WOODMINT - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

WOODMINT

WOODMINT je dynamická společnost zabývající se prodejem a distribucí streetového oblečení. Práce ve WOODMINT není pouze o prodeji zboží, ale především o sledování aktuálních trendů a plnění individuálních požadavků zákazníků. Nakupující najdou ve WOODMINT inspiraci i atraktivní oblečení za solidní ceny. Kromě dámské módy nabízí společnost též oblečení pro pány v mnoha stylech od populárních až po méně známé značky. Internetový obchod WOODMINT vyžaduje efektivní marketing i moderní design e-shopu, jenž osloví nové zákazníky, proto jsou volná místa ve WOODMINT průběžně aktualizována podle potřeby firmy.

Hodnocení WOODMINT

Přidat hodnocení

Historie

Internetový obchod WOODMINT patří pod firmu Young River se sídlem v Šumperku. Na trhu působí již více než pět let a díky inovativnímu přístupu a kvalitním službám dělá špičkovou módu dostupnější. Dynamický rozvoj znamená nová volná místa ve WOODMINT na různých pozicích, které obsazují profesionálové i čerství absolventi. Ti zde mohou nasbírat nejen cenné zkušenosti, ale především se stát součástí pohodového týmu, který obléká své zákazníky za skvělé ceny.

Kariéra ve WOODMINT

Volná místa ve WOODMINT obchodu najdou především marketingoví specialisté a nadšenci do programování. WOODMINT disponuje skladem a kancelářemi, v nichž chce zajistit kompletní servis, proto jsou některé pozice směřovány právě do těchto sfér. Kariéru ve WOODMINT doposud nastartovalo 12 spokojených zaměstnanců, které těší firemní bonusy, přátelský kolektiv a možnost pracovat formou home office. Baví-li vás práce s oblečením, sledujete aktuální módní trendy a oceníte lepší ceny za sortiment, staňte se součástí týmu a získejte volné místo ve WOODMINT.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Oblouková 3200/4, 787 01 Šumperk

Velikost firmy:

12 zaměstnanců

IČ:

29444705

Právní forma:

s.r.o.