NANU-NANA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

NANU-NANA

Rodinná společnost NANU-NANA nabízí originální, hravé a vtipné dárky pro všechny věkové kategorie. Mimo to v prodejnách najdete i sezónní dekorace a bytové doplňky podle aktuálních trendů. Zastoupení na zhruba 250 místech slibuje volná místa v NANU-NANA v blízkosti vašeho bydliště. Vsadit na kariéru v NANU-NANA znamená různorodou práci v prodeji, kde lze aplikovat řadu vlastních nápadů

Hodnocení NANU-NANA

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Ostrava
Pracuji ve společnosti NANU-NANA na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

jediné co mě tak napadá jsou stravenky

Negativa firmy:

Plánování směn, ze dne na den vám změní směny nebo i dovolenou (podle toho jak se jim to hodí). K doktorovi jedině o volnu jinak vám to strhnou z dovolené. Přesčasy jsou časté ale nejsou placené. Nesmíte si sednout a ani se opřít když jste unavení (vedoucí mi řekla at se projdu po prodejně když mě bolí záda). Nesmíte mít pití za kasou i když jste tam celý den a nemáte možnost si odskočit do zázemí (vedoucími na to řekla, že je jí to odporné vidět za kasou někoho pít). Když jdete pokaždé domů ze směny tak vás vedoucí prohledává jako nějakého zloděje. Nemáte čas na osobní život. Často tam máte směny, že končíte v 21:00 a na druhý den jdete na 7:00 na zboží. A to že dojíždíte z dálky je vůbec nezajímá. A když něco od vás potřebují jsou na vás milí ale jak mile to máte hotové tak jsou zas protivní. Zkráceně: je to hezký načančaný obchod ale prohnilý zevnitř.

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti NANU-NANA na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

kolegové

Negativa firmy:

rozvržení směn

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti NANU-NANA na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

K narozeninám dostanete poukaz na nákup To je jediné co mě napadá

Negativa firmy:

Pokud hledáte pohodovou práci tato to uřcitě není.. Od rána do večera se nezastavíte. Pokud jste na hpp volna moc taky nebude. Nepříjemné chování k zaměstnancům.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti NANU-NANA na zkrácený úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Snad jen to, ze prace tam bylo fakt hodne, takze cas rychle utekl. A nekdo za me platil zdravitni a socialni.

Negativa firmy:

Prvni den meho nastupu si me nikdo nevsimal. Vsechno jsem se musel naucit sam. Vedouci si chodi co 30 minut ven zakourit, nevenuji se vam, nic poradne nevysvetli. Pocitaji s tim, ze vsechno vite, protoze jste se to sam/a naucil, jenze nevite, co se mate poradne ucit. Je toho hodne, co musite vedet, ale jak to mate vedet, kdyz vam to nikdo neukaze? Vedouci kdyz ji potrebujete tak tam neni a kdyz udelate praci, tak vas akorat serve, ze to je spatne. Porad bylo neco spatne, ale nikdo nam nerekl jakto to ma byt spravne. Vetsinou tam byl velky zmatek a opravdu hodne neprijemne prostredi.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

NANU-NANA funguje od roku 1972, kdy na trh přišel Joachim Hoepp, vlastník společnosti. S nápadem přišel již v době svého studia, kdy si přivydělával fotografováním. Rodinný podnik si zakládá na tom, aby práce NANU-NANA byla vidět v každém detailu, proto neustále aktualizuje svůj sortiment, ale také se snaží o to, aby každý našel v kamenných prodejnách třeba roztomilou drobnost, s níž překvapí své blízké či přátelé. V České republice je kariéra v NANU-NANA nakloněna milovníkům dekorací, bytových doplňků a také všem, kteří se chtějí realizovat v kreativní přípravě výloh či reklamních kampaní již od roku 2009.

Kariéra v NANU-NANA

Práci v NANU-NANA najdete ve filiálkách po celé republice, proto se vyplatí sledovat aktuální volná místa v NANU-NANA průběžně a mít tak přehled o možnostech zaměstnání. Zaměstnanecky nakloněná společnost si klade za cíl nejen perfektní zákaznický servis, ale také kvalitní péči o zaměstnance. Společnost NANU-NANA garantuje přátelský kolektiv, osobní rozvoj v mezinárodní firmě i samostatnou a zodpovědnou práci. Zaměstnanci si pochvalují práci v NANU-NANA, díky níž je každý den v práci jedinečný. Podívejte se na aktuální volná místa v NANU-NANA a pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1727/86, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

50 - 250 zaměstnanců

IČ:

28446186

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2008

Právní forma:

s.r.o.