Electro World - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Electro World

Údaje

Sídlo firmy:

Chlumecká 1531, 198 19 Praha

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26488361

Založení / Zapsání do OR*:

4. 12. 2001

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na českém trhu společnost zaujímá silnou strategickou pozici a provozuje 18 velkoprodejen i jednu rozsáhlou internetovou prodejnu. Zákazník může realizovat své objednávky na internetu z pohodlí domova a následně si zboží vyzvednout v nejbližší prodejně nebo si ji nechat poslat domů. Práci v Electro World nalezlo již přes 700 zaměstnanců.

Hlavní oblasti působnosti

Po České i Slovenské republice najdeme celkem 33 kamenných prodejen a internetovou prodejnu Electro World. Největší počet prodejen provozuje Electro World v Praze, kde se nachází hned čtyři. Prodejce elektroniky a elektrospotřebičů nalezneme i v moravském hlavním městě. Electro World Brno funguje v obchodním centru Brno Olympia a v Avion shopping parku. I Electro World v Ostravě provozuje dvě své prodejny, jedna z nich se nachází v OC Avion a druhá v OC Futurum Ostrava. Budovat kariéru nabízí také Electro World Olomouc, Electro World Pardubice, Electro World Karlovy Vary, Electro World Plzeň a další.

Říká se o Electro World

Máte-li vášeň pro techniku a rádi se seznamujete s novými technologiemi a výrobky, je to práce přímo pro vás. Dveře otevřené mají i studenti, kteří si chtějí při studiu přivydělat, získat nové znalosti a mají chuť dále se vzdělávat.

Práce v Electro World přináší kolektiv nadšených lidí, kteří společně tvoří tým profesionálních odborníků. Nemusíte se bát, když nejste technicky znalí. Electro World vždy nováčky zaškolí a poskytne jim informace nejen o produktech, ale i o prodejních technikách.

Akce v Electro World

Pro své zákazníky si připravil Electro World letáky, které jim přinášejí informace o aktuálních novinkách nebo o slevách v Electro World, o probíhajících výprodejích a mnoho dalšího.

Věrní zákazníci se mohou stát majiteli Věrnostní karty Electro World, díky které získají balíček lákavých výhod, jako jsou reklamace z pohodlí domova, okamžitá výměna zboží, výměna nebo vrácení nevhodného produktu či elektronická archivace účtenek.

Historie společnosti

Společnost vznikla jako inovativní koncept a nápad velkoplošného prodeje elektroniky a elektrospotřebičů. Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY. Společnost se zasadila o svůj úspěch profesionální prací odborníků, kteří nabízí poradenství a špičkové služby jednotlivým zákazníkům Electro Worldu.

Společnost Electro World kariéru na českém trhu nastartovala v roce 2002, kdy otevřela hned dvě velkoplošné prodejny. Nákup na internetu byl obyvatelům České republiky poprvé umožněn v roce 2006 otevřením nového webu. Od té doby se síť působnosti Electro World neustále rozrůstá a to i o nové franšízové partnery. Dnes už obchody Electro World najdete v ČR, na Slovensku, v Turecku, Řecku a Švédsku.

Kariéra v Electro World

Pokud jste člověk, který je ochotný, komunikativní a nevadí mu práce s lidmi nebo v kolektivu, zkuste se podívat na volná místa v Electro World. Společnost hledá profesionály, kteří budou spolehliví a samostatní. Jejich dobře odvedenou práci v Electro World dokáží štědře odměnit zaměstnaneckými benefity. Svým pracovníkům Electro World nabízí osobní rozvoj, postup v kariéře, podporu v dalším vzdělávání, odměny a příspěvky na stravování nebo sportovní vyžití. Začněte budovat svou kariéru v Electro World a získejte práci na tom správném místě ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Fotogalerie

ew 1

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Electro World na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

žádné

Negativa firmy:

Nejhorší firma, ve které nikdo nechce pracovat. Pro vás je to tak akorát ztráta času. 12 hodin stojíte na nohou kde si níčíte obuv o jejich špatnou podlahu v práci. z toho je minimum zákazníků za tu dobu. takže celková doba prodeje je max 2 hodiny. a 10 hodin ničeho nedělání. Plat si tu nevyděláte i když byste prodávali jak to nejvíc jde. Slibují vám tu karierní růst, který je nemožný. Tenhle eshop je výsměch kdy funkčnost vyhledávače je nulový a na skladě nikdy nic nemají k dispozici. Nedoporučuji tu pracovat. Když ztrávíte tady 168 hodin za XX na hodinu...

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce
Pracuji ve společnosti Electro World na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv lidí na pracovišti. Flexibilní docházkový systém (možnost si vybrat směny)

Negativa firmy:

Odměňovací systém, není téměř možné si vydělat slušnou výplatu. I když se snažíte sebevíc, výplata je stejná díky nesmyslně nastaveným plánům. Zrušení dobrých benefitů (např. penzijní pojištění). Oproti jiným firmám se zaměstnavatel nesnaží udržet si svého zaměstnance. Je jím to jedno.

Doporučení pro management firmy:

Začít se zajímat o své zaměstnance.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce
Pracuji ve společnosti Electro World na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediné pozitivum je to, že jsme dobrý kolektiv a jeden může spoléhat na druhého. To jsem snad nikde nezažil, když je problém, jeden pomůže druhému a naopak, za to velké dík!

Negativa firmy:

Negativa.. Firma minulý rok udělala nový systém odměňování, jelikož sama firma nevěděla, jak nastavit náš bodový plán, tak my zaměstnanci jsme si nosili domů krásné výplaty, pojistky se prodávaly samá radost, služby se plnily, protože pojištění a prodloužená záruka měla smysl. Nyní společnost pochopila, že není schopná platit zaměstnancům, tak velké platy, takže naše bodové plány jsou nadsazené, nová pojišťovací společnost se nevyplatí, naše služby jsou mizerné. Když přeplníme, služby splníme, máme pořád stejný plat ani se nehne? Jak je to možné? Už jenom čekám na příležitost a tradááá, už nikdy více! Díky za zkušenost, ale otroka ze sebe dělat nenechám! :-)

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se, kde je problém a nemyslet jenom na pojistky a vyvíjet na nás nátlak.

před 5 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Electro World na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Asi cca rok zpět, jsem chodila ráda do práce a fakt jsem se těšila

Negativa firmy:

Ted bych seděla raději na pracáku a pobírala dávky co by mě vyšli platově stejně jako trčet a nechat se psychicky týrat v electroworldu. Přístup je katastrofální! Nemáte pojistky ale prodej ano? Koho to zajima, nemáš pojistku jsi nula!!! Minulý rok jsme si nosili krásné výplaty domů a ted...

Zobrazit všechna hodnocení (36)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Elektronika Prodej zboží