Cinema City - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Cinema City

Údaje

Sídlo firmy:

Arkalycká 951/3, 149 00 Praha - Háje

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26449242

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2001

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Cinema City vlastní největší sítí multikin ve střední a východní Evropě. Zážitek z nového filmu si můžete užít jak v klasickém 2D kině, tak i v 3D projekci a nově Cinema City nabízí také 4DX technologii, která zajišťuje, že si film užijete pomocí všech pěti smyslů. Nechybí efekty jako vítr, mlha nebo i vůně. V každém z multikin najdete širokou nabídku občerstvení, jež vám připraví zaškolení zaměstnanci. Cinema City volná místa neustále aktualizuje a můžete se tak stát součástí velké mezinárodní společnosti.

Hlavní oblast působení

V současné době můžete v České republice navštívit 13 multiplexů s celkovým počtem 111 sálů. V Praze Cinema City nabízí budovat kariéru hned na 7 svých pobočkách - Flora, Zličín, Chodov nebo i Letňany, Galaxie, Nový Smíchov a Slovanský dům. Součástí Cinema City Flora je také oblíbený IMAX, který umožňuje sledování filmů ještě na vyšší úrovni. Promítání filmů nabízí také Cinema City v Ostravě, kde zaručují vychutnání dokonalého filmového zážitku. K nejmodernějším multiplexům dnes patří Cinema City Brno, které se nachází v největším moravském městě už dvakrát. Brněnské kino Cinema City Velký Špalíček je dokonce často využíváno pro pořádání různých slavnostních premiér či jiných kulturních akcí. Užít si kvalitní obraz, výborné prostorové ozvučení nabízí také v ostatních větších městech.

Říká se o Cinema City

Cinema City je jeden z nejrozšířenějších řetězců kin v tuzemsku a dokonce jako první u nás Cinema City Chodov otevřel megaplex, jehož součástí je i tzv. VIP zóna s luxusními sály, polohovatelnými sedadly a vlastní restaurací.

Práce v Cinema City je velmi oblíbeným místem studentů, kteří si chtějí při studiu přivydělat a získat i možnost začít budovat kariéru. Cinema City je moderním a příjemným pracovním prostředím se skvělým týmem kolegů a nabízejí i flexibilní volbu směn.

Cinema City premiéry, akce a dárkové karty

Program Cinema City najdete na jejich webových stránkách dlouho dopředu a dokonce poskytují informace o připravovaných premiérách. Rezervaci nebo přímo koupi vstupenky a výběr místa je možné vyřešit z pohodlí domova skrz jejich webové stránky.

Pro speciální příležitosti nabízí Cinema City také dárkové karty, které můžete darovat svým blízkým a dopřát jim tak příjemný večer po náročném dni v práci. Divák se může těšit také na různé lákavé akce, jako jsou Levné pondělky nebo Ladies Night a zároveň pořádají pro školy vzdělávací programy.

Pro věrné diváky si připravilo kino členství v Cinema City CLUB, díky němuž získají slevy na nákup vstupenek nebo na popcorn či nápoj.

Historie firmy

Společnost Cinema City byla v České republice založena roku 1999. Ještě v tomto roce podepsala strategickou dohodu se společností IMAX, která zajišťuje nejmodernější filmovou technologii na světě. V roce 2001 bylo otevřeno první kino Cinema City Galaxie, což byl zásadní krok k růstu jejího úspěchu u nás. Provozovatelem společnosti v České republice je firma Cinema City International, jejímž vlastníkem je od roku 2014 Cinewold Group. V současné době je Cinema City nejrozšířenějším řetězcem kin u nás a volné místo tu najde mnoho zájemců o práci.

Kariéra v Cinema City

Práce v Cinema City znamená především komunikaci se zákazníky. Pokud je právě toto vaší předností, je na čase o kariéře v multikině uvažovat. Při vstupu do společnosti nemusíte mít žádnou předchozí praxi či zkušenosti. Plusové body nasbíráte v případě, že se domluvíte cizími jazyky. Pokud stále váháte, jistě vás zaujmou benefity, které Cinema City nabízí. Jedním z nich jsou volné vstupy do kina, které jako zaměstnanec získáte nebo si v hodnocení Cinema City pracovníci chválí i přátelský kolektiv. Pokud jste se rozhodli, že je toto práce, kterou chcete dělat, podívejte se na volná místa, která společnost aktuálně nabízí a vyberte si jednu z pozic, ať už jako pokladní nebo třeba uvaděč.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žadná jsem nenalezl

Negativa firmy:

Práce je špatně ohodnocená, neustálá buzerace za maličkosti. Manažeři v Galaxii jsou namyšlení a arogantní nedoukové, kteří si kompenzují své problémy na brigádnících.

Doporučení pro management firmy:

Obměnit vedení Galaxie

před 2 měsíci
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Je tam mladý kolektiv. Když děláte co máte je to vlastně fajn brigáda pro studenta. Jediný limit je tu min. 50 hodin za měsíc a to se dá. Spousta lidí sem, ale přijde s nějakou naivní představou, že se budou dívat v pracovní době na filmy a ještě jim za to bude zaplaceno :-) Tak to tu opravdu nechodí. Je to fofr práce kde se musíš naučit komunikovat s lidma a taky zvládat stres.

Negativa firmy:

Málo benefitů a volňásky jsou opravdu jen za odměnu. Rušení směn je nepříjemné, když počítáte že jdete do práce a pak nejdete. Někteří SV se bedou děsně vážně.

před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Cinema City na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nejsou

Negativa firmy:

Špína, smrad, sexisti

Doporučení pro management firmy:

Vyhodit vedení - galaxie :)

před 4 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Cinema City na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Ze začátku jsem byla z práce v kině celkem vystresovaná. Čekala jsem větší pohodu od mladého kolektivu zaměstnanců. Ale po čase (cca. 2 měsících) mi začali konečně tykat a práce začala být zábavnější a uvolněnější. Teď mě práce za barem baví s nebojim se ničeho. Rozhodně doporučuji jako brigádu.

Negativa firmy:

Doplácení každé i malé chyby.

Doporučení pro management firmy:

Nedělat ze sebe ty nejdůležitější a chovat se přátelsky i k lidem, co mají smlouvu teprve krátce.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (57)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Zábavní průmysl