SlidesLive - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SlidesLive

Revoluce ve streamování přednášek

SlidesLive nabízí unikátní platformu, na které se dají sledovat přednášky na internetu. Pro diváky připravuje SlidesLive kombinaci videa ve vysokém rozlišení a slidů řečníků. V rámci přenosu je možné vracet se k předchozím slidům, přeskakovat je nebo si zvětšit infografiku. Díky tomu se online diváci sami stávají režiséry a nepřijdou o žádné informace.

Hodnocení SlidesLive

Přidat hodnocení

Natáčení se vším všudy

SlidesLive má přes 300 štábů po celém světě a zkušenosti s téměř 20 000 prezentacemi. Stačí vyplnit poptávkový formulář a profesionální tým ze SlidesLive se o všechno postará. Budete mít zajištěné profi natáčení bez jakýchkoli starostí a živý přenos, díky kterému zasáhne vaše akce větší cílovou skupinu.

Kromě natáčení a živého přenosu kurzu, přednášky, konference nebo kongresu vám SlidesLive vytvoří také krátké video o průběhu akce, se kterým se můžete dále prezentovat třeba na sociálních sítích. V rámci doplňkových služeb získáte analytická data o divácích a jejich zájmech, personifikovaný kanál s videi, která můžete dál sdílet, a mobilní aplikaci, s níž máte svůj obsah vždy po ruce.

Od přednášky k milionovému startupu

Příběh úspěšného startupu, který v natáčení konferencí konkuruje světovým firmám, začal jednou přednáškou na ČVUT. Zakladatel SlidesLive Vojtěch Ciml v podstatě náhodou natočil vysokoškolskou přednášku, která ho přivedla k nápadu vytvořit platformu, na níž by se daly přednášky sledovat. Úspěšný projekt, který původně začal jako brigáda z domova v prádelně babiččina domu postupně expanduje do světa a podařilo se mu úspěšně vstoupit i na americký trh.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Gruzínská 661/14, 100 00 Praha

IČ:

24266426

Založení / Zapsání do OR*:

3. 9. 2012

Právní forma:

s.r.o.