Začněte kariéru v Pet Center prodejnách! | VímVíc.cz

Pet Center CZ

Společnost se zaměřuje na prodej chovatelských potřeb a krmiv. Cílem práce Pet Center je portfolio spokojených zákazníků, kteří využijí skvělých cen a poradenství. Jakmile si klient neví rady, do jakého typu krmiva investovat nebo které vitamíny pomohou při obtížích, nastupuje vyškolený personál, s nímž vybere každý zákazník nejlepší poměr ceny a kvality produktů. Vedle služeb na svých prodejnách provozuje zverimex i psí salón, hotel nebo veterinární kliniku.

Hodnocení Pet Center CZ

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Nesmyslné soutěže, nesmyslné hodnocení zaměstnanců. Zboží věčně nebylo, nedostatečné školení a vedoucí pracovníci by si měli nejdřív dodělat alespoň střední školu je to ostuda zaměstnávat na vedoucích pozicích lidí se základním vzděláním to potom i to plánování směn stojí za to

Negativa firmy:

Vedení, nedostatečné proškolení, chybějící zboží, špatná logistika, malý plat

před 2 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super kolektiv. Kolegy beru jako své přátele a do práce se díky nim těším. Práce s lidmi a se zvířaty :) zaměstnanecká sleva na nákup - to je bezva! To hodně firem nemá. Různorodá práce, člověk tam nemá stereotyp.

Negativa firmy:

Platové ohodnocení. Myslím, ze vzhledem k tomu, co vše se tam musí vykonavat a znát by měl byt plat o něco vyšší. Určitě by to pro hodně lidi byla větší motivace. Pece o zvirata by taky měla byt uricte o něco větší - protože hlavně pro ty tam máme byt! Takže lepší ubikace, víc vybavení pro zvířátka - hračky, domečky, lepší krmeni .. když je nějaké zvíře nemocné, měla by mu byt poskytnuta pece, kterou opravdu potřebuje na náklady firmy. Odpis věci pro zvirata by nemel byt žádný problém. Mají své potřeby stejně jako my lidé .. Ceny - rozhodne by na spoustě věci měli byt mnohem menší ceny. Spoustu lidi si stěžuje a ani se jim nedivím. Kdyby byly lepší ceny, uricte by byly vyšší obraty. Pevne věřím, ze se toho do budoucna hodně zlepší! Jinak je to práce fajn :)

Doporučení pro management firmy:

Vyšší platy, více se zajímat o prodejny i o zaměstnance - dávat dotazníky, věci zlepšovat .. přeci jen, kdo se nejvic vyzná na prodejně než zaměstnanec, který tam tráví 12h denně? :)

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Být obklopen zvířaty

Negativa firmy:

Zvířata přicházela příliš malá, brzy, ve špatném stavu. Avizované finanční ohodnocení se absolutně nerovná realitě, vymáhají po vás nesplnitelné cíle, věrnostní program, prostě věci, za které strhávají následně peníze. To samé pravidelné inventury. A co se zboží týče... Nekvalitní a ještě mega přemrštěné ceny. Často mi bylo stydno když se mi zákazník vysmál, že u konkurence nebo na netu si to koupí 2x tak levněji. Snahu prodejce vesměs pak pohřbí vedoucí prodejny nebo oblastní manažer. Doporučuji si předem několikrát obhlédnout návštěvou jako zákazník prodejnu, kde chcete pracovat, abyste aspoň poznali předem, jak se chová kolektiv.

Doporučení pro management firmy:

V prvé řadě přestat řešit nové prodejny a zaměřit se na ty stávající. Zvýšit plat zaměstnancům, uzpůsobit "soutěže" tak, aby byly MOTIVAČNÍ, protože veškeré doposud stanovené cíle JSOU demotivační. Snížením cílů a pochvalou zaměstnanců si vybudovat respekt a loajalitu. Zamyslet se nad stanovováním cen zboží. Celkově Pet Center má v širokém okolí velice špatnou pověst, dokonce jako množírna. TO by mělo především vedení zajímat.

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pet Center CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Max tak jeden kolega byl v pohodě

Negativa firmy:

Plat, přístup vedoucí, většina kolegů na práci kašle kor zástupkyně vedoucí, vnucováni zboží které by jste si sami nekoupili.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (52)

Historie společnosti

První kamenná prodejna byla otevřena v roce 2000 v Praze a setkala se s velkým úspěchem. Kariéru v Pet Center lze dnes již budovat po celé České republice i na Slovensku a to na více než 150 prodejnách, které najdete například v Praze nebo Brně a to díky rozrůstající se síti obchodů. Volná místa Pet Center nabízí nejen do kamenných prodejen, ale také uchazečům se zájmem o online prodej v e-shopu. Tento zverimex se dnes právem řadí mezi největší prodejní sítě s chovatelskými potřebami. Kariéra je zde směřována ke zdravému a spokojenému životu němých tváří, proto od konce června 2016 podniká Pet Center práce okolo omezení množíren a informuje veřejnost o této problematice.

Kariéra v Pet Center

Kariéru v Pet Center úspěšně buduje aktuálně přes 350 zaměstnanců. Kromě motivačního zázemí a jistot silné firmy zaměstnavatel připravuje řadu benefitů. Mezi atraktivní výhody patří bezplatné vzdělávací programy, profesní růst i přátelské pracovní prostředí doplněné řadou neformálních aktivit. Vypsaná volná místa Pet Center neustále aktualizuje. Práci pro Pet Center najdete v kamenných prodejnách, na centrále nebo skladu. Důraz je kladen rovněž na následnou adaptaci nových zaměstnanců a odborné zaškolení. Pouze díky této kombinaci je možno reagovat na individuální požadavky zákazníků a zachovat špičkový standart služeb.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Velikost firmy:

350 - 500 zaměstnanců

IČ:

44797273

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1991

Právní forma:

s.r.o.