Florea - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Florea

Máte rádi květiny? Pokud jste odpověděli ano, pak se vám nabízí zajímavá práce v květinářství Florea Holland. To se specializuje na prodej květinových kytic a doplňků, jako jsou dárkové krabičky, aranžovací komponenty či hmoty, výživa a vázy. Florea Holland také nabízí rozvoz čerstvých květin přímo do rukou adresáta po celé České republice, a to klimatizovanými vozy, které má ve čtyřech depech - v Plzni, Praze, Jihlavě a Brně. Firma současně provozuje vlastní internetový obchod s nabídkou čerstvě řezaných květin přímo z Holandska, jehož prostřednictvím komunikuje se svými zákazníky.

Hodnocení Florea

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie Florea

Firma Florea Holland vznikla v roce 2014 jako společnost s ručením omezeným. Za jejím vznikem stojí výkonná ředitelka společnosti a zakladatelka projektu Florea - Kateřina Hemerle. Florea Holland provozuje i velkoobchod s květinami, které nakupuje přímo na květinové burze v Holandsku a třikrát týdně je dováží do České republiky. Florea si cení svých zákazníků a nabízí ty nejlepší služby. Své práci totiž rozumí, což se odráží i v kladném hodnocení od klientů. Svou vizi být nejlepší mezi prodejci květin tak splňuje do posledního puntíku.

Florea kariéra

Chcete-li odpovědět na nabídku volného místa ve Florea, měli byste být milovníci čerstvých květin a nebát se i fyzické práce. Svoji kariéru můžete ve Florea začít budovat jako pracovníci ve skladu při balení květin, jejichž pracovní doba je rozdělena na ranní a odpolení směnu. Práci mohou ve Florea najít také zruční floristé. Co firma od svých zaměstnanců požaduje? Být pracovitý, pečlivý a flexibilní. Nezaučené si firma sama vyškolí. Odměna za práci závisí na vykonané práci. Mzda ve Florea se přitom pohybuje v rozmezí 17.500 až 18.500 Kč čistého.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hybernská 1007/20, 110 00 Praha

Velikost firmy:

Neuvedeno

IČ:

26698536

Založení / Zapsání do OR*:

20. 5. 2002