KiK- kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

KiK

KiK se řadí mezi nejúspěšnější maloobchodní prodejce nabízející kvalitní sortiment v podobě oblečení a textilu, potřeb do domácnosti, beauty doplňků, hraček, psacích potřeb a dárkových předmětů. Úspěch společnosti tkví v konceptu textilního diskontu, cenově dostupného zboží s vysokou kvalitou, které pravidelně nabízí leták Kik a přístupu k zákazníkům. V současnosti u KiKu pracuje a buduje svou kariéru 24 000 zaměstnanců, kteří se každý den podílejí na chodu společnosti. Zaručují tak její neustálý růst.

Hodnocení KiK

Přidat hodnocení
před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prodavačka – Bruntál
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracuj ve společnosti 6 let jako prodavačka a nemám problém jak s firmou tak ani s kolegyňkama. To co tady čtu ty negativa tak nechápu co údajné dámy vlastně chcou. Do práce si chtějí jít sednou, dělat si manikůru a drbat s ostatníma. To co jsem za tu dobu zažila jaké holky tam pracovali tak měli opravdu takový názor jako že„to budu i na pokladně” kdy bude výplata a přestávka. A to nic ještě nepředvedli... Ano, práce je tam hodně a ano kdyby nás bylo na šichte víc, moc by to pomohlo. Milé dámy, nikde vás nenechají sedět a pokud jo tak si budete stěžovat že vás bolí prdel ze sezení. Vy jste právě ty typy co nebudou dělat nikdy, jste line, to je celé. Za mě co se týče přesčasu tak jsem dostala zaplaceno, výplata vždy včas a vždy se dalo a dá domluvit. Naše prodejna má stále pracovnice, mění se jen brigáda a po těch se nic moc nechce, jen pokladna. Za mě v pohodě. A vy co tu píšete budete mít problém úplně všude.

Negativa firmy:

Málo zaměstnanců

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na poloviční úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Tato firma je nejhorsi co muze byt , nesmyslne rozkazy , ktere musite plnit ve dvou lidech vetsinou, delate uplne vsechno , nemate pravidelne volno , nemate osobni zivot , nemate odmeny, nemate ani moc penez a nemluve o klicich , pro ktere si jezdite ve svem volnu!!!!!!!! Nemate to zaplacene nic , nezajima je nejaky osobni zivot !!!!nemluve o presunu na jine prodejny kde pouzivate svuj vlastni dopravni prostredek, nemluve o chozeni na postu kazde rano a to ze zustava jedna na prodejne je uplna bomba !!!! Pracovni obleceni nemate zadne !!!!!takze nedoporucuji !!!

před 3 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Dobrý den, Kiku jsem pracovala 2 roky. Bohužel musím říct, že mohu zde napsat jen samé negativa firmy. Do práce jsem chodila bez problémů ,ani jsem nikdy nemarodila. Když jsem nastoupila ,nebyl žádný problém. Bohužel, to jsem ještě netušila, co se se stane. Brigádnice tam dělala opravdu velké problémy. Vůbec jsem nechápala její chování. To co si dovolila bylo hrozné. Byla tam vždy jen pár hodin, nikdy ani neuklidila krám pouze přišla, uklidila regál svíček a šla domů. To bylo vše co v práci udělala. Já jako pracující na HPP jsem dělala vše, chodila každé ráno na poštu ,každou neděli uklízela celej krám jezdila pomáhat do jiných prodejen. Tahle paní která tam měla pouze brigádu, byla velice nepříjemná, sama se tam nepředřela ale sledovala co dělají ostatní ,abych byla přesná co dělám já. Nemám problém s tím, když mi někdo ukáže že mohu něco udělat ještě líp, prostě nechat si poradit od staršího. Ona ale neradila ,pouze se snažila rozkazovat, pletla si pozice vedoucí a brigádník. Jak už jsem řekla, dělala jsem vše když se muselo jet pomoct na jinou prodejnu, měla jsem hovor od vedoucí pouze já že tam mám tedy jet, uklízení, pošta ,hlavní kasa, kde také nebyl žádný problém. Neměla jsem ani žádné napomenutí.. Bohužel i při takovém pracovním nasazení jsem dostala výpověď. Prostě jsem musela paní brigádnici jít z cesty. Plat opravdu malej, žádné prémie. Bohužel mi bylo ukázáno, jak si firma vážila mladého pracujícího člověka. Velice špatné vedení. Vedoucí opravdu nebyla schopná si udělat pořádek na pracovišti kde měla atd. Jsem velice ráda že už tam nepracuji. Kvůli té kolegyni brigádnici jsem neodešla jen já, její chování musí člověk vidět aby opravdu pochopil.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitiva firmy žádné...

Negativa firmy:

Jak koukám na ostatní negativní recenze, tak je asi vše řečeno. Nízký plat, , nesmyslné směny, extrémně náročné na záda a nohy, jste stále sledováni, nesmyslné přesouvání zboží, nesmí se sedět za celých 11 hodin směny, pouze na pauze, práce přesčas, žádné benefity. Pouze směšných 15% na výrobky. Cítím se jak otrok s platem sotva na chleba. Buzerace, opravdu nedoporučuji nikomu. Zničit si záda, osobní život a to za minimální peníze.

Doporučení pro management firmy:

Netřeba slov, pochybuji, že se to změní.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (38)

Historie společnosti

Společnost KiK Textilien a Non-Food byla založena v roce 1994 v Düsseldorfu panem Stefanem Heinigem s pomocí Tengelmann Group, který otevřel první pobočku s cenově dostupným textilem v Německu. O pouhé dva roky později již firma čítá přes 200 obchodů po celé zemi a za další dva roky zahajuje prodej zboží i v zahraničí. Od té doby velice rychle expandovala do ostatních zemí Evropy, do České republiky v roce 1997, jistě znáte Kik letáky s akční nabídkou. Nyní cílí na trh v USA.

Mezi ambice KiKu také patří otevřít volná pracovní místa a mít v celé Evropě přes 4000 prodejen, nyní jich najdeme v deseti zemích dohromady 3 400. Řadí se tak mezi největší maloobchodní prodejce v Německu, za rok dosahuje tržby až 1,95 miliardy EUR. Aby byla společnost svým zákazníkům ještě blíže, otevřela v roce 2013 internetový obchod.

Kariéra v KiK

Hledáte zrovna práci, kde nebudou hledět na Vaší výchozí kvalifikaci, ať už jste student, absolvent, nováček nebo zkušený člověk s praxí? Zajímáte se o módu nebo obchod? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v KiKu a odstratovat svou kariéru právě tam. Zaměstnanci KiK mají výhodné benefity za dobře odvedenou práci, mají možnost zaměstnaneckých slev, týden dovolené navíc nebo možnost postupu a růstu ve své kariéře, navíc pracují v silné a perspektivní společnosti. Tak neváhejte začít se svou prací právě v KiKu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 930/22, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

27875288

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.