VLTAVA LABE MEDIA - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

VLTAVA LABE MEDIA

VLTAVA LABE MEDIA patří mezi největší vydavatelství v České republice. Mediální společnost VLTAVA LABE MEDIA kariéru založila na vydávání časopisů, regionálních týdeníků a na jejich nejvýznamnějších novinách Deník, který nabízí čtenářovi zpravodajství jak z jeho nejbližšího okolí, tak i ze světa. Vydavatelství nabízí čtenářům vybrat si z širokého portfolia tištěných i internetových periodik a snaží se vyhovět všem věkovým kategoriím s různými požadavky. Pod VLTAVA LABE MEDIA vychází například časopis NATIONAL GEOGRAPHIC ČESKO, TV magazín, Týdeník Květy, časopis Gurmet nebo Dům&Zahrada a mnoho dalších.

Hodnocení VLTAVA LABE MEDIA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Předchůdce vydavatelství byla společnost VLTAVA LABE PRESS, která vznikla spojením některých regionálních periodik v roce 2000. Společnost byla majitelem nejen tištěného periodika, ale také vlastnila v 90. letech fotbalový klub AC Sparta Praha. Spojením časopiseckého vydavatelství Astrosat Media s VLTAVA LABE PRESS vznikla společnost VLTAVA LABE MEDIA, která se stala jednou z nejsilnějších vydavatelských skupin v České republice. K VLTAVA LABE MEDIA patří také tiskárny Novotisk, které sídlí v Praze a v Olomouci a vlastní i podíl alternativního poštovního operátora Česká distribuční. Nyní ve VLTAVA LABE MEDIA volné místo zaplnilo už přes tisíc zaměstnanců, v pražské centrále a okresních redakcích.

Kariéra ve VLTAVA LABE MEDIA

Vydavatelská společnost VLTAVA LABE MEDIA neustále aktualizuje svou nabídku volných míst a hledají uchazeče na pozice v redakcích, inzerci, tiskárně nebo i v marketingu, IT či call centru. Sídlo vydavatelství se nachází v Praze 5, ale své redakční a inzertní pobočky mají po celé České republice. Práce ve VLTAVA LABE MEDIA se odehrává v zázemí velké společnosti se skvělým týmem kolegů a zaměstnanci mohou čerpat různé firemní benefity. Pro kariéru ve VLTAVA LABE MEDIA je potřeba zaslat životopis s krátkým motivačním dopisem, v němž je důležité uvést znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka a schopnost komunikovat v angličtině.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Trezorky 921/2, 158 00 Praha - Jinonice

Velikost firmy:

1000 - 1500 zaměstnanců

IČ:

01440578

Založení / Zapsání do OR*:

1. 3. 2013

Právní forma:

a.s.