Electro World - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na českém trhu společnost zaujímá silnou strategickou pozici a provozuje 18 velkoprodejen i jednu rozsáhlou internetovou prodejnu. Zákazník může realizovat své objednávky na internetu z pohodlí domova a následně si zboží vyzvednout v nejbližší prodejně nebo si ji nechat poslat domů. Práci v Electro World nalezlo již přes 700 zaměstnanců.

Hodnocení Electro World

Přidat hodnocení
před 4 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Electro World na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Kolegové jsou velice milí, ochotní, poradí, zkrátí těch 12hodin. Vedení na naší prodejně je výborné. Žádné buzerace a do ničeho nenutí. Všichni jsme si sobě rovni. Je fajn, že prijdete do styku s lidmi kdy je řada z nich v pohodě.

Negativa firmy:

Za mne je mínus to, že jsem si díky této práci všiml a potvrdil, jak jsou lidé vlastně slepí, neomalení a hloupí.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Brigádník
Pracoval(a) jsem ve společnosti Electro World jako stáž 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

kolektiv, možnost domluvit se na směnách, zaměstnanecké slevy

Negativa firmy:

vedení, peníze - neustálé se dohadování, téměř nulové benefity, odměňovací systém

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Electro World na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, možnost si plánovat volno - flexibilní směny, zaměstnanecké slevy

Negativa firmy:

Čím dál více práce za stejné mizerné peníze, jako brigáda super, ale jako zaměstnanec bych tady nikdy nepracoval. Ani jako prodejce, skladník či pokladní.

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Electro World na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

žádné

Negativa firmy:

Nejhorší firma, ve které nikdo nechce pracovat. Pro vás je to tak akorát ztráta času. 12 hodin stojíte na nohou kde si níčíte obuv o jejich špatnou podlahu v práci. z toho je minimum zákazníků za tu dobu. takže celková doba prodeje je max 2 hodiny. a 10 hodin ničeho nedělání. Plat si tu nevyděláte i když byste prodávali jak to nejvíc jde. Slibují vám tu karierní růst, který je nemožný. Tenhle eshop je výsměch kdy funkčnost vyhledávače je nulový a na skladě nikdy nic nemají k dispozici. Nedoporučuji tu pracovat. Když ztrávíte tady 168 hodin za XX na hodinu...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (40)

Hlavní oblasti působnosti

Po České i Slovenské republice najdeme celkem 33 kamenných prodejen a internetovou prodejnu Electro World. Největší počet prodejen provozuje Electro World v Praze, kde se nachází hned čtyři. Prodejce elektroniky a elektrospotřebičů nalezneme i v moravském hlavním městě. Electro World Brno funguje v obchodním centru Brno Olympia a v Avion shopping parku. I Electro World v Ostravě provozuje dvě své prodejny, jedna z nich se nachází v OC Avion a druhá v OC Futurum Ostrava. Budovat kariéru nabízí také Electro World Olomouc, Electro World Pardubice, Electro World Karlovy Vary, Electro World Plzeň a další.

Říká se o Electro World

Máte-li vášeň pro techniku a rádi se seznamujete s novými technologiemi a výrobky, je to práce přímo pro vás. Dveře otevřené mají i studenti, kteří si chtějí při studiu přivydělat, získat nové znalosti a mají chuť dále se vzdělávat.

Práce v Electro World přináší kolektiv nadšených lidí, kteří společně tvoří tým profesionálních odborníků. Nemusíte se bát, když nejste technicky znalí. Electro World vždy nováčky zaškolí a poskytne jim informace nejen o produktech, ale i o prodejních technikách.

Akce v Electro World

Pro své zákazníky si připravil Electro World letáky, které jim přinášejí informace o aktuálních novinkách nebo o slevách v Electro World, o probíhajících výprodejích a mnoho dalšího. Electro World leták vychází pravidelně každý měsíc se spoustou nových produktů a akčních nabídek.

Věrní zákazníci se mohou stát majiteli Věrnostní karty Electro World, díky které získají balíček lákavých výhod, jako jsou reklamace z pohodlí domova, okamžitá výměna zboží, výměna nebo vrácení nevhodného produktu či elektronická archivace účtenek.

Historie společnosti

Společnost vznikla jako inovativní koncept a nápad velkoplošného prodeje elektroniky a elektrospotřebičů. Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY. Společnost se zasadila o svůj úspěch profesionální prací odborníků, kteří nabízí poradenství a špičkové služby jednotlivým zákazníkům Electro Worldu.

Společnost Electro World kariéru na českém trhu nastartovala v roce 2002, kdy otevřela hned dvě velkoplošné prodejny. Nákup na internetu byl obyvatelům České republiky poprvé umožněn v roce 2006 otevřením nového webu. Od té doby se síť působnosti Electro World neustále rozrůstá a to i o nové franšízové partnery. Dnes už obchody Electro World najdete v ČR, na Slovensku, v Turecku, Řecku a Švédsku.

Kariéra v Electro World

Pokud jste člověk, který je ochotný, komunikativní a nevadí mu práce s lidmi nebo v kolektivu, zkuste se podívat na volná místa v Electro World. Společnost hledá profesionály, kteří budou spolehliví a samostatní. Jejich dobře odvedenou práci v Electro World dokáží štědře odměnit zaměstnaneckými benefity. Svým pracovníkům Electro World nabízí osobní rozvoj, postup v kariéře, podporu v dalším vzdělávání, odměny a příspěvky na stravování nebo sportovní vyžití. Začněte budovat svou kariéru v Electro World a získejte práci na tom správném místě ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Chlumecká 1531, 198 19 Praha

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26488361

Založení / Zapsání do OR*:

4. 12. 2001

Právní forma:

s.r.o.