KiK- kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

KiK

KiK se řadí mezi nejúspěšnější maloobchodní prodejce nabízející kvalitní sortiment v podobě oblečení a textilu, potřeb do domácnosti, beauty doplňků, hraček, psacích potřeb a dárkových předmětů. Úspěch společnosti tkví v konceptu textilního diskontu, cenově dostupného zboží s vysokou kvalitou a přístupu k zákazníkům. V současnosti u KiKu pracuje a buduje svou kariéru 24 000 zaměstnanců, kteří se každý den podílejí na chodu společnosti. Zaručují tak její neustálý růst.

Hodnocení KiK

Přidat hodnocení
před 5 dny
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

15% slevy na každý nákup

Negativa firmy:

Každý týden osm palet zboží, které musíte ve dvou lidech vybalit a ještě mezitím odbíhat na pokladnu, každý den nesmyslné přemisťování zboží z bodu A do bodu B, další den z bodu B do bodu A, každý musí umět dělat práci za vedoucí, pořád se musí něco podepisovat, každý den s tržbou na poštu,žádné odměny,přesčasy se neproplácejí,jste pořád v práci, celý den na nohou, dvě čtvrthodinové přestávky, každý den vysávat celou prodejnu. Absolutně nedoporučuji.

před 1 měsícem
5.0

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Brigádník
Pracuji ve společnosti KiK jako nezávislý pracovník méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Ochota vedoucí Vše podrobně vysvětleno Skvělý kolektiv Přehlednost

Negativa firmy:

Žádná

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KiK na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata vždy včas

Negativa firmy:

Všechno špatně, máte mít volno,stejně ho nakonec nemáte. Jedny klíče, které zaměstnanec nosí do práce i ve svém volnu.Nesmyslna nařízení.Maly plat,žádné prémie

před 6 měsíci
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KiK na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Práce s lidmi

Negativa firmy:

Hodně práce za málo peněz. Šílené směny, téměř žádné volno.absolutní neochota řešit jakýkoliv problém, slibují a nic z toho-ztráta času, ještě z Vás udělají hlupáka. Přesčasy neradi proplácí, raději Vás nechají doma, takže si nevyděláte. Každý rok horší a horší. Měla jsem odejít dřív.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (33)

Historie společnosti

Společnost KiK Textilien a Non-Food byla založena v roce 1994 v Düsseldorfu panem Stefanem Heinigem s pomocí Tengelmann Group, který otevřel první pobočku s cenově dostupným textilem v Německu. O pouhé dva roky později již firma čítá přes 200 obchodů po celé zemi a za další dva roky zahajuje prodej zboží i v zahraničí. Od té doby velice rychle expandovala do ostatních zemí Evropy, do České republiky v roce 1997, jistě znáte Kik letáky s akční nabídkou. Nyní cílí na trh v USA.

Mezi ambice KiKu také patří otevřít volná pracovní místa a mít v celé Evropě přes 4000 prodejen, nyní jich najdeme v deseti zemích dohromady 3 400. Řadí se tak mezi největší maloobchodní prodejce v Německu, za rok dosahuje tržby až 1,95 miliardy EUR. Aby byla společnost svým zákazníkům ještě blíže, otevřela v roce 2013 internetový obchod.

Kariéra v KiK

Hledáte zrovna práci, kde nebudou hledět na Vaší výchozí kvalifikaci, ať už jste student, absolvent, nováček nebo zkušený člověk s praxí? Zajímáte se o módu nebo obchod? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v KiKu a odstratovat svou kariéru právě tam. Zaměstnanci KiK mají výhodné benefity za dobře odvedenou práci, mají možnost zaměstnaneckých slev, týden dovolené navíc nebo možnost postupu a růstu ve své kariéře, navíc pracují v silné a perspektivní společnosti. Tak neváhejte začít se svou prací právě v KiKu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 930/22, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

27875288

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.