Vetamix - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Vetamix

Vetamix je úspěšnou a stabilní společností specializující se na prodej a výrobu kvalitního krmiva pro psy a kočky. Chovatelé mohou za atraktivní ceny nakoupit maso, granule, konzervy a další doplňková krmiva díky e-shopu s rozvozem po celé republice zdarma. Vetamix práce je orientována na potřeby zvířat, pro něž firma neustále rozšiřuje sortiment masa, vnitřností, kostí i trvanlivých potravin. Veškeré produkty procházejí důkladnou kontrolou a stejně tak přílohy pocházejí od farmářů z regionu. Kariéra ve Vetamix nadchne fanoušky domácích mazlíčků i zájemce o stabilní zaměstnání.

Hodnocení Vetamix

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Zakladatelem společnosti Vetamix je vášnivý pejskař Pavel Brejcha, který se zaměřuje na kynologii. Protože si tento chovatel psů uvědomuje, že špičková strava pro psy je základem vysokých nároků pro pohyb, dlouhý a kvalitní život, vsadil na vlastní BARF syrovou stravu. Aktuálně spolupracuje s řadou soukromých chovatelů, sportovními kynologickými kluby a rovněž s policí České republiky. Zákazníci z Česka i zahraničí oceňují prémiovou kvalitu nabízeného sortimentu, jenž zahrnuje kromě krmiva též pamlsky, těstoviny, granule či masové konzervy. Rodinný podnik Vetamix kariéru buduje již více než 20 let a garantuje vysokou kvalitu výroby, která je prioritou pro pokračující generace vedení a hlavním pilířem celé BARF myšlenky.

Kariéra ve Vetamix

Práce ve Vetamix slibuje atraktivní rozvoj na různých pracovních pozicích. Volná místa ve Vetamix na dělnických místech zaujímají pracovníci s vysokým pracovním nasazením, dobrou fyzickou kondicí i flexibilitou. Těšit se můžete na budování kariéry v perspektivní společnosti a získáte zajímavé platové ohodnocení a řadu benefitů. Jako velké pozitivum vnímají zaměstnanci zajímavost a pestrost činností. Některá volná místa ve Vetamix vyžadují zkušenosti s reklamou, obchodem a řešením reklamací. Návrat k přirozenému stravování BARF si získává stále více fanoušků, proto je kariéra ve Vetamix skvělým odrazovým můstkem s mnoha dalšími možnostmi profesního rozvoje.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Brdlíkova 287/1d, 150 00 Praha - Motol

Velikost firmy:

25-49 zaměstnanců

IČ:

27205274

Založení / Zapsání do OR*:

4. 1. 2005

Právní forma:

s.r.o.