Cinema City

Údaje

Sídlo firmy:

Arkalycká 951/3, 149 00 Praha 4 - Háje

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26449242

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2001

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Cinema City je síť multikin se sídlem v Rotterdamu. Společnost byla v roce 2008 největší sítí multikin ve střední a východní Evropě a nejvíce multikin této společnosti najdeme v Polsku, předpokládá se ale, že v blízké budoucnosti získá toto prvenství Rusko. Zážitek z nového filmu si můžete užít jak v klasickém 2D kině, tak i v 3D projekci. Nově Cinema City nabízí také 4DX technologii, která zajišťuje, že si film užijete pomocí všech pěti smyslů. Nechybí efekty jako vítr, mlha nebo i vůně. V každém z multikin najdete širokou nabídku občerstvení, které vám připraví zaškolení zaměstnanci, na jejichž pozice se vypisují stále nová volná místa.

Hlavní oblast působení

V současné době můžete v České republice navštívit 13 multiplexů s celkovým počtem 111 sálů. V Praze Cinema City provozuje hned 7 svých poboček a to na Floře, Zličíně, Chodově nebo i v Letňanech, Galaxii, Novém Smíchově a ve Slovanském domě. Součástí Cinema City Flora je také oblíbený IMAX, který umožňuje sledování filmů ještě na vyšší úrovni. Promítání filmů nabízí také Cinema City v Ostravě, kde zaručují vychutnání dokonalého filmového zážitku. K nejmodernějším multiplexům dnes patří Cinema City Brno, které se nachází v největším moravském městě už dvakrát. Brněnské kino Cinema City Velký Špalíček je dokonce často využíváno pro pořádání různých slavnostních premiér či jiných kulturních akcí. Užít si kvalitní obraz, výborné prostorové ozvučení nabízí také Cinema City v Pardubicích, Liberci, Ústí nad Labem a v Plzni.

Říká se o Cinema City

Cinema City je jeden z nejrozšířenějších řetězců kin v tuzemsku a dokonce jako první u nás Cinema City Chodov otevřel megaplex, jehož součástí je i tzv. VIP zóna s luxusními sály, polohovatelnými sedadly, vlastní restaurací aj.

Práce v Cinema City je velmi oblíbeným místem studentů, kteří si chtějí při studiu přivydělat a získat i možnost začít budovat kariéru. Cinema City je moderním a příjemným pracovním prostředím se skvělým týmem kolegů a nabízejí i flexibilní volbu směn.

Cinema City premiéry, akce a dárkové karty

Program Cinema City najdete na jejich webových stránkách dlouho dopředu a dokonce poskytují informace o připravovaných premiérách. Rezervaci nebo přímo koupi vstupenky a výběr místa je možné vyřešit z pohodlí domova skrz jejich webové stránky.

Pro speciální příležitosti nabízí Cinema City také dárkové karty, které můžete darovat svým blízkým a dopřát jim tak příjemný večer po náročném dni v práci. Divák se může těšit také na různé lákavé akce, jako jsou Levné pondělky nebo Ladies Night aj a zároveň pořádají pro školy vzdělávací programy.

Pro věrné diváky si připravilo kino členství v Cinema City CLUB, díky němuž získají slevy na nákup vstupenek nebo na popcorn či nápoj.

Historie firmy

Společnost byla v České republice založena roku 1999. Ještě v tomto roce podepsala strategickou dohodu se společností IMAX, která zajišťuje nejmodernější filmovou technologii na světě. V roce 2001 bylo otevřeno první kino Cinema City Galaxie , což byl zásadní krok k růstu jejího úspěchu u nás. Provozovatelem společnosti v České republice je firma Cinema City International a vlastníkem je od roku 2014 Cinewold Group. V současné době je Cinema City nejrozšířenější řetězec kin u nás a plánem do budoucna je další růst, konkrétně otevření nových kin.

Cinema City kariéra

Práce v Cinema City znamená především komunikaci se zákazníky. Pokud je právě toto Vaší předností, je na čase o kariéře v multikině uvažovat. Při vstupu do společnosti nemusíte mít žádnou předchozí praxi či zkušenosti. Plusové body nasbíráte v případě, že se domluvíte cizími jazyky. Pokud stále váháte, jistě Vás zaujmou benefity, které Cinema City nabízí. Jedním z nich jsou volné vstupy do kina, které jako zaměstnanec získáte nebo si pracovníci chválí i kolektiv, ve kterém pracují. Pokud jste se rozhodli, že je toto práce, kterou chcete dělat, podívejte se na volná místa, která společnost aktuálně nabízí a vyberte si jednu z pocit, ať už jako pokladní nebo třeba uvaděč.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 12 hodinami
1.0
Současný zaměstnanec - Barman
Pracuji ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Příjemný kolektiv na základních pozicích + někteří supervizoři.

Negativa firmy:

Na odvedenou práci je platové ohodnocení opravdu nízké. Nedoporučuji tuto brigádu, pokud ji hledáte proto, že chcete nějaké peníze vydělat a nepřicházet o ně. Musíte doplácet schodek, který najdou vždy, takže přijdete o dýško. Jakmile dýška dojdou, tak musíte doplácet z vlastních, nelze strhnout z platu. Musíte platit i za chybu systému, když například systém napíše schválení platby, ale ve skutečnosti jí neschválil. Flexibilita směn není tak flexibilní. dělí se na Otevírací (10:00-minimálně 17:00)/Zavírací (17:00-zavření kina a úklid cca 01:00)/"Barvy"(minimálně 7 hodin, ale nejedná se o pevnou směnu, do 11:00 v daný den, vám napíší, zda ten den směnu máte, či ne). Otevírací doba je pohodovější, protože lidé chodí do kina spíše večer a úklid zahrnuje pouze drobné vzhledové úpravy nicméně tam není pořádně co na práci a nelze si ani sednout. Naproti tomu zavírací směna je o dost složitější, protože večer chodí do kina spousta lidí. Přestože se utvoří sáhodlouhá fronta lidí, dlouho vám nikdo nepřijde na pomoc, až později s neochotou v očích přijdou pomoci manažeři. Zatímco oni jenom stojí u pokladny a říkají vám, co máte dělat, vy musíte dělat pořád stejné úkony, dělat popcorn, protože rychle dochází, obsluhovat zákazníky, hlídat si, aby vám nevznikl schodek, který stejně vždycky vznikne, udržovat pořádek aby si někdo neublížil kvůli hromadícímu se popcornu na zemi, po které musíte pobíhat, abyste všechno stíhali atd. a vznikají nepříjemné stresové situace. Když tento shon skoční, znamená to, že kino zavírá a z vaší pozice barman, ze stane pozice uklízeč, musíte uklidit popcornovače - vyhození popcornu, dokonalé zametení celého stroje, vytažení těžkých ostrých kovových částí, které musíte dokonale omést taky, vrácení těchto částí, dokonalé vyleštění skel, aby nezůstaly šmouhy, což je práce na dlouhou dobu, kvůli mastnotě popcornu, pokud se vám to nepodaří, musíte se k tomu vrátit, dokud to nebude opravdu dokonale vyleštěné a podobně. Takto u každého stroje na popcorn, co na baru je. Dále leštění nápojovačů, barové desky, dalšího nádobí, které jste neměli ani tušení, že se vůbec používalo atd. Nakonec pořádně zamést a vytřít. Nikdo vám s tím nepomůže i kdybyste tam měli být do tří hodin ráno. Na pohovoru se vás zeptají, jestli vám nevadí, že tato pozice zahrnuje i standardní drobné udržování pořádku na baru. Nejedná se o standardní a drobné udržování. Uniforma žen je tvořená z košile, šátku, úzké sukně a balerínek, je to elegantní a z příjemného materiálu, nepříjemnou se uniforma stává, když dlouhou dobu stojíte, protože z balerínek neskutečně bolí nohy, pokud to trvá více jak pět hodin. Při úklidu se pak sukně hrozně vyhrnuje a nemůžete se pohodlně sehnout, při otírání a leštění skříněk popcornovačů. Nemluvě o tom, že se při úklidu popcornovačů ušpiní úplně celá uniforma od oleje, soli a jiných příchutí. Soutěže o benefity ve firmě, nejsou soutěže, ale úkoly, které musíte splnit, jinak budete mít malér.

před 7 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Kavárna
Pracuji ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv ( lidi, který nebyli z vedení) ujídání popcornu, zmrzliny Možnost si dojít na cigáro

Negativa firmy:

Vedení až na výjimky bylo hrozné! Pořád si ''někdo'' něco dokazoval nad jinýma, když pak dotyčný dostal vynadáno od výše postaveného ohledně chování k zákazníkům a zaměstnanců byl velmi neochotný s jakoukoliv pomocí. Kdykoliv jsem přišel s otázkou nebo žádostí o pomoc zakroutilo se okatě očima a se zkřivenou hubou vás poslala za někým jiným a když nikdo jiný nebyl, tak to byl ohromný problém jelikož se dotyčná musela zvednout a udělat její práci (místo toho, aby šla na cigáro).

Doporučení pro management firmy:

Vyhodit lidi z vedení, který neumí jednat se zaměstnanci a svoje osobní problémy si kompenzují na zaměstnancích. Případně by si to dotyčný člověk mohl srovnat v hlavě a říct si zda se chová přísně nebo jako *****

před 12 hodinami
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Výplata. :D Studentské potřeby to pokryje. Ale řekla bych, že jen tak tak.

před 26 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Barmanka - OC Nový Smíchov
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Flexibilní směny - dají se krásně přizpůsobit podle času, třeba celý týden pracovat a pak si na týden někam odjet Ujídání popcornu po celý den

Negativa firmy:

Musí se odpracovat minimálně 50 hodin za měsíc Neustále vyhazují staré zaměstnance a najímají nové... Většinou si tam někoho nechají jenom na několik měsíců Nesplnitelné požadavky vedení - jsou schopni zavolat, ať plníte denní úkoly, zatímco plníte denní úkoly Procenta prodeje - je potřeba mít hodně vysoká procenta prodeje (jakože mít prodáno víc velkých popcornů než těch středních), aby jste si práci udrželi Mystery - je potřeba naprosto vždycky nabídnout větší popcorn, sladkosti, usmívat se... a běda jestli jednou něco z toho neuděláte

Doporučení pro management firmy:

Přestat neustále vyhazovat staré zaměstnance a najímat nové

Zobrazit všechna hodnocení (31)

Zaměření firmy

Retailing Média Služby Rychlé občerstvení Prodej zboží Zábavní průmysl