KiK- kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Českomoravská 930/22, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

27875288

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

KiK se řadí mezi nejúspěšnější maloobchodní prodejce nabízející kvalitní sortiment v podobě oblečení a textilu, potřeb do domácnosti, beauty doplňků, hraček, psacích potřeb a dárkových předmětů. Úspěch společnosti tkví v konceptu textilního diskontu, cenově dostupného zboží s vysokou kvalitou a přístupu k zákazníkům. V současnosti u KiKu pracuje a buduje svou kariéru 24 000 zaměstnanců, kteří se každý den podílejí na chodu společnosti. Zaručují tak její neustálý růst.

Historie společnosti

Společnost KiK Textilien a Non-Food byla založena v roce 1994 v Düsseldorfu panem Stefanem Heinigem s pomocí Tengelmann Group, který otevřel první pobočku s cenově dostupným textilem v Německu. O pouhé dva roky později již firma čítá přes 200 obchodů po celé zemi a za další dva roky zahajuje prodej zboží i v zahraničí. Od té doby velice rychle expandovala do ostatních zemí Evropy, do České republiky v roce 1997, jistě znáte Kik letáky s akční nabídkou. Nyní cílí na trh v USA.

Mezi ambice KiKu také patří otevřít volná pracovní místa a mít v celé Evropě přes 4000 prodejen, nyní jich najdeme v deseti zemích dohromady 3 400. Řadí se tak mezi největší maloobchodní prodejce v Německu, za rok dosahuje tržby až 1,95 miliardy EUR. Aby byla společnost svým zákazníkům ještě blíže, otevřela v roce 2013 internetový obchod.

Kariéra v KiK

Hledáte zrovna práci, kde nebudou hledět na Vaší výchozí kvalifikaci, ať už jste student, absolvent, nováček nebo zkušený člověk s praxí? Zajímáte se o módu nebo obchod? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v KiKu a odstratovat svou kariéru právě tam. Zaměstnanci KiK mají výhodné benefity za dobře odvedenou práci, mají možnost zaměstnaneckých slev, týden dovolené navíc nebo možnost postupu a růstu ve své kariéře, navíc pracují v silné a perspektivní společnosti. Tak neváhejte začít se svou prací právě v KiKu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
1.0

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vůbec nic

Negativa firmy:

Spousta práce, nevěří zaměstnancům, mzda na dnešní dobu hodně smutná, žádné prémie, příplatek za soboty a neděle 10 %výsměch zaměstnancům, jen samé příkazy, rozkazy a nic jiného je nezajímá. Nejsme otroci, ale lidi to by jsi měli uvědomit Podepisování každé kolonky a jak zapomenete hned je zle. Připadáte jsi jak v kleci a né v práci. Do práce by měl člověk chodit rád a né s hrůzou co zas bude. Ale podle dalších recenzí je vidět, že jim je to všechno jedno. Hlavně že jim jdou peníze.

před 6 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Sileny,poslední čtyři měsíce máme nejvíc práce,za to žádná odměna,žádné prémie, mzda ani nemluvím,za víkendy jen 10%. Hledám jinou práci.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Zaměstnanec - Moravskoslezský kraj
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Minimální mzda. Přeplněná prodejna, uklidit ať se zákazník cítí příjemně NEMOŽNÉ... Práce vedoucí, dělají i zaměstnanci. Takže papírování, obvolavani vedení... Zaměstnanec neví jestli vůbec dostane dovolenou, protože jsou velké tržby, tudíž musíme být pořád po ruce... Nevím jestli máme prosit zákazníky ať nenakupijí... Odvod tržby každý den na poštu (docela daleko).. a když je trzba víc než X,- musíte předložit svůj občanský průkaz... No asi jsem nepracoval v horší firmě...

Doporučení pro management firmy:

Jsem znechucena, takže už asi nic...

před 7 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na plný úvazek, do roku 2009.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Jedny klíče od prodejny, nutnost si pro ně dojet ve svém volném čase. Nutnost přesčasu, oblastní vedoucí se chovala arogantně a povýšeně. Nebylo jí trapně řvát na nás na prodejně velice vulgarne

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (28)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Logistika Prodej zboží