4home - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

4home

Již od roku 2004 získává firma 4home stabilní pozici na trhu díky široké nabídce zboží pro dům, byt i zahradu. Originální a praktický sortiment doplňují moderní bytové dekorace, vybavení, stylové kuchyně a nábytek odpovídající nejnovějším trendům. Prodej zboží zahrnuje rovněž zahradní techniku či pomocníky do dílny a garáže. Zaběhnutá společnost 4home s mladým a přátelským kolektivem nabízí zajímavé možnosti profesního rozvoje i osobnostního růstu, které doplňuje řada atraktivních benefitů.

Hodnocení 4home

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Od roku 2007 soustředí své práce 4home na slovenský trh, kde neustále zkvalitňuje servis pro zákazníky. V roce 2009 představila firma vlastní vzory povlečení a bytového textilu. Klíčový byl rok 2010, kdy byla otevřena první kamenná pobočka. Od roku 2012 disponuje společnost s novými kancelářskými a skladovacími prostory přesahující rozlohu 5000 m2 a mimo jiné přidává do nabídky další dva tisíce nových produktů. Na polském trhu se ukazuje práce 4home jako velmi efektivní, dochází k modernizaci e-shopu a vypisují se nová volná místa pro 4home pro maďarský trh. Aktuálně se může 4home pochlubit 500 000 spokojenými zákazníky a stále novými produkty a tipy na stylový bytový design.

Kariéra v 4home

Volná místa 4home vypisuje průběžně a podle potřeby. Na nové zaměstnance čekají práce pro 4home v mnoha různých odvětvích. Mezi základní požadavky na obsazení volného místa v 4home patří trestní bezúhonnost, znalost práce na počítači, komunikativnost a chuť pracovat v týmu. Kariéru 4home nastartujete v kanceláři v Hradci Králové, kde na vás čeká přátelský kolektiv a řada zajímavých možností dalšího rozvoje. Kariéru ve 4home si oblíbíte zejména pro stabilní zázemí, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Návazná 1154/35, 165 00 Praha

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

27465616

Založení / Zapsání do OR*:

2. 12. 2004

Právní forma:

a.s.