Coffee Experts - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Coffee Experts

Společnost Coffee Experts je specialistou na dodávání kávy a kávovarů do kanceláří firem po celé České republice. Práce Coffee Experts přináší kvalitní kávu zaměstnancům v mnoha oborech. Společnost připravuje řešení na míru pro malé kanceláře i velké podniky. Coffee Experts pronajímá zaměstnavatelům své kávovary a spolu s tím jim poskytuje servis zdarma a opravu do dvou dnů. Kromě kávovarů firma zajišťuje i automaty na vodu. Do nabídky služeb patří také prodej mnoha druhů kvalitní kávy do kávovarů. Podívejte se, jaká volná místa v Praze společnost nabízí a zašlete svůj životopis.

Hodnocení Coffee Experts

Přidat hodnocení

Historie

Společnost se na českém trhu pohybuje již 25 let. Charakteristickým je pro firmu slogan: “Život je příliš krátký na to, abyste pili špatnou kávu.” Coffee Experts působí nejen v České republice, ale i v Bratislavě a v polské Varšavě. U nás je možné začít v Coffee Experts kariéru buď v Praze, anebo v Brně. Společnost se snaží šířit povědomí o kvalitní kávě a zlepšovat kávovou kulturu v českých firmách. Práce v Coffee Experts je tak bezpochyby zajímavá, umožňuje jednat s významnými klienty, jako jsou Allegria, Bomton nebo Cinema City, kterým poskytuje kromě vynikajících služeb také věrnostní program My Moments a další výhody. Společnost svými službami přispívá ke kvalitnímu pracovnímu prostředí ve firmách svých klientů z řad IT společností, bankovnictví, automobilového průmyslu, státní správy a dalších oblastí.

Kariéra v Coffee Experts

Práce v Coffee Experts znamená zázemí stabilní zahraniční společnosti, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Zaměstnance potěší mnoho benefitů, jako jsou týden dovolené navíc, stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na životní pojištění nebo služební automobil či notebook. Volná místa v Coffee Experts pak nejčastěji nalezneme v obchodním oddělení jako Sales Representative nebo na pozicích servisních techniků a opravářů. Mezi nejčastější požadavky na pracovníky patří řidičský průkaz skupiny B, časová flexibilita, komunikační dovednosti a středoškolské vzdělání. Znalost anglického jazyka je výhodou. Důležitá je také zodpovědnost, příjemné vystupování a tah na branku. Po zkušební době společnost obvykle se zaměstnanci uzavírá smlouvu na dobu určitou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Pergamenky 1522/2, 170 00 Praha 7 - Holešovice

IČ:

63080851

Založení / Zapsání do OR*:

10. 8. 1995

Právní forma:

a.s.