SAZKA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

26493993

Založení / Zapsání do OR*:

28. 11. 2001

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Česká akciová společnost Sazka se zabývá provozem číselných her a sázek. Mimo to však provozuje i kurzové sázky, číselné loterie nebo stírací losy. Společnost Sazka prostřednictvím 6 500 terminálů po celé České republice zprostředkovává kromě loterií, prodeje vstupenek i další platební služby. Ročně překračují hrubé tržby společnosti Sazka až 11 miliard korun. Práci v Sazka společnosti nalezlo již více jak 300 zaměstnanců, ale volná místa společnosti najdete v různých oborech stále.

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v roce 1956 a v první a zároveň stejnojmenné hře se tipovalo a sázelo na výsledky sportovních utkání. V průběhu let se zavedly nové a menší televizí soutěže, ve kterých si mohli soutěžící vsadit a vyhrát řadu peněz. Již v roce 1969 přechází společnost Sazka na strojové zpracování sázek pro větší efektivitu a přesnost. To je automatizováno v roce 1984 - výsledky jsou vyhlašovány rychleji a výhry jsou snadněji vypláceny.

Díky popularitě televize jsou od 90. let 20. století zaváděny nové a nové hry. V roce 1993 se poprvé v Sazce hraje o Jackpot, o rok později se poprvé objevuje populární loterie Šťastných 10. V roce 2004 je otevřena mnohoúčelová Sazka Arena pro sportovní i kulturní akce a od roku 2009 mohou lidé sázet z pohodlí domova po internetu.

Sazka Kariéra

Toužíte po práci ve velmi úspěšné české společnosti, která má budoucnost? Zkuste se podívat po volných místech v Sazce, společnost dbá na rozvoj a stálé vzdělávání svých zaměstnanců. Inzeruje pracovní nabídky v různých oborech - IT, administrativě, marketingu, zpracování dat ale i manuální brigády. Nejčastější místo výkonu práce je Praha - Vysočany.

Práci v Sazce také řádně odměňují týdnem dovolené navíc, příspěvky na stravování, slevami na dovolenou, volání nebo na vstupenky. Vyberte si práci, která Vás bude bavit a naplňovat, zvolte si kariéru v Sazce. Abyste dosáhli větší šance na úspěch během výběrového řízení, napište perfektní životopis, který zaujme každého zaměstnavatele.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - HR - Praha
Pracuji ve společnosti SAZKA na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

benefity, pohodová práce, skvělý kolektiv

Negativa firmy:

jídlo katastrofa za šílené peníze

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SAZKA na plný úvazek, do roku 2015.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pracoval jsem v divizi SAZKAmobil, který je tvořen vedoucími manažery z Vodafone, odkud z nich byla vyhozena pro neschopnost nebo nekompetentnost. Během několika let se celý tým kromě těchto “manažerů” zcela opakovaně obměnil. I když si řadový zaměstnanec stěžuje, je mu to k ničemu, vedoucí HR je totiž také z Vodafone... ironií je, že SAZKAmobil je živen zbytkem Sazky,, ale manažeři z Vodafone se snaží neustále upozorňovat na chyby ostatních, aby kryli svoji neschopnost.

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Technická - Praha 9
Pracuji ve společnosti SAZKA na plný úvazek více než 10 let, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

slušné technické vybavení,ale vše hrozně trvá

Negativa firmy:

mají přesně stanovená nařízení, jiné nápady nebo zlepšení nelze prosadit,bojí se zvyšovat mzdy,prý vše odpovídá situaci na trhu práce,vedoucí nebojují za své podřízené,kopou jen za sebe Jsou schopni,pokud se někdo znelíbí,jej donutit k odchodu i řadu lidí,jako v roce 2017

Doporučení pro management firmy:

aby se podívali i do nižších funkcí ve firmě, jak se chovají dlouholetí vedoucí jednotlivých útvarů

před 11 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SAZKA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Celkem fajn kolektiv lidí, ale záleží na oddělení. Minimální počet přesčasů či nutnosti být v práci od brzkého rána do pozdního večera. Spousta inteligentních lidí, kteří vám poradí.

Negativa firmy:

Lokalita (jste celý den uvězněni v budově ve Vysočanech, kolem nic není - jen ucpané křižovatky, továrny, autoservisy). Pomalé změny. Když se má něco změnit, vždycky to trvá X měsíců, ač je to dopředu prezentováno a plánováno jako rychlá změna. Průměrné benefity. Některé osoby zůstávají na svých pozicích, ač si na ně stěžuje celé oddělení a případně kvůli té osobě dávají lidé výpovědi.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Finance Služby Zábavní průmysl Sázková kancelář