Norská móda - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Norská móda

Norská móda neboli North Trappers s.r.o. je společnost zastupující například oděvní značky Dale of Norway, Devold nebo Bergans. Zaměřuje se na prodej oblečení z vlny. V sortimentu Norské módy dnes najdete více než 15 značek, které jako importér na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje.

Hodnocení Norská móda

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Norská móda je zárověň dodavatelem outdoorového oblečení pro prodejní sítě HUDYsport, Rockpoint nebo Intersport. Nespočet českých expedic obléká do nehostinných zimních krajin oděvy z Norské módy. Jejich oblečení si oblíbila dokonce i Horská služba České republiky.

Historie společnosti

Firma North Trappers vznikla v roce 2002, tehdy se profilovala jako dovozce sobích kožešin. Úplně první norská značka, která začala s Norskou módou spolupracovat, byla Dale of Norway. Firma vyrábějící originální a exkluzivní vlněné svetry, jejíž historie sahá až do roku 1879. Tato značka je proslulá spoluprací s s Mezinárodním olympijským výborem a výrobou oficiálních svetrů pro zimní olympijské hry.

Druhým přírůstkem do portfolia Norské módy byla firma Devold, která vyrábí vlněné termoprádlo už od roku 1853. Pozitivem firmy je, že kontroluje proces výroby od ovčích farem až po samotné pletení a šití.

Prodejny Norské módy

V České republice naleznete tři prodejny. Na Praze 9 na adrese: Kurta Konráda 115/8, blízko metra Českomoravská, kde má otevřeno od pondělí do pátku od 10:00 - 18:30. Druhou v Litoměřicích na adrese: Jarošova 32, která je otevřena také v pracovní dny od 10:00 - 17:00 a v sobotu od 10:00 - 15:00. Třetí prodejna se nachází v Peci pod Sněžkou na adrese: Pec pod Sněžkou 316. Otevřeno je každý den od 10:00 - 18:00.

Norská móda ambasadoři

Jako součást marketingové kampaně Norská móda obléká mnoho ambasadorů, kteří jí následně dělají promo a přispívají k dobré pověsti společnosti. Mezi nejznámější z nich patří například Eva Samková, Jiří Menzel, Ivana Jirešová nebo Eva Stránská.

Můj oblíbený kousek jsou Kari Traa sportovní legíny Louise TIGHTS, jsou prostě boží, pohodlné, při tréninku nepadají, nejsou průhledné. Cítím se v nich skvěle.

– Eva Stránská

Norská móda kariéra a volná místa

Norskou módu spravuje malý kolektiv lidí, proto nabídky práce nepřichází často. Firma ale hledá šikovné prodavače a prodavačky ideálně s praxí, kteří mají příjemné vystupování, základní znalost na PC a jsou schopni učit se novým věcem. Nabízí příjemný pracovní kolektiv nebo zaměstnanecké slevy na zboží. Pokud vás společnost zaujala, neváhejte se podívat na její hodnocení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tyršova 111, 411 13 Třebenice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28221672

Založení / Zapsání do OR*:

21. 12. 2007

Právní forma:

s.r.o.