EVA.CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

EVA.CZ

Baví vás on-line nakupování? Pak jste se možná už setkali s internetovým obchodem EVA. Jeho specializací je hlavně prodej domácího elektra, drogerie, zboží pro dílnu nebo zahradu a najdete v něm také kuchyňské přístroje a spotřebiče. E-shop provozuje akciová společnost Zásobování s bohatými zkušenostmi v oblasti velkoobchodu i maloobchodu. Vedle e-shopu společnost v Mělníku provozuje také kamenný supermaket EVA a současně je předním dovozcem spotřební elektroniky do České republiky. Tímto se řadí k firmám, které poskytují práci několika desítkám zaměstnanců. Díky velké ploše vlastních skladů o celkové rozloze 15 000 m2 může EVA expedovat objednané zboží v co nejkratším termínu.

Hodnocení EVA.CZ

Přidat hodnocení

Historie EVA

Internetový obchod EVA vznikl v roce 2000 a od té doby má na svém kontě přes půl druhého milionu vyřízených objednávek. Je to vysoké číslo a svědčí o vysoké oblibě e-shopu. Ostatně není náhodou, že se v soutěži, kterou pořádá Heuréka.cz, umístil na výherní pozici jako Shop roku. Kvalita služeb je na vysoké úrovni i díky vlastnímu distribučnímu centru. Společnost Zásobování, která e-shop EVA provozuje, vznikla už v roce 1993 a v České republice si vybudovala silnou pozici i jako dovozce elektroniky. Díky tomu je schopná poskytovat své služby na takové úrovni, aby mohla uspokojit nároky svých zákazníků. V tomto duchu by chtěla i nadále pokračovat a kamennou prodejnu i internetový obchod rozvíjet ke spokojenosti všech zúčastněných - majitelů firmy, zaměstnanců a samozřejmě také těch, kteří u ní nakupují.

EVA kariéra

Spojit svoji kariéru s EVA znamená pracovat ve stabilní české společnosti. Práci lze najít na různých pracovních pozicích ať už dělnických ve skladu zboží nebo administrativních při zpracování internetových objednávek. Volná místa v EVA jsou k dispozici hlavně pro toho, kdo bydlí blízko Mělníka, i když v současné době není vůbec problémem za prací dojíždět. EVA nabízí průměrný plat včetně ročních prémií, 3 dny placeného zdravotního volna a jistotu zaměstnání u zavedené frmy. Od svých zaměstnanců naopak požaduje příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilitu nebo práci na směny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Družby 341, 530 09 Pardubice

Velikost firmy:

1-50 zaměstnanců

IČ:

25939238

Založení / Zapsání do OR*:

13. 6. 2000

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.eva.cz