Tipsport | Kariéra a práce s kurzovými sázkami | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Tipsport

Tipsport akciová společnost je sázková kancelář, která se zaměřuje na provozování kurzových sázek v Česku a na Slovensku na sportovní události jak u nás, tak i v zahraničí. Tipsport také v hojné míře podporuje český sport. Je generálním sponzorem české hokejové extraligy nebo například titulárním partnerem nejvyšší české florbalové soutěže mužů, Tipsport Superligy.

Hodnocení Tipsport

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Provozní pracovník na pobočce
Pracuji ve společnosti Tipsport na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce na krátký, dlouhý týden, stravenky, vstup do Laguna Beroun zdarma, školení testy 1x za rok i s ubytováním ve vybraném městě.

Negativa firmy:

Nízký plat, chybí pendler který by bral záskoky když někdo onemocní nebo vypadne z práce, musíte zaskakovat i na jiných pobočkách ve svém volnu. Prehazuji vám dovolenou jak se jim líbí. Limity na prodej losů i zvýšené limity na uživení pobočky, arogantní jednání k lidem jako kus od kusu, nezájem že člověk má také osobně život a své zdraví krom práce. Jednají tak, že se na vás smějou, ale přitom klidně vrazí nůž do zad. Diskriminace mladých lidí po škole, sice vás naberou, ale i přes váš zájem nepočítají s vámi do budoucna. Přednost ve volnu marodění a ve všem pravdu má podle firmy vždy žena 40+ a je jedno že je vypočítává, lže nebo jen líná. Mladý tu prostě odnesou všechno a ještě ani nesmí říct nic.

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Tipsport na plný úvazek, do roku 2009.
Pozitiva firmy:

nic

Negativa firmy:

nejvetsi zlodeji apodvodnici

před 5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Přepážkový pracovník – Zlínský kraj
Pracuji ve společnosti Tipsport na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Dlouholetá stabilita na trhu

Negativa firmy:

Nekompetentnost některých nadřízených

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Pracovník příjmu sázek – Opava
Pracuji ve společnosti Tipsport na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Spolehlivost, podpora zaměstnanců, vstřícnost, benefity

Negativa firmy:

Jsem spokojená

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

Historie společnosti

Svou první pobočku otevřeli v roce 1991 ve středočeském Berouně, kde Tipsport začal s prvním přijímáním sázek a během osmi let působení na trhu se dostal mezi 300 největších firem v ČR. Sázková kancelář vstoupila i na Slovensko, čímž získala statut mezinárodní společnosti.

Velkým zlomem pro ně bylo spuštění internetového sázení v roce 2009, které zahrnovalo také službu live sázky. K Tipsport holdingu se připojila sázková kancelář Chance, expert na sportovní sázky s jednou z nejkvalitnějších a nejširších kurzových nabídek na světě. Nyní je Tipsport jedničkou v oblasti kurzových sázek v ČR a jeho největší konkurencí je Fortuna. V roce 2018 se stala součástí holdingu společnost Loterie Korunka s. r. o.

Kurzové sázení: Tipsport Chance

Chance vznikla stejně jako Tipsport v roce 1991, ale místo Berouna ve Frýdku-Místku. Součástí holdingu Tipsport je od roku 2013. Chance má svůj portál www.chance.cz, na kterém kromě kurzů najdete i mnoho streamovaných sportovních utkání.

V rámci Chance si můžete vsadit na nejpopulárnější sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis, ale i na ty méně známé, jako je třeba plochá dráha, futsal nebo sooker. A u sportu to nekončí, můžete tu uzavřít i kurióznější sázky, které se týkají společenských událostí. Tipnete si, kdo bude zvolen prezidentem, vyhraje Oskara nebo třeba Českého lva?

Tipsport.cz

Na webu Tipsport.cz jsou k mání kurzové sázky na 23 sportů. Je mezi nimi například tenis, basketbal, fotbal nebo rugby. Sázení je zde úplně stejné jako na portálu Chance, akorát v bledě modrém. Kurzy jsou stejné, nabídka je stejná, liší se doslova jen barvou stránek.

Další forma hazardu, kterou si můžete na stránkách Tipsport.cz a Chance.cz užít, jsou online hry o peníze. Můžete vybírat z desítek her spadajících buď do kategorie automaty nebo ruleta. Tyto hry najdete pod záložkou „Vegas“ a dají se hrát také bez vkladu jen pro zábavu.

Tipsport aplikace

V dubnu roku 2014 Tipsport spustil vlastní sázkovou aplikaci pro Android. Tržby přes mobilní zařízení okamžitě vzrostly o stovky procent a celkově za tento rok přijali sázky za více než 20 miliard.

Dnes už Tipsport nabízí aplikaci i pro Apple. Aplikace se hodí, pokud chcete mít sázky a jejich výsledky kdykoliv po ruce, sledovat živé přenosy nebo hrát online rulety na cestách. Na druhou stranu, mít k hazardu přístup 24 hodin denně může být nebezpečné , pokud máte sklony k závislostem.

Například podle národního protidrogového koordinátora Jindřicha Vobořila díky online sázkám přibývá pacientů, kteří bojují se závislostí na kurzových sázkách. Už v roce 2015 to byl každý pátý pacient psychiatrické léčebny léčící se z gamblingu.

Tipsport – největší komunita sázkařů

Tipsport umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci v prostředí největší sázkařské komunity. V roce 2014 došlo k propojení slovenské a české komunity Tipsport. Na téma sport a sázení se sázkaři mohou bavit vzájemně mezi sebou na diskuzním fóru přímo na stránkách Tipsport.cz.

Kontrola tiketu Tipsport

Pokud jste vsadili na pobočce, Tipsport na svých stránkách nabízí praktický nástroj, díky kterému si můžete v mžiku zkontrolovat, jak váš tiket dopadl. Stačí zadat číslo pobočky a kontrolní číslo AKU (obě informace najdete na tiketu) a hned víte, jestli a případně kolik jste vyhráli.

Tipsport pobočky

Svou 500. pobočku Tipsport otevřel v roce 2002 a v současnosti jich má v Česku dokonce kolem tisíce. Dvojka na trhu, Fortuna, jich provozuje 600. Kromě sázení a vyplácení peněz na nich Tipsport nabízí i mnoho doplňkových služeb .

 • Dobíjení kreditu mobilních telefonů
 • Prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce Ticketportal a Ticketmaster.
 • Prodej dobíjecích kuponů Paysafecard
 • Prodej dobíjecích kuponů pro placení satelitní televize Skylink
 • Prodej dobíjecích kuponů pro internetový videoportál Voyo
 • Prodej dobíjecích kuponů pro nahrávání/sdílení dokumentů na Ulož.to.
 • Prodej elektronických cigaret Salubrius.

Tipsport kontakt

Pokud potřebujete s něčím pomoct, je tu pro vás zákaznická podpora Tipsport. Obraťte se na e-mail: podpora@tipsport.cz, nebo na telefon: +420 311 633 118 kdykoliv v provozní době, která je Po – Ne: 8:00 – 23:00. Jestli chcete reklamovat tiket, použijte email reklamace@tipsport.cz, nebo funkci „Reklamace tiketu“, která se nachází přímo na tiketu.

Práce v Tipsport

Tipsport je perspektivní společností, což dokazuje fakt, že v roce 2017 mu čistý zisk meziročně vzrostl o 30 procent na rekordních 1,1 miliardy korun. Tržby byly v tom samém roce 55,5 miliardy korun a každým rokem jsou vyšší.

Zhruba 90 procent tržeb dělá Česko. Zatímco na českém trhu jsme jednička, na Slovensku jsme až třetí za Niké a Fortunou.

– generální ředitel společnosti Petr Knybel

Pokud chcete v Tipsportu pracovat, měli byste se o společnost skutečně zajímat a zastávat stejné hodnoty. To znamená otevřenost, proklientskost a inovativnost. Zajímá vás, jak probíhá pohovor v Tipsportu?

Kariéra: Volná místa Tipsport

Tipsport obsazuje desítky volných míst v mnoha oblastech. Můžete se u nich uplatnit například v marketingu, zákaznickém servisu, IT nebo holdingovém provozu. Na stránkách Tipsportu se z recenzí zaměstnanců můžeme dočíst, že v Tipsportu skvěle funguje parta, všichni si tykají a není problém přijít s jakýmkoliv nápadem za kýmkoliv. Prý tu neexistuje rivalita. Kromě toho nabízí i mnoho benefitů.

 • Příspěvek na stravování 109 Kč denně
 • 5 týdnů dovolené 
 • 3 sick days za rok   
 • Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání
 • Příspěvek na kulturu
 • Zvýhodněné volání pro rodinu a slevy u partnerů 

Pokud vás práce v Tipsportu zaujala, pošlete jim motivační dopis a životopis. A nebo si zkuste prohlédnout jiné pracovní nabídky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Politických věžňů 156/21, 266 01 Beroun

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

18600824

Založení / Zapsání do OR*:

5. 4. 1991

Právní forma:

a.s.