Wiky - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Wiky

Pro získání práce ve Wiky byste se měli v sobě umět objevit hravou dětskou duši, protože vašimi zákazníky budou převážně rodiče s malými dětmi. Wiky je totiž jednou z největších společností na trhu s hračkami v České republice. Její sortiment je ale daleko širší, neboť Wiky kariéru zaměřila také na prodej potřeb pro výtvarníky nebo do kanceláře i do školy a spoustu dalších produktů z oblasti papírenství. Současně vedle velkoobchodu a dovozu zboží ze zahraničí Wiky provozuje i síť maloobchodních prodejen. A protože jde s moderní dobou a chce být svým zákazníkům co nejblíže, tak spustila také internetový obchod.

Hodnocení Wiky

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Společnost Wiky byla založena již krátce po Sametové revoluci v roce 1991 jako holandsko-česká firma se sídlem v Kyjově. Brzy si vybudovala silnou pozici na českém trhu, kterou se jí i nadále daří udržovat. Svoji kariéru s Wiky spojila řada lidí, protože společnost provozuje přes 50 kamenných prodejen v maloobchodní síti. Dlouhodobě Wiky podporuje různé charitativní a společensky prospěšné projekty nebo kulturně-sportovní aktivity a nabízí svoji pomoc těm, kteří ji potřebují.

Kariéra ve Wiky

Jste komunikativní, ovládáte angličtinu a máte zkušenosti v oblasti nákupu? Volná místa Wiky nabízí zájemcům z různých oborů. Zašlete svůj životopis a možná, že některou z nabízených pracovních pozic získáte právě vy. Wiky práci nabízí také kvalifikovaným prodavačkám, ale i uchazečům, kteří mají zájem začít se v tomto oboru dále rozvíjet. Chtěli byste obsadit volné místo ve Wiky? Podívejte se na možnost práce ve Wiky a začněte budovat kariéru s dobrým finančním ohodnocením a s řadou zaměstnaneckých výhod, odborným zaškolením i s možností dalšího vzdělávání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Svatoborská 395/97, 697 01 Kyjov

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

42293596

Založení / Zapsání do OR*:

26. 9. 1991

Právní forma:

s.r.o.