FORTUNA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vsaďte si s Fortunou!

FORTUNA

Společnost FORTUNA je nejstarší česká sázková kancelář se sídlem v Praze. Pro milovníky sportu, kteří rádi sází na své oblíbené týmy, přináší FORTUNA mnoho zábavy a online her. Sázky přijímají prostřednictvím online sázení nebo v kamenných pobočkách, které provozují po celé České republice. FORTUNA se také stala významným sponzorem různých sportovních týmů například fotbalového klubu FC Slovan Liberec nebo mezinárodního atletického meetingu, TNT Express Meeting. V současné době práci ve FORTUNA získalo přes 4.800 zaměstnanců, kteří zprostředkovávají klientům jejich nabízené služby a pomáhají rozvíjet sázkovou kancelář FORTUNA.

Hodnocení FORTUNA

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti FORTUNA na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

včas výplata, dýška

Negativa firmy:

Finanční ohodnocení v roce 2019 v Praze výsměch totální - min.mzda, obrovská zodpovědnost za finance a tikety, některé dokonce nejdou ani stornovat, takže když uděláte chybu platíte ze své min. mzdy, práce od 8:00 do 19:20 (příprava pobočky, směna). Málo školení, jen pro naprosté ňoumy co neumí s PC, jinak na nějakou hluboké školení zapomeňte. Brigádníci jsou finančně lépe hodnocení za menší zodpovědnost, nehoráznost. Na brigádu super, na HPP nikdy.

před 5 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti FORTUNA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Včasné výplaty, krátký/dlouhý týden, vhodné na začátek kariéry pro mladé.

Negativa firmy:

Nízká mzda, dlouhá pracovní doba, soboty,neděle i svátky, plnění plánu

před 8 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti FORTUNA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Líbí se mi, že zde není vyvíjen tlak

Negativa firmy:

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti FORTUNA na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Včasná výplata

Negativa firmy:

Neproplaceni přesčasu, chybné výplatnice, nízké odměňování za plnění plánu (teda když se splní, protože jsou šílene plány), cokoliv navíc je samozřejmost, chybně vyplacené stravenky, pokud chcete dovolenou musíte si hledat zaskok. Když jim teče do bot, něco vám naslibuji, ale potom skutek utek.

Doporučení pro management firmy:

Víc se zajímat o svou práci a nevymyslet blbosti

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (21)

Historie

Sázková kancelář FORTUNA kariéru začala v roce 1990 a téhož roku otevřela i svou první pobočku v Praze, v pasáži Lucerna. Společnost FORTUNA se během následujících let značně rozrostla a v roce 1995 dokonce přešla na elektronickou komunikaci. Od roku 2005 se vlastníkem FORTUNA stala investiční skupina Penta Investments, díky které se sázková kancelář zmodernizovala a expandovala do zahraničí. Po 20ti letech se společnost FORTUNA rozrostla a vstoupila na trh v Maďarsku, Chorvatsku, Polsku a na Slovensku a vznikl tak holding Fortuna Entertainment Group, který se stal největším středoevropským provozovatelem kursových sázek.

Kariéra ve FORTUNA

Volná místa FORTUNA neustále aktualizuje a nabízí uplatnění uchazečům z oborů, jako je IT, bookmaker nebo marketingoví a finanční odborníci. Lákavé mohou být také benefity, které FORTUNA připravila pro své pracovníky a to například MultiSport karta, stravenky či příspěvek výuku anglického jazyka. Zaměstnanci v pražské centrále mohou využít i školku pro děti, nápoje na pracovišti zdarma nebo dokonce herní místnost s fotbálkem a billiardem. Pro získání práce ve FORTUNA je potřeba zaslat strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem. Volné místo ve FORTUNA je možné obsadit nejen na centrále v Praze, ale také na pobočkách po celé České republice, kterých je v současné době kolem 1.600.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

43003575

Založení / Zapsání do OR*:

3. 10. 1991

Právní forma:

s.r.o.