Quikset - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

Quikset

Společnost Quikset se zaměřuje především na prodej repasované elektroniky českým zákazníkům. V průběhu svého krátkého postavení si společnost vybudovala silné postavení na trhu, dobré jméno a širokou zákaznickou klientelu. Díky perfektním službám a prvotřídnímu servisu je Quikset jedním z předních prodejců použité elektroniky v České republice. Po ČR nalezneme dvě kamenné prodejny Quiksetu - v Plzni a Praze. Práci v Quiksetu nalezlo již několik desítek zručných zaměstnanců. Quikset však nabízí další volná místa.

Hodnocení Quikset

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost Quikset odstartovala svou kariéru v roce 2007 s primárním účelem prodeje repasované elektroniky. Za dobu svého působení na trh si společnost dokázala vytvořit vlastní síť prověřených dodavatelů a postupně se začala zaměřovat pouze na značku Apple. V průběhu několika málo let se stávala společnost stále více úspěšnou a populární, proto rostl i její nabízený sortiment zboží.

V současnosti může společnost Quikset nabídnout svým zákazníkům jak nové produkty Apple, tak i používané za přijatelné ceny. Spolu s tím firma svým zákazníkům nabízí i špičkový, rychlý a kvalitní pozáruční servis. V roce 2016 vybudovala společnost moderní kamennou prodejnu v Plzni, kde má práci pouze ten nejprofesionálnější personál. Brzy na to otevřela další i v Praze. Zákazníci se tak mohou o koupi zboží poradit a dokonce si ho i vyzkoušet. Kromě maloobchodnímu prodeji se Quikset věnuje i velkoobchodnímu prostřednictvím svých partnerů.

Kariéra v Quikset

Jste zapálený nadšenec do IT technologií a elektroniky? Toužíte po práci v mladé a úspěšné společnosti? Jste komunikativní a veselý člověk? Pak se podívejte na volná místa v Quikset. Společnost hledá další spolehlivé členy týmu, kteří se nebojí nových výzev. Práci odměňuje štědrými zaměstnaneckými benefity a výhodami. Zaměstnanci si chválí především týmového ducha, přátelskou atmosféru a spolehlivost zaměstnavatele. Začněte budovat kariéru v Quikset a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Otýlie Beníškové 1664/14, 301 00 Plzeň

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27976351

Založení / Zapsání do OR*:

29. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.