firmy:

Zvířata přicházela příliš malá, brzy, ve špatném stavu. Avizované finanční ohodnocení se absolutně nerovná realitě, vymáhají po vás nesplnitelné cíle, věrnostní program, prostě věci, za které strhávají následně peníze. To samé pravidelné inventury. A co se zboží týče... Nekvalitní a ještě mega přemrštěné ceny. Často mi bylo stydno když se mi zákazník vysmál, že u konkurence nebo na netu si to koupí 2x tak levněji. Snahu prodejce vesměs pak pohřbí vedoucí prodejny nebo oblastní manažer. Doporučuji si předem několikrát obhlédnout návštěvou jako zákazník prodejnu, kde chcete pracovat, abyste aspoň poznali předem, jak se chová kolektiv.

Doporučení pro management firmy:

V prvé řadě přestat řešit nové prodejny a zaměřit se na ty stávající. Zvýšit plat zaměstnancům, uzpůsobit "soutěže" tak, aby byly MOTIVAČNÍ, protože veškeré doposud stanovené cíle JSOU demotivační. Snížením cílů a pochvalou zaměstnanců si vybudovat respekt a loajalitu. Zamyslet se nad stanovováním cen zboží. Celkově Pet Center má v širokém okolí velice špatnou pověst, dokonce jako množírna. TO by mělo především vedení zajímat.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Max tak jeden kolega byl v pohodě

Negativa firmy:

Plat, přístup vedoucí, většina kolegů na práci kašle kor zástupkyně vedoucí, vnucováni zboží které by jste si sami nekoupili.

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic, jen jeden kamarádský kolega

Negativa firmy:

Plat Chování k zaměstancům Člověk prodává, prodává do toho dělá uklízečku za pár korun a do toho přístup?! Hrůza!! Výplatnice?.. to jím nic neřiká Arogantní a ponižující chování kolegů, kteří do toho nic nedělají.. ale pak máte vy průser a ještě Vám chtějí strhnout peníze k ty vaší minimální výplatě..

před 4 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Na začátku Vám přijde pěkná výplata, chtějí po Vás minimum práce, vše se točí pěkně jen kolem zvířátek a snaze poradit zákazníkům.

Negativa firmy:

Po pár měsících děláte práci, kterou Vám už nikdo nezaplatí. Děláte spoustu věcí za vedoucího, protože Vám to nařídí, ale finančně to nikdo neohodnotí. Zákazníkům nutíte zboží, které byste si sami nenakoupili, ale hold chcete alespoň něco vydělat. Když neplníte směšně vysoké měsíční obraty, tak je to také znát na výplatě. Ovšem tohle není fabrika, vy neovlivníte kolik tam přijde lidí a kolik utratí peněz. Jasně, že se snažíte vnutit všechno možné, ale spoustu lidí chce opravdu jen jednu věc. A i když firma vydělává nehorázné sumy, tak se vymluví na covidovou situaci a strhne osobko zaměstnancům.. Firmě je absolutně někde, jak jsou na tom zaměstnanci, kteří se jim starají o pobočky.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (50)

Historie společnosti

První kamenná prodejna byla otevřena v roce 2000 v Praze a setkala se s velkým úspěchem. Kariéru v Pet Center lze dnes již budovat po celé České republice i na Slovensku a to na více než 150 prodejnách, které najdete například v Praze nebo Brně a to díky rozrůstající se síti obchodů. Volná místa Pet Center nabízí nejen do kamenných prodejen, ale také uchazečům se zájmem o online prodej v e-shopu. Tento zverimex se dnes právem řadí mezi největší prodejní sítě s chovatelskými potřebami. Kariéra je zde směřována ke zdravému a spokojenému životu němých tváří, proto od konce června 2016 podniká Pet Center práce okolo omezení množíren a informuje veřejnost o této problematice.

Kariéra v Pet Center

Kariéru v Pet Center úspěšně buduje aktuálně přes 350 zaměstnanců. Kromě motivačního zázemí a jistot silné firmy zaměstnavatel připravuje řadu benefitů. Mezi atraktivní výhody patří bezplatné vzdělávací programy, profesní růst i přátelské pracovní prostředí doplněné řadou neformálních aktivit. Vypsaná volná místa Pet Center neustále aktualizuje. Práci pro Pet Center najdete v kamenných prodejnách, na centrále nebo skladu. Důraz je kladen rovněž na následnou adaptaci nových zaměstnanců a odborné zaškolení. Pouze díky této kombinaci je možno reagovat na individuální požadavky zákazníků a zachovat špičkový standart služeb.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Velikost firmy:

350 - 500 zaměstnanců

IČ:

44797273

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1991

Právní forma:

s.r.o.