KiK- kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

KiK

KiK se řadí mezi nejúspěšnější maloobchodní prodejce nabízející kvalitní sortiment v podobě oblečení a textilu, potřeb do domácnosti, beauty doplňků, hraček, psacích potřeb a dárkových předmětů. Úspěch společnosti tkví v konceptu textilního diskontu, cenově dostupného zboží s vysokou kvalitou a přístupu k zákazníkům. V současnosti u KiKu pracuje a buduje svou kariéru 24 000 zaměstnanců, kteří se každý den podílejí na chodu společnosti. Zaručují tak její neustálý růst.

Hodnocení KiK

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Dobrý den, Kiku jsem pracovala 2 roky. Bohužel musím říct, že mohu zde napsat jen samé negativa firmy. Do práce jsem chodila bez problémů ,ani jsem nikdy nemarodila. Když jsem nastoupila ,nebyl žádný problém. Bohužel, to jsem ještě netušila, co se se stane. Brigádnice tam dělala opravdu velké problémy. Vůbec jsem nechápala její chování. To co si dovolila bylo hrozné. Byla tam vždy jen pár hodin, nikdy ani neuklidila krám pouze přišla, uklidila regál svíček a šla domů. To bylo vše co v práci udělala. Já jako pracující na HPP jsem dělala vše, chodila každé ráno na poštu ,každou neděli uklízela celej krám jezdila pomáhat do jiných prodejen. Tahle paní která tam měla pouze brigádu, byla velice nepříjemná, sama se tam nepředřela ale sledovala co dělají ostatní ,abych byla přesná co dělám já. Nemám problém s tím, když mi někdo ukáže že mohu něco udělat ještě líp, prostě nechat si poradit od staršího. Ona ale neradila ,pouze se snažila rozkazovat, pletla si pozice vedoucí a brigádník. Jak už jsem řekla, dělala jsem vše když se muselo jet pomoct na jinou prodejnu, měla jsem hovor od vedoucí pouze já že tam mám tedy jet, uklízení, pošta ,hlavní kasa, kde také nebyl žádný problém. Neměla jsem ani žádné napomenutí.. Bohužel i při takovém pracovním nasazení jsem dostala výpověď. Prostě jsem musela paní brigádnici jít z cesty. Plat opravdu malej, žádné prémie. Bohužel mi bylo ukázáno, jak si firma vážila mladého pracujícího člověka. Velice špatné vedení. Vedoucí opravdu nebyla schopná si udělat pořádek na pracovišti kde měla atd. Jsem velice ráda že už tam nepracuji. Kvůli té kolegyni brigádnici jsem neodešla jen já, její chování musí člověk vidět aby opravdu pochopil.

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitiva firmy žádné...

Negativa firmy:

Jak koukám na ostatní negativní recenze, tak je asi vše řečeno. Nízký plat, , nesmyslné směny, extrémně náročné na záda a nohy, jste stále sledováni, nesmyslné přesouvání zboží, nesmí se sedět za celých 11 hodin směny, pouze na pauze, práce přesčas, žádné benefity. Pouze směšných 15% na výrobky. Cítím se jak otrok s platem sotva na chleba. Buzerace, opravdu nedoporučuji nikomu. Zničit si záda, osobní život a to za minimální peníze.

Doporučení pro management firmy:

Netřeba slov, pochybuji, že se to změní.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na zkrácený úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

15% sleva na veškeré zboží, i zlevněné

Negativa firmy:

Nejhorší zaměstnání v mém životě. Absolutně nedoporučuji. Jedny klíče od prodejny, které jsme si museli předávat i ve svém volnu. Každé všední ráno se musí chodit s tržbou na poštu. Minimální mzda!!! Všichni dělají všechno, ale každý má jiný peníze. Místo toho, abyste skončili v uvedenou pracovní dobu co máte v docházce, skončíte ještě tak o 20 minut déle, než se udělá veškerá administrativa na pokladnách a než se ukončí pokladny. Do toho se občas stane, že když už konečně máte vše hotovo a zamykáte prodejnu, najednou se venku objeví vedoucí a jdete vše na prodejně kontrolovat s ní znovu. To už jste tam déle o 30 minut než máte napsáno v docházce a NIKDO vám to neproplatí! Kolektiv nic moc a na prodejně není ani klimatizace, takže když je venku přes třicet stupňů a musíte vybalovat zboží, tak máte pocit že brzy omdlíte. Tahle práce mi za zničení zdraví a za minimální mzdu nestojí. Už nikdy více, to raději skončím na úřadě práce.

před 9 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

15% slevy na každý nákup

Negativa firmy:

Každý týden osm palet zboží, které musíte ve dvou lidech vybalit a ještě mezitím odbíhat na pokladnu, každý den nesmyslné přemisťování zboží z bodu A do bodu B, další den z bodu B do bodu A, každý musí umět dělat práci za vedoucí, pořád se musí něco podepisovat, každý den s tržbou na poštu,žádné odměny,přesčasy se neproplácejí,jste pořád v práci, celý den na nohou, dvě čtvrthodinové přestávky, každý den vysávat celou prodejnu. Absolutně nedoporučuji.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (36)

Historie společnosti

Společnost KiK Textilien a Non-Food byla založena v roce 1994 v Düsseldorfu panem Stefanem Heinigem s pomocí Tengelmann Group, který otevřel první pobočku s cenově dostupným textilem v Německu. O pouhé dva roky později již firma čítá přes 200 obchodů po celé zemi a za další dva roky zahajuje prodej zboží i v zahraničí. Od té doby velice rychle expandovala do ostatních zemí Evropy, do České republiky v roce 1997, jistě znáte Kik letáky s akční nabídkou. Nyní cílí na trh v USA.

Mezi ambice KiKu také patří otevřít volná pracovní místa a mít v celé Evropě přes 4000 prodejen, nyní jich najdeme v deseti zemích dohromady 3 400. Řadí se tak mezi největší maloobchodní prodejce v Německu, za rok dosahuje tržby až 1,95 miliardy EUR. Aby byla společnost svým zákazníkům ještě blíže, otevřela v roce 2013 internetový obchod.

Kariéra v KiK

Hledáte zrovna práci, kde nebudou hledět na Vaší výchozí kvalifikaci, ať už jste student, absolvent, nováček nebo zkušený člověk s praxí? Zajímáte se o módu nebo obchod? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v KiKu a odstratovat svou kariéru právě tam. Zaměstnanci KiK mají výhodné benefity za dobře odvedenou práci, mají možnost zaměstnaneckých slev, týden dovolené navíc nebo možnost postupu a růstu ve své kariéře, navíc pracují v silné a perspektivní společnosti. Tak neváhejte začít se svou prací právě v KiKu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 930/22, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

27875288

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.