Cinema City

Údaje

Sídlo firmy:

Arkalycká 951/3, 149 00 Praha 4 - Háje

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26449242

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2001

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Cinema City je síť multikin se sídlem v Rotterdamu. Společnost byla v roce 2008 největší sítí multikin ve střední a východní Evropě. V současné době můžete v České republice navštívit 13 multiplexů s celkovým počtem 111 sálů. Nejvíce multikin této společnosti najdeme v Polsku, předpokládá se ale, že v blízké budoucnosti získá toto prvenství Rusko. Zážitek z nového filmu si můžete užít jak v klasickém 2D kině, tak i v 3D projekci. Nově Cinema City nabízí také 4DX technologii, která zajišťuje, že si film užijete pomocí všech pěti smyslů. Nechybí efekty jako vítr, mlha nebo i vůně. V každém z multikin najdete širokou nabídka občerstvení, které vám připraví zaškolení zaměstnanci, na jejichž pozice se vypisují stále nová volná místa. Pro speciální příležitosti nabízí Cinema City také dárkové karty, které můžete darovat svým blízkým a dopřát jim tak příjemný večer po náročném dni v práci.

Historie firmy

Společnost byla v České republice založena roku 1999. Ještě v tomto roce podepsala strategickou dohodu se společností IMAX, která zajišťuje nejmodernější filmovou technologii na světě. V roce 2001 bylo otevřeno první kinoCinema City Galaxie , což byl zásadní krok k růstu jejího úspěchu u nás. Provozovatelem společnosti v České republice je firma Cinema City International a vlastníkem je od roku 2014 Cinewold Group. Nejnovějším úspěchem je otevření nového Megaplexu v OC Chodov, který je zároveň prvním Megaplexem v Česku . V současné době je Cinema City nejrozšířenější řetězec kin u nás a plánem do budoucna je další růst, konkrétně otevření nových kin.

Cinema City kariéra

Práce v Cinema City znamená především komunikaci se zákazníky. Pokud je právě toto Vaší předností, je na čase o kariéře v multikině uvažovat. Při vstupu do společnosti nemusíte mít žádnou předchozí praxi či zkušenosti. Plusové body nasbíráte v případě, že se domluvíte cizími jazyky. Pokud stále váháte, jistě Vás zaujmou benefity, které Cinema City nabízí. Jedním z nich jsou volné vstupy do kina, které jako zaměstnanec získáte. Dále si zaměstnanci chválí flexibilitu směn a kolektiv, ve kterém pracují. Pokud jste se rozhodli, že je toto práce, kterou chcete dělat, podívejte se na volná místa, která společnost aktuálně nabízí a vyberte si jednu z pocit, ať už jako pokladní nebo třeba uvaděč.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

výhody

Negativa firmy:

Špatné vedení. Neustálá buzerace že se dělá něco špatně způsobené systémem ke kterému mají přístup všichni a není vidět, kdo jakou změnu udělal.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plánování směn v elektronickém systému. Dostala jsem se do celkem slušného kolektivu.

Negativa firmy:

V Cinema City jsem pracovala rok na střední. Práce mě celkem bavila, plánování směn mi celkem vyhovovalo. Dávala jsem výpověď, protože jsem odjela na čas do USA. Teď jsem našla inzerát a chtěla se tam vrátit, celkem by mi to tak vyhovovalo, jenže jsem nevěděla, co mě čeká. Prošla jsem pohovorem, na kterém jsem čekala od domluveného času půl hodinu než někdo přijde. Na pohovoru měli pár základních otázek, včetně té, že jsem tam pracovala, na jaké pozici a proč jsem skončila. Pak mi hned ten den napsali, že mě přijímají a ať přijdu na zácvik. Bohužel mi do toho něco vlezlo, ale po dvou měsících jsem se přihlásila znovu. V den zácviku jsem se dostavila, byla tam i jiná slečna na zácvik. Dali nám oblečení a poslali nás se převléci, když jsme pak ale přišly ke stolku uvaděč mi řekl, že mi manažerka nedovolí umožnit zácvik, protože jsem tam již pracovala a že mám odejít. Takže mě prakticky vyhodil “kolega” ještě před jinou slečnou. Pak se za mnou v šatně ještě zastavila nějaká nižší vedoucí, že jestli chci, můžu jít za manažerkou a že možná to rozhodnutí změní. Přičemž celou dobu se vědělo, že jsem tam pracovala. Několikrát jsem to na pohovoru sdělila a stalo se mi tohle. Takže jsem odpověděla, že už asi nemám zájem, protože takhle poníženě jsem se necítila snad nikdy. A manažerka neměla ani na to mi to přijít říct osobně. Takže jsem si brala volno, jela tam 60km aby mě takhle sprostě vyhodili. Předtím jsem byla dobrý zaměstnec bez problémů. Firmu jsem vždy doporučovala, již NEDOPORUČUJI. Mimo jiné je nic moc plat na Prahu a chodí až 25 den v měsíci a vedoucí s lidmi jednají strašně.

Doporučení pro management firmy:

Chovat se k lidem slušně.

před 2 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pokladní - Pardubice
Pracuji ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-Velmi příjemné prostředí a skvělí Super Visoři -Skvělý kolektiv kolegů -Možnost Karierního růstu -Dají se vyhrát zdarma vstupenky do kina

Negativa firmy:

-údajně flexibilní brigáda, flexibilní téměř vůbec ale není -V současné době většina brigád je mnohem lépe finančně ohodnocená -Vrchní vedení firmy není nejpříjemnější k zaměstnancům -není prostor pro chyby

před 2 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Supervisor - Ústí nad labem
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu 1-2 roky, do roku 2016.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nadnárodní firma, využití cizích jazyků, jednání nadřízených

Negativa firmy:

centrála v Praze řídí vše

Doporučení pro management firmy:

více se zajímat o své zaměstnance

Zobrazit všechna hodnocení (20)

Zaměření firmy

Retailing Média Služby Rychlé občerstvení Prodej zboží Zábavní průmysl