Cinema City - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Cinema City

Cinema City vlastní největší sítí multikin ve střední a východní Evropě. Zážitek z nového filmu si můžete užít jak v klasickém 2D kině, tak i v 3D projekci a nově Cinema City nabízí také 4DX technologii, která zajišťuje, že si film užijete pomocí všech pěti smyslů. Nechybí efekty jako vítr, mlha nebo i vůně. V každém z multikin najdete širokou nabídku občerstvení, jež vám připraví zaškolení zaměstnanci. Cinema City volná místa neustále aktualizuje a můžete se tak stát součástí velké mezinárodní společnosti.

Hodnocení Cinema City

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv barmanů, všichni jsme byli na jedné lodi a pomáhali jsme si. O volnějších chvílích, tedy málokdy, panovala skvělá veselá kolektivní atmosféra.

Negativa firmy:

Krom kolektivu všechno, zejména chování nadřízených. Nadřízení se chovají k zaměstnancům arogantně a vylévají si na nich své osobní problémy. Řev, urážky, výhružky neochota pomoci a nadávky jsou na denním pořádku. Když byl na baru problém a chtěli jste pomoc od nadřízených, většinu času byla jejich kancelář prázdná, neboť nadřízení šli ven si zadělávat na rakovinu plic. Když se konal návrat vedoucích, tak byla velká pravděpodobnost, že budete zavolán na kobereček, kde budete pokárán za malé výdělky a špatný prodej. Solidarita, soucit a ochota pomáhat jsou pro vedení neznámé pojmy. Během směn bylo takřka nemožné a nemyslitelné si odskočit na toaletu. Pauza na oběd byla jen v případě, kdy měl manažer dobrou náladu, takže skoro nikdy. A tak se častokráte stávalo, že když jsem se vracel v půl jedné v noci po sedmi hodinové směně, která trvala hodin osm, připadal jsem si, jako kdybych opouštěl komunistický pracovní tábor Vojna.

Doporučení pro management firmy:

Vedení doporučuji přečíst si Listinu základních práv a svobod, neboť mám dojem, že nikdo z vedení o ní neslyšel. Dále navrhuju, aby si vedení přečetlo Etiketu od Ladislava Špačka, aby věděli, jak se chovat k zaměstnancům. A na závěr doporučuji vedení navštívit pana doktora Kubu Dařbujana, aby jim pomohl vyléčit ten jejich moribundus.

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Najdete si přátele mezi uvaděči, či barmany, záleží na pozici. Nebýt negativ, tak je tahle práce i v pohodě.

Negativa firmy:

Zcela evidentně to je problém i této pobočky. Arogantní a nepříjemné vedení, nadávají vám za každou maličkost, aspoň já jako uvaděč jsem to tak měl, nemají vůbec žádnou empatii, je jim jedno, že lítáte mezi sály, stejně vás seřvou, když nechtíc na něco zapomenete. Sprdnou vás i za to, když necháte nějaké lidi dojít si JENOM na záchod. Pracoval jsem na této pobočce jenom 5 dní a už jsem dostal padáka.

Doporučení pro management firmy:

Přestaňte být takoví sobečtí a arogantní exoti a přestaňte deptat své zaměstnance, zvlášť když to jsou nováčci.

před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Ucházející plat Na kavárně možnost kratší směny

Negativa firmy:

Nekompetentní chování supervisoru, často arogantní, pomlouvaji brigádníky... Dále nepořádek v papírech... Při podání výpovědi jsem byla nucena zaplatit x korun za uniformu navíc, kterou jsem ale na několika nasobné požádání nakonec do ruky nedostala, a ve smlouvě jsem ji přesto napsanou měla... Spíše tedy dopsanou druhou čárku nad mým původním podpisem... Znovu bych zde už nešla

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Barmani si můžou donést zbytek popcornu

Negativa firmy:

Supervizoři jsou ehm, pomlouvaji vás, nechovají se kompetentně, koukají zhora. Každý školitel školí jinak. Stres. Málo peněz.

Doporučení pro management firmy:

Vyhodit půlku supervizorů především na zlicine

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (62)

Hlavní oblast působení

V současné době můžete v České republice navštívit 13 multiplexů s celkovým počtem 111 sálů. V Praze Cinema City nabízí budovat kariéru hned na 7 svých pobočkách - Flora, Zličín, Chodov nebo i Letňany, Galaxie, Nový Smíchov a Slovanský dům. Součástí Cinema City Flora je také oblíbený IMAX, který umožňuje sledování filmů ještě na vyšší úrovni. Promítání filmů nabízí také Cinema City v Ostravě, kde zaručují vychutnání dokonalého filmového zážitku. K nejmodernějším multiplexům dnes patří Cinema City Brno, které se nachází v největším moravském městě už dvakrát. Brněnské kino Cinema City Velký Špalíček je dokonce často využíváno pro pořádání různých slavnostních premiér či jiných kulturních akcí. Užít si kvalitní obraz, výborné prostorové ozvučení nabízí také v ostatních větších městech.

Říká se o Cinema City

Cinema City je jeden z nejrozšířenějších řetězců kin v tuzemsku a dokonce jako první u nás Cinema City Chodov otevřel megaplex, jehož součástí je i tzv. VIP zóna s luxusními sály, polohovatelnými sedadly a vlastní restaurací.

Práce v Cinema City je velmi oblíbeným místem studentů, kteří si chtějí při studiu přivydělat a získat i možnost začít budovat kariéru. Cinema City je moderním a příjemným pracovním prostředím se skvělým týmem kolegů a nabízejí i flexibilní volbu směn.

Cinema City premiéry, akce a dárkové karty

Program Cinema City najdete na jejich webových stránkách dlouho dopředu a dokonce poskytují informace o připravovaných premiérách. Rezervaci nebo přímo koupi vstupenky a výběr místa je možné vyřešit z pohodlí domova skrz jejich webové stránky.

Pro speciální příležitosti nabízí Cinema City také dárkové karty, které můžete darovat svým blízkým a dopřát jim tak příjemný večer po náročném dni v práci. Divák se může těšit také na různé lákavé akce, jako jsou Levné pondělky nebo Ladies Night a zároveň pořádají pro školy vzdělávací programy.

Pro věrné diváky si připravilo kino členství v Cinema City CLUB, díky němuž získají slevy na nákup vstupenek nebo na popcorn či nápoj.

Historie firmy

Společnost Cinema City byla v České republice založena roku 1999. Ještě v tomto roce podepsala strategickou dohodu se společností IMAX, která zajišťuje nejmodernější filmovou technologii na světě. V roce 2001 bylo otevřeno první kino Cinema City Galaxie, což byl zásadní krok k růstu jejího úspěchu u nás. Provozovatelem společnosti v České republice je firma Cinema City International, jejímž vlastníkem je od roku 2014 Cinewold Group. V současné době je Cinema City nejrozšířenějším řetězcem kin u nás a volné místo tu najde mnoho zájemců o práci.

Kariéra v Cinema City

Práce v Cinema City znamená především komunikaci se zákazníky. Pokud je právě toto vaší předností, je na čase o kariéře v multikině uvažovat. Při vstupu do společnosti nemusíte mít žádnou předchozí praxi či zkušenosti. Plusové body nasbíráte v případě, že se domluvíte cizími jazyky. Pokud stále váháte, jistě vás zaujmou benefity, které Cinema City nabízí. Jedním z nich jsou volné vstupy do kina, které jako zaměstnanec získáte nebo si v hodnocení Cinema City pracovníci chválí i přátelský kolektiv. Pokud jste se rozhodli, že je toto práce, kterou chcete dělat, podívejte se na volná místa, která společnost aktuálně nabízí a vyberte si jednu z pozic, ať už jako pokladní nebo třeba uvaděč.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Arkalycká 951/3, 149 00 Praha - Háje

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26449242

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2001

Právní forma:

s.r.o.